Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Nisan 2024
Anasayfa » Doğum Günü Mesajları » Anneye Doğum Günü Sözleri

Anneye Doğum Günü Sözleri

Anneye Doğum Günü Sözleri

Doğum günü mesajları kategorimizde yayınladığımız doğum günü mesajları yazılarımıza anneye doğum günü mesajı içerikli yazımızı da ekliyoruz. Bu yazımızda anneye güzel doğum günü mesajları, anneye doğum günü mesajı anlamlı ve anneye doğum günü mesajı duygusal mesajları okuyabilirsiniz.

Anneye Doğum Günü Mesajları

– Yüreği güzel, düşünceleri aydınlık annem, nice yaşlara

– Doğduğum günden çok senin doğduğun günü seviyorum annecim.

– Kalbinde şefkat duygusu hiç bitmeyen insandır anne. İyi ki doğdun anne.

– Bitkileri büyüten güneş insanı büyüten annedir. Hayat güneşim iyi ki doğmuşsun.

– Senin istediğin gibi biri oldum çünkü sen beni büyüttün canım annem iyi ki doğmuşsun.

– Dünyanın en güzel annesi sensin ve iyi ki de benim annemsin. Doğum günün kutlu olsun annem.

– Siz doğmadan sizin için iyilik dolu bir melek doğmuştur adı da annedir. İyi ki doğmuşsun anne.

– Dünyada insana yalnız olmadığını hissettirmek için Allah anneleri yaratmıştır. Doğumun bana armağan annem.

– Bir anneyle yavrusu arasında kopan tek bağ göbek bağıdır. Sen benim canımsın. Nice sağlıklı, güzel yaşlara.

– Anne seni çok seviyorum hani bazen sevgimi sana gösteremiyorumdur. Beni affet annem, doğum günün kutlu olsun.

– Yaşadığım her gün kendimi daha şanslı hissetmeme fırsat verdiğin için teşekkürler doğum günün kutlu olsun anne.

– Anne insanın bu hayata bağlanmasını sağlayan bir ağacın köküdür. Varlığın daim olsun kalbimde iyi ki doğdun anne.

– Hayat insan için annesinin kıymetini gerçekten bilebilmesi için oldukça kısadır. Sevgiyle kal iyi ki doğdun annem.

– Canım annem, kalbime ektiğin bütün sevgi tohumlarının hepsi bugün çiçek açtı. Doğum gününü kutlu olsun canım ANNEM.

– Anne hayatını çocuklarına adayan bir ilahi görevi üstlenen kişidir. Varlığın bana hediye canım annem iyi ki doğdun.

– Beni ben yapan tek insan annemdir. Doğduğu için dünyada varlığına güvendiğim tek insan annemdir. İyi ki doğdun anne.

– Elleri çocukları için yıpranan kalbi çocukları için çırpınan sensin annem. Doğum günün bize seni getiren bir hediye.

– Güzeller güzeli canım annem sen bizim evimizin neşesisin Allah seni başımızdan eksik etmesin. Doğum günün kutlu olsun

– Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk getirmesini dilerim anneciğim. İyi ki varsın güzeller güzeli Doğum günün kutlu olsun.

– Bu dünyada her sevgi elde edilir ama annenin sevgisinin yerini hiçbir sevgi tutamaz. İyi ki varsın iyi ki doğdun annem.

– Anacığım, canımın yarısı. Seni çok özledim. Doğum gününde yanında olamıyorum. Hayırsız evladını affet. Öpüyorum çok çok.

– Canına can katan, canımın en içerisinden olan annem yanaklarından öpüyorum ve seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

– Senin emeklerin karşısında doğum gününde verebileceğim en iyi hediye sana yakışan bir evlat olabilmektir. İyi ki varsın annem.

– Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine … Doğum günün kutlu olsun canım anneciğim.

– Dünyada kimi annen olarak seçmek isterdin diye sorsalar bin kez seni seçerdim canım annem. İyi ki doğdun iyi ki benim annem oldun.

Anneye Güzel Doğum Günü Mesajları

– Bu dünyada en yakın dostunuz anneniz değilse gerçek dost aramakta çok yorulacaksınız demektir. İyi ki doğdun bana dost oldun anne.

– Annelik bir vasıf değil kendini bir bebeğin tüm evreleri için feda etme sanatıdır. Sen bu sanatta ustasın canım annem. İyi ki doğdun.

– Anne her şeyi çocuğu için feda edendir. Hayatını benim için feda ettin iyi ki varsın canım annem. Nice yıllar doğum günün kutlansın annem.

– Annem annem, sen üzülme, sözlerin hep yüreğimde. Annem annem, gel üzülme, ben hala senin dizlerinde. Seni çok seviyorum nice mutlu yıllara.

– İnsan için en çok emek veren kim deseler, ilk akla gelen annedir. Sevdiğin kişi ilk kim deseler ilk akla gelen annemdir. İyi ki varsın anne.

– Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun canım anneciğim.

Anneye Doğum Günü Mesajı Anlamlı

– Annen varsa hayata bir sıfır önde başlarsın. Eğer annen hayatta değilse hayatının en büyük sınavından başlarsın. İyi ki varsın iyi ki doğmuşsun anne.

– İnsan her şeyi elde edebilir ama bir anne sevgisini hiçbir zaman elde edemez o kendiliğinden verilir. Senin sevgin bana armağan iyi ki doğmuşsun anne.

– Anneniz sizin kişiliğinize nadir özellikler katan ve sizi özelleştiren bir olgudur. Bu nedenle her anne özeldir. Nice mutlu senelere annem iyi ki doğdun.

– Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

– Hayatta sizden çıkarı olan her insan sizi terk eder. Hayatta her şeyi kaybettiğinizde yanınızda olan tek kişi annenizdir. Annem iyi ki doğmuş ki hep yanımda.

– Sana kalkan eller taş olur. Görmezsen seni gözümden akan yaş olur. Kıymet bilemedik anacığım affet bizi. Ellerinden öperim, doğum günün kutlu olsun güzel annem.

– Her zaman senin küçük bebeğinim. Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Anneye Doğum Günü Mesajı Duygusal

– Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem. İyi ki doğmuşsun canım annem…

– Canım annem doğum günün kutlu olsun, nice güzel senelerin olsun benim melek annem. Sen her şeyin en güzeline layıksın, gönlünden geçen her şey olsun benim bir tanem…

– Sen sadece benim annem değilsin. Sen benim en iyi öğretmenim, arkadaşım ve rehberimsin. Bana mükemmel olmak için her şeyi verdin. Doğum Günün Kutlu olsun canım Annem.

– Anne senin ellerinde sevgi ile büyüdük mesafeler ne kadar uzak olursa olsun senin sevgin hep sıcacık kalbimizde. Senin sevginle doğduk sende sevgiyle doğmuşsun annem.

– Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor annem. İyi ki doğdun güzeller güzeli canım annem.

– Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun doğum gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

– Çok çektirmedim sana annelerin en güzeli. Gözünden akan yaş için dünyaları yakarım. Bugün özel, bugün önemli bir gün. Annemin, canımın doğum günü. İyi ki doğdun melek yüzlüm annem.

– Senin varlığın her şeye değer. Sen her şeyin en iyisini ve en güzelini hak edersin benim canım annem. Yüzünde ki gülümseme hiç solmasın ve hayat seni hiç üzmesin doğum günün kutlu olsun.

– Annelik hiçbir zamana emekli olunmayan bir meslek gibidir. Her daim sevilerek yapılan ve karşılık beklenmeden yürekten duyulan bir histir annelik. İyi ki doğdun iyi ki benim annem oldun.

– Annelik uzun süren bir yolculuk gibidir yolda giderken çocuklar büyür sen küçülürsün. Ve her ilerlemeye sen neden olursun. Anne sen bu uzun yolda bize yoldaş oldun doğum günün kutlu olsun.

– Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

Anneye Doğum Günü Mesajları Resimli

– Senin o güzel ve kadife sesin bana hayat veren tek melodi oldu. Ağzından çıkan her kelime ruhumda hayat buldu. İyi ki senin çocuğun olmuşum ve iyi ki yanında büyümüşüm canım annem. Doğum günün kutlu olsun.

– Senin gibi bir anneye sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın canım annem! Hep birlikte nice senelere. Doğum günün kutlu olsun!

– Seni canımla, ruhumla seviyorum. Senin sevgin öyle güçlü ki ne olursa olsun senden asla vazgeçemiyorum. Sen benim bu hayattaki tek kahramanımsın, canımsın, her şeyimsin… Nice senelere annem, doğum günün kutlu olun.

– Her sabah kalktığımda Allah’a binlerce kez teşekkür ediyorum. Senin sıcaklığın, kalbin ve sevgin çok şey ifade ediyor. Beni koşulsuz seven tek kişisin. Sen her zaman benim sevgili annem kalacaksın, Doğum Günün Kutlu olsun.

– Sen beni bu yaşıma kadar hiç yalnız bırakmadın, bundan sonra sıra bende annem. Sen kendini asla yalnız hissetme diye senin yanı başından asla ayrılmayacağım. Seni çok ama çok seviyorum benim kıymetlim… Doğum günün kutlu olsun.

– Yok, elimde bir demet çiçek, yok elimde sevdiğin gül şekeri, yok işte sana herhangi bir şey. Bilmem ki ne demeli, bir tek ağır yaralı özlemim ve bir tek sevgimesajlarim.com gözlerine sürdüğün gözlerim. İyi ki doğdun canım annem nice mutlu yıllara.

– Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “Hayat Pastası” yapabiliriz sanırım. Nice yaşlara canım annem!

– Bazen düşünüyorum da keşke hiç büyümeseydim. Küçükken her an yanımda sen vardın ve hep korurdun beni, kimse kıramazdı kalbimi. Şimdi büyüdüm ve sanki yalnızlaştım canım annem, ne olursa olsun sakın bırakma beni. Doğum günün kutlu olsun.

– Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye annem. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım “harika bir yıldı” dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara Canım Annem!

– Anneciğim, en güzel anları seninle yaşamış biri olarak kendimi şanslı görüyorum. Kötü günlerimde tek yoldaş, sırdaş oldun. Senin iyiliklerini hak ediyor muyum bilmiyorum? Sen her şeyin en iyisine layıksın ama. Doğum günün kutlu olsun, benim canım.

– Sen bir annesin evimizde yuva kuransın, cebimizde resim, bu güzel resim ailemiz için, doğum günün kutlu olsun anneciğim. Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik canım annem!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz