Asker Abiye Güzel Sözler

Asker Abiye Güzel Sözler

Sayfa İçeriği: Asker Abiye Güzel Sözler, Askere Giden Abiye Sözler, Asker Abiye Güzel Sözler, Asker Abiye Özlem Sözleri, Asker Abime Sözler, Asker Kardeşe Sözler, Askerde Olan Abi İçin Güzel Sözler, Asker Abim İçin Anlamlı Sözler, Asker Abiye Sözler Facebook, Asker Abiye Sözler Tumblr

Aklı ve sağlığı yerinde olan her Türk erkeğinin görevidir vatani hizmet olan askerlik. Bu sevdiğimiz olabilir, abimiz olabilir, kardeşimiz olabilir, arkadaşımız olabilir. Allah bu vatan için görev yapan tüm askerlerimizi korusun.

Asker Abiye Güzel Sözler

Canım abim sen benim için dünyadaki en değerli varlıklardan daha değerlisin. Senin için en güzel olan her şeyi yapmak isterdim ama şimdilik seni çok sevdiğimi söylemekten başka bir şey gelmiyor elimden. Seni çok seviyorum abim.

Başımın her sıkıştığında sen benim yanımdasın. Sen benim uzaklarda da olsa bir baba gibi koruyanımsın. Askerliği bitirip geleceğin günü özlemle bekliyorum.

Sensiz ilk günüm asker abim, ben hep seni özlerim, ben hep seni beklerim. Sen gelene kadar gözlerimden yaşlar dökerim.

Hayatın acımasız ve korumasız olduğunu sen gidince anladım abim. Meğer sen benim en büyük koruyucummuşsun. Seni çok özledim benim yakışıklılar yakışıklısı abim.

Canım abim hayırlısıyla git, hayırlısıyla tez zamanda gel. Vatan sana emanet.

Canım abim sen her zaman benim koruyucum elimden tutanım oldun, şimdi ise vatanın koruyucusu bizlerin askeri oldun.  Seni çok seviyorum abiciğim.

12 ay geçecek, askerlik bitecek abim eve gelecek. Abimle olan hayatımız kaldığı yerden devam edecek.

Benim güzel abime olsun en güzel kelam, ondan bana gelecek en güzel hediyedir bir selam. Askerlik azalacak, şafak bitecek kaldığımız yerden yaşamaya devam.

Biliyorum o on iki ay geçecek, o şafak bir gün doğan güneş diyecek, işte o doğan güneş bizim için doğacak Abiciğim.

Seni çok özledim abiciğim. Seninle birlikte o güzel günlerimize yeniden dönmek için bende senin gibi gün sayıyorum.

Çok özledim be abim. Seninle birlikte didişmeyi, televizyon kumandası savaşı yapmayı, birlikte rakip takımın taraftarları gibi maç izlemeyi çok özledim.

Belki sen şimdi ya uykudasın, ya nöbetsin, canım abim unutma sen her zaman benim kalbimdesin.

Canım Abiciğim! Senden uzakta yaşamak zor olsa da senin hasretinle yaşayacağım, sen 12 ay sonra yanıma geldiğimde hasretimi kurşuna dizeceğim.

Fırtınalı günlerde benim alabora olmamı önledin. Sen benim her zaman sığınacak en güvenli limanım oldun. Artık 12 ay bitene kadar denizlere açılmayacağım, seni bekleyeceğim abiciğim.

Giderken arkandan baka kaldım, gitme abiciğim diye haykıramadım, olsun be abim sonunda seninle mutluluk varsa o şafak elbet atmaya mahkum.

Elime verdiler kırılmış bir kalem, eski bir defter, abime yazayım dedim çektiğim bitmez tükenmez dertler, sayfalarım bitti, bitmedi zalim dertler, abim yanımda olsaydı çabucak biterdi bu dertler.

Sen şafak sayıyor musun abiciğim bilmiyorum ama ben her gün geleceğin günleri sayıyorum. Bak bugünde geçti ayrılık bir gün daha azaldı.

Ayağım takılıp ne zaman yere düşsem abim aklıma gelir, çünkü benim abim yanımdayken ben hiçbir zaman yere düşmedim. Her zaman o benim elimden tutanım olmuştur güzel abim seni çok özledim çok seviyorum.

Benim abim asker oldu, onsuz geçen her gün gözlerim doldu, ama abim gelecek bu ayrılıklar son bulacak.

Abi demek evde baba olmadığı zaman baba olmak, anne olmadığı zaman anne olmaktır ve abi demek her zaman kardeşini koruyan gözeten olmak demektir. Seni çok özledik abiciğim.

Arkadaşlarım senin gibi bir abim olduğu için beni çok şanslı görüyorlar ve beni çok kıskanıyorlar. Evet abi kıskanmakta haklılar; çünkü benim iyi kalpli bir abim var.

Ben hayatta şu üç şeyi çok sevdim canım abim; bir güneşin doğuşunu, iki yağmurun yağışını, üç senin kardeşim diyerek bakışını.

Biz seninle bir arkadaş gibi büyüdük. Beraber aynı yollarda yürüdük, koştuk. Gün oldu beraber ağladık, dövüştük, barıştık ama biz her zaman birbirini seven iki kardeştik. Şimdi kısa bir ayrılıkta olsa bu bana zor geldi be seni çok özledim.

Senin gibi bir abim olduğu için ne kadar gurur ve mutluluk duysam azdır. Seni ne kadar sevdiğimi sözlerle anlatmak yetersiz kalır. Canım asker abim seni çok özledim.

Annem bana kızdığı vakit göğsünü annemin önüne bir siper edip beni korudun. Ben senin gibi bir abim şemsiyesinin altında büyüdüm. Söyle şimdi beni kim koruyacak, benim derdimle kim dertlenecek. Seni özledim abiciğim.

12 ay geçecek, askerlik bitecek abim eve gelecek. Abimle olan hayatımız kaldığımız yerden devam edecek.

Canım abim sen benim için dünyadaki en değerli varlıklardan daha değerlisin. Senin için en güzel olan her şeyi yapmak isterdim ama şimdilik seni çok sevdiğimi söylemekten başka bir şey gelmiyor elimden. Seni çok seviyorum abim.

Ağlama annem abim askerliğini bitirip gelecek, geldiği gün her yer bize bayram olacak.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Patronx dedi ki:

    Valla gercekten cok guzel sozler var ve bir tanesi tam hayatimizi anlatiyor.cok duygulandim

Yorum Yaz