Barışma Sözleri

Barışma Sözleri

Bu sayfamızda özür mesajları,barışma mesajları uzun,barışma mesajları arkadaşa,sevgiliye barışma mesajları uzun,barışma mesajları komik,barışma sözleri konulu bir yazı hazırladık.

Sizde birileriyle küsmüş veya kırılmış iseniz barışma sözleri veya barışma mesajları göndererek kalbini alabilirsiniz. Küsmek küçük çocukların sık sık yaptığı ama hemen geri barıştığı bir olay olsa da büyükler arasında da olmaktadır. Küslük dinimizce de uygun görülmemiştir.

İnadı bırak gel barışalım eskisi gibi mutlu olalım, hadi affet beni ne olur gel barışalım.

Bulut yağmurdan, yağmur topraktan, toprak havadan ayrı kalamaz bende senden ayrı yaşayamam birtanem gel barışalım affet beni…

Biliyorum bedenlerimiz ayrı olsa da kalplerimiz, düşüncelerimiz birlikte neden uzatıyorsun gel eskisi gibi olalım. Seni çok seviyorum.

Çocukça davrandım biliyorum hatamı anladım senden af diliyorum yanına sevgi ve barış dolu duygularımla geliyorum ne olur affet beni dön evimize, yuvamıza.

Atalarımız her zaman affetmek büyüklüktür derler sevdiceğim affet beni barışalım. Mutluluğumuzla düşmanlarımızı çatlatalım.

Ne kadar sen benim kalbimi kırsanda, beni üzsende kalbimin içinde barış sesleri yükseliyor senden başkası bu kalbimdeki yarama merhem olamaz ne olur barışalım aşkım.

Büyük hayalim, büyük umudum, hayatımın tek anlamı gel uzatma artık hadi barışalım artık.

Seni bu kadar çok severken yüzünü görememek üzüyor beni, barışmak dileğiyle, dualarıyla yalvarıyorum Allah’ıma ne olur affet beni Aşkım hadi gel barışalım.

Seninle kavgalar hüzünler istemiyorum, barış dolu bir yıl geçirmek istiyorum anılarımda sadece ikimiz olalım mutlu olalım. Seni seviyorum Aşkım.

Ben seninle ayrılıkların olmadığı, kalplerin kırılmadığı huzur mutluluk dolu bir hayatı paylaşmak istiyorum. Hadi tut ellerimi sevdiğim.

Seninle tanıştığımda rengarenk olan hayatım şimdi yeniden siyah beyaz oldu ne olur affet beni söz veriyorum bir daha hiç üzmeyeceğim seni affet neoluuuuurrrrr beni..

 Hayatta tek dileğim seninle mutlu olmak beraber bir ömür paylaşmak böyle basit sebeplerle üzmeyelim birbirimiz hadi her zamanki yerimizde bekliyorum seni…

Sevincimiz bir ömür boyu hüznümüz bir saniye kadar kısa sürsün seni seviyorum affet beni senden özür diliyorum barışalım ne olur.

Senin bana gelmeni dört gözle beklemiştim ama hiç böyle olacağı aklıma gelmemişti. Gel bırak şu inadı barışalım.

Bitsin artık bu çile, çekemem bile bile, sen ne söylersen söyle, bu hayat geçmez böyle gel barışalım mutlu olalım senle.

Sevmek anlamaktır, sevmek karşıdakinin kusurlarını örtmektir, sevmek affetmektir senden tek isteğim affet beni ne olur senin gül yüzünün görmeden duramıyorum.

San aldım bir demek çiçek ve hazırladım barışma sözlerinden bir mesaj artık affet beni barışalım.

Gel barışalım affet beni, eğer beni affedersen sana söz veriyorum seni bir daha üzmeyeceğim.

Okuduğunuz bu barışma mesajları ve barışma sözleri konulu yazımızı konu sonunda değerlendirebilirsiniz.

Allah’ıma dua ediyorum seni geri benimle barıştırsın eski günlerdeki gibi mutlu olalım. (Bak Cuma namazına gidiyorum.)

Mesajında kırılan bardak geri eski haline gelir mi diyorsun. Gel unutalım o bardağı ben sana 100 takım 1000 takım bardak alayım hem de Paşabahçe…

Şey ben sana bişey söyleyeceğim ama nasıl söylesem bilemiyorum, neresinden başlamasam ama ben senden özür diliyorum seninle barışmak istiyorum.

Bu çetin acımasız hayata karşı ben tek başıma karşı koyamam gel ne olur barışalım güçlerimizi, sevgilerimizi eskiden olduğu gibi yeniden birleştirelim.

Yeter artık ya bu kadar naz fazla artık hadi hazırlan geliyorum seni almaya geçmişteki her şeyi unutalım barışalım artık.

Bak sevgilim seni kırdım ama inan çok üzgünüm dün için özür dilerim istediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

Barışın simgesi olan beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte tüm kırgınlıklarımızı yok etsin ve sen benim özürlerimi kabul et diye.

Ben bir canlıyı dahi incitmezken nasıl olur da seni incitmeyi düşünebilirim inan aşkım istemeden oldu senden çok çok özür diliyorum. Beni affet aşkım seni seviyorum.

Saatlerdir beni affetmen için mesaj gönderiyorum bak mesaj hakkımda bitti lütfen affet beni artık gerçekten çok üzgünüm seni üzmek istememiştim.

Yatakta bir o yana dönüyorum bir bu yana dönüyorum yok gözüme uyku girmiyor çünkü aklım hep bugün yaşadığımız olayda ben sana kırgın değilim sende bana kırılma lütfen gel hadi barışalım mutlu mutlu uyuyalım rüyamızda buluşalım.

Barışma sözleri ve Barışma mesajları başlıklı konumuzu okudunuz. Bu yazı hakkındaki düşüncelerinizi yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz