Bassaglığı Mesajlari Resimli

Sayfa İçeriği: Başsağlığı Mesajları Resimli, Baş Sağlığı Mesajları Resimli, Resimli Başsağlığı Mesajları, Taziye Mesajları Resimli, Başsağlığı Mesajları Resimli Facebook, Başın Sağolsun Mesajları Resimli

Bu sayfamızda sizlere resimli başsağlığı mesajları içeriği olan resimler hazırladık. Başsağlığı mesajları resimlerini facebook, whatsapp, twitter , tumblr gibi sosyal medyalarda paylaşabilirsiniz. Yakını vefat eden sevdiklerimizin acısını paylaşmak ve onların yanında olduğumuzu onlara göstermek için resimleri paylaşabilirsiniz.

ÖLEN KARDEŞİMİZE YÜCE MEVLA’DAN RAHMET DİLERİZ. ALLAH’IM MEKANINI CENNET EYLESİN, GERİDE KALAN YAKINLARINA SABIRLAR İHSAN ETSİN.

SİZ DEĞERLİ DOSTUMUZUN HER ZAMAN YANINDA OLMUŞKEN, BU ACI GÜNÜNÜZDE YANINIZDA OLAMAMAK BİZİ DERİNDEN ÜZMÜŞTÜR. YANINIZDA OLMASAK DA ACINIZI PAYLAŞIYOR, KALBİMİZ HER ZAMAN SİZLERLE UNUTMAYINIZ. BAŞINIZ SAĞOLSUN.

BUGÜN KALPLERİMİZ BURUK, GÖZLERİMİZ YAŞLI, DEĞERLİ KARDEŞİMİZİN MEKANI CENNET OLSUN. ALLAH RAHMET EYLESİN. GERİDE KALAN KEDERLİ AİLELERİNE SABIRLAR İHSAN EYLESİN. BAŞINIZ SAĞOLSUN.

ÖLÜM HER İNSANA GELECEK BEKLEMEDİĞİ BİR ZAMANDA, İMANIMIZI SAĞLAM TUTALIM DUA EDELİM ALLAH’A, YAŞANMIŞ GÜZEL GÜNLERİN HATIRINA ÖLÜMÜ UNUTMAYALIM ACIYI DA PAYLAŞALIM. BAŞINIZ SAĞOLSUN.

TOPRAKTAN GELDİK TOPRAĞA GİDECEĞİZ, YAŞADIĞIMIZ HAYATIN HESABINI TOPRAK DA VERECEĞİZ, ACINIZI YÜREKTEN PAYLAŞIYORUZ, DUALARIMIZI KALPTEN EDİYORUZ.

ÇOK SEVDİĞİMİZ DEĞERLİ KARDEŞİMİZİ BÖYLE ANSIZIN KAYBETMEK BİZLERİ ÇOK DERİNDEN ÜZDÜ. ACINIZI PAYLAŞIYORUZ. BAŞINIZ SAĞOLSUN.

HANİ HEP DERLER YA “ALLAH SEVDİĞİ KULUNU YANIN ALIRMIŞ DİYE.” ÇOK DEĞERLİ VE HERKES TARAFINDAN SEVİLEN BİR KARDEŞİMİZİ KAYBETMENİN ÜZÜNTÜSÜ İÇİNDEYİZ. BAŞINIZ SAĞOLSUN.

ÇOK SEVDİĞİMİZ DEĞERLİ KARDEŞİMİZİ BÖYLE ANSIZIN KAYBETMEK BİZLERİ ÇOK DERİNDEN ÜZDÜ. ACINIZI PAYLAŞIYORUZ. BAŞINIZ SAĞOLSUN.

HAYAT GÜL BAHÇESİ GİBİDİR. GÜLLERİN BİRİSİ TOMURCUK OLURKEN, DİĞERİ SOLAR KURUR. ZAMAN SU GİBİ AKIP GİDİYOR. ECEL BİR GÜN BİZLERİNDE KAPISINI ÇALACAK, ÖLENLE ÖLÜNMEZ. MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, SİZLERE DE SABIRLAR DİLERİM. BAŞINIZ SAĞOLSUN.

YÜCE MEVLA’M GERİDE KALANLARA SABIR VE DAYANMA GÜCÜ VERSİN. ÖLEN KARDEŞİMİZİN GÜNAHLARINI BAĞIŞLASIN, MEKANI CENNET OLSUN İNŞALLAH.

ALLAH’IM ÖLEN MERHUMUN GÜNAHLARINI BAĞIŞLASIN. ONU CENNETİ ALA İLE MÜJDELESİN. GERİDE KALAN SİZ DOSTLARIMIZA SABIRLAR VERSİN. BAŞINIZ SAĞOLSUN.

Siz değerli dostumuzun her zaman yanında olmuşken, bu acı gününüzde yanınızda olamamak bizi derinden üzmüştür. Yanınızda olmasak da acınızı paylaşıyor, kalbimiz her zaman sizlerle unutmayınız. Başınız sağolsun.

Bugün kalplerimiz buruk, gözlerimiz yaşlı, değerli kardeşimizin mekanı cennet olsun. Allah rahmet eylesin. Geride kalan kederli ailelerine sabırlar ihsan eylesin. Başınız sağolsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz