Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Nisan 2024

Asker Sözleri

Asker Sözleri

Bu sayfamızda asker sözleri, asker sözleri facebook, asker sözleri facebook, asker sözleri kısa, asker sözleri yeni, asker sözleri 2017 konulu bir yazı hazırladık.

Bizlerin emniyeti için gece gündüz nöbet tutan kahraman askerlerimizin güzel asker sözlerini derledik. Asker sözleri gönülden gelerek coşkulu duygularla söylenmiş sözlerdir. Sevdiğinize asker mesajları gönderecekseniz bu yazımızı okumadan geçmeyin.

Asker Sözleri

Dağlara yazmışlar andımı komando koymuşlar benim ismimi belki bir gün geri dönemem diye göndermişler sana resmimi…

Uykularım kaçtı gecenin bir yarısında aklıma geldin askerim, sensiz ben on iki ay neylerim, vatan için değil mi bu 12 ay değil seni 12 yıl da olsa beklerim.

Sen uyurken sevgilim ben nöbetteyim, senin rüyalarını süslemek için burda beklemekteyim, senden ayrılalı aylar oldu seni deli gibi özlemekteyim

Dağların tepesine, pkk’nın alnına, kızların kalbine ölümsüz Mehmetçik yazacağım. Bu vatanı kanımın son damlasına kadar koruyacağım.

Sen beni sevseydin gelirdin buluşmaya, beni önemsediğin mektup gönderirdin kışlaya

Bir gül konmuş baş ucuma, yazık değil mi bu genç yaşıma, askerde bir iş gelirse başıma, dertli asker yazın mezar taşıma.

Askere geldim yeşil yeşil ağaçlar kışlaya girdim kesildi saçlar dediler mutluluk burda başlar o zaman gözümden döküldü yaşlar.

20 yıllık filme 12 ay reklam arası reklamlardan sonra görüşürüz. Askerden sözleri gönderirim sizlere.

Borcumuz varsa vatana mutlaka ödenecek. Az sabret anacığım bu oğlun dönecek. Kolay değil bu vatanı bölmek ve bir o kadarda zor değil vatan uğruna ölmek.

Teröre lanet, askere dua et, nöbet sırası bizde güzel annem hakkını helal et. Ben vatan için gidiyorum Allah’a emanet.

Dayanmış duvara mektup okuyor belli halinden ağlıyor kim bilir kimleri düşünüyor hani asker ağlamazdı işte ağlıyor. 

Önce vatan sağ olsun deriz sonra bu vatan uğruna tüm dünyayı yakarız. Asker sözleri

Aşkına yürüyen sesimi duyuyorsun gittikçe büyüyen dert oluyorsun sana söylüyorum farkında mısın ama seni seviyorum ah biliyorsun Askerim.

Bağlamaz bizi Avrupa’nın en mutlu köşesi, tek mutlu olduğum yer vatanımın her zerresi, vatan için ölmekse kaderim, ben o kaderin ellerinden öperim.

Ey, bu topraklar için toprağa düşmüş asker! Gökten ecdat inerek öpse o pak alnı değer. Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhidi. Bedri’n arslanları ancak, bu kadar şanlı idi.

Parayı ver baban sağ olsun ,canını ver vatan sağ olsun.

Teröre lanet askere dua et nöbet sırası bizde anne hakkını helal et…

Şafak teskereyi aldığım gün değil gözlerine kavuştuğum gün bitecek Sevdiğim.

Bizim her limanda bekleyip bize el sallayacak bir sevgilimiz olmadı ama her dağın zirvesinde bayrak dalgalandıracak vatanımız oldu. Biz jandarma komandayız dağlar sağolsun.

Ey şehid oğlu şehid, isteme benden makber. Sana aguşunu açmış duruyor Peygamber.

Atarsa şafak 110, uygun adım marş, ayda 335 Tl maaş, her gün boya, her gün traş, asker olda gör arkadaş.Sabah erken kalkmayı, kızlar gibi yatak yapmayı, yerden izmarit toplamayı, asker olda gör arkadaş.

Eğer vatanıma zerre kadar bir düşman gelecekse varsın bu şafak sökmesin, varsın bu on iki ay bitmesin, yeter ki bu aziz vatan sağolsun.

Biz askerler vurulunca değil unutulunca ölürüz.

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor O şimdi askerde lütfen sinyal sesinden sonra sevdiğinizi söyleyin.

Askerlik bu çabuk geçer dediler 365 günü kitlediler. Asker sözleri ile günümü geçirdiler.

Her sabah marş söylerken senin sesini duyar gibi oluyorum, vatan sana canım feda derken yeri göğü inlettiğini görür gibi oluyorum. Canım sevdiğim senin sayende rahat uyuyorum. Seni seviyorum.

Değil 12 ay ben seni ömrümün sonuna kadar beklerim Askerim.

Dünya dönmeye devam ettikçe, şafakta atmaya mahkumdur.

Aradığınız kişiye şuanda ulaşılamıyor O şimdi askerde lütfen 12 ay sonra tekrar arayın.

Sen gel yeter sevdiğim ben senin dizinin dibinde on iki ayı tek tek dinlemeye razıyım. senin sesine mahkum yaşamaktayım.

Ben denizciyim ülke ülke gezerim, her liman bir güzelle gönül ederim. Canım sıkılırsa da gemimi temizlerim. Emredin komutanım

Eğer borcumuz varsa bu vatana ödenecek. Biraz sabret anneciğim bu oğlun bir gün dönecek. Vatan bu hainlerden temizlenecek.

İlkokul hayatıyla başladığım öğrenim hayatıma asker molası verdim şimdi gidip biraz kafamı dinleyeceğim.

Çok şehitler verdik bu vatan uğruna, söz konusu vatansa ecel gülerek gelir insana, bizler her zaman senin koruyucuların olacağız güzel vatanım sana canım feda.

Bahar gelir lale sümbül açar, torun gelir dede kaçar.

Yeşiller için kamuflaj olmayı, görünmeden yerde sürünmeyi, marşlar eşliğinde yürümeyi, asker ol gör arkadaş.

Sevdiğim senden ayrılalı günler oldu, seni düşününce yine gözlerim doldu, sana kavuşacağım elbet bir gün bitecek bu vatan borcu.

Aşk bekler, sevda bekler, sevgili bekler ama vatan beklemez. Vatan aşkından sonra geliyorum aşkım.

Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun, koğuşunda rahat uyu bitanem.

Korku nedir bilmez dağların yiğidi, titretir haini kaplanların sesi, madalya gibi duruyor başında, kahramanlık timsali, mavi beresi…

Askerliğimi bitirecek, son şafağım için doğacak güneş eğer dağdaki şerefsizin içini ısıtacaksa varsın doğmasın, varsın o şafak hiç bitmesin.

Okuduğunuz asker sözleri başlıklı yazımız hakkındaki düşüncelerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz