Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Nisan 2024
Anasayfa » Doğum Günü Mesajları » Damada Doğum Günü Mesajları

Damada Doğum Günü Mesajları

Damada Doğum Günü Mesajları

Kaynanadan, kayınpederden damada gönderilebilecek doğum günü mesajları hazırladık. Yine damada doğum günü mesajı komik, doğum günün kutlu olsun damat mesajları ve damada doğum günü mesajları instagram mesajlarını okuyabilirsiniz.

Damada Doğum Günü Mesajı

– 365 sayfalık bir öykü daha başlıyor. Her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır ve mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım.

– Yeni yaşını tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılaman dileklerimle. İyi ki doğdun canım damadım.

– Hayatın gözbebeklerindeki ışık gibi umut dolu huzur verici olsun. Doğum günün mutlu ve neşe ile dolsun. İyi ki doğdun biricik damadım.

– Yeni yaşının sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle, doğum günün kutlu olsun canım damadım.

– Doğum günün kutlu olsun, tüm mutlu yarınlar seninle doğsun. Nice mutlu senelere biricik damadım.

– Efendi damatlarımdan birtanesisin. Temiz yüreğin kalbine sıçramış. Doğum günün kutlu damadım.

– Doğum günün kutlu olsun biricik damadım, hep böyle güzel melekler doğsun.

– Canım damadım. Doğum gününü kutlar gözlerinden öperim. Ailen ve sevdiklerinle birlikte uzun, hayırlı, mutlu ve huzurlu bir ömür dilerim. Nice senelerin olsun.

– Kalbine hep güzellikler dolsun. Hayallerin hep gerçek olsun. Hakkında en hayırlısı olsun. Canım damadım doğum günün kutlu olsun.

– Hatırlar mısın doğduğun günü? Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara biricik damadım.

– Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yaşında da güzelliklerin seninle olması dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

– Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

– Yeni yaşında geleceğin bereketli, iş hayatında başarılarının artması bir yıl dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun damadım.

– Doğan güneş gibi parlak bir kalbin var damadım. Kalbin güneş gibi sıcak, gökyüzü kadar tertemiz olsun. Uzun ömürlü sağlıklı yıllar dilerim canım damadım. Doğum günün kutlu olsun.

– Yeni yaşın kutlu olsun. Yaşlılığa doğru yol aldın canım damadım. Allah sana işinde bereketli kazançlar, hayatında başarıların artmasını ve mutlu bir yuvanın ömür boyu ilerlemesini temenni eder. Doğum gününü kutlarım.

– Her zaman mutlu ve neşeli olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

– Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar bitanecik damadım. İyi ki doğdun!

– Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği bir yıl olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

– Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

– Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın biricik damadım.

– Yüzün gibi aydınlık yarınların, gönlün gibi temiz bir hayatın olsun. Nice yıllara canım damadım. Doğum günü kutlu olsun.

– Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım.

– Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara canım damadım.

Damada Doğum Günü Mesajı Komik

– Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini hızla tırmanırsın. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

– Biz sana kalbimizin en derinindeki prensesi verdik. Sen de bize güler yüz ve güven verdin. Yeni yaşını en içten dileklerimle kutlar, kızımla birlikte mutlu ve huzurlu bir ömür dilerim.

– Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

– Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun biricik damadım.

– Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, bazen yanımdasın bazen rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma. Mutlu yıllar bitanecik damadım.

– Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

– Ümitlerin mutlulukla pekişeceği, gülücüklerin hiç bitmeyeceği, sevgi, sağlık ve huzur dolu bir yıl olması dileğiyle. Nice mutlu yaşlara bitanecik damadım.

– Bu özel günün de yeni yaşına adım atarken işlerinin de bereketi artsın, kurduğun yuvandan iyilik melekleri hep sizinle olsun. Doğum günün kutlu olsun damadım.

Kayınpederden Damada Doğum Günü Mesajı

– Hayal ettiğin her ne varsa kabul olması dileklerimle doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

– Neşeli, sevecen mutlu dolu yılların olsun canım damadım. Doğum günün kutlu olsun.

– Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle. Mutlu yıllar canım damadım.

– Hep birlikte nice senelere canım damadım. Doğum günün kutlu olsun.

– Anlamaz ki kimse beni, bilemez ki içimdeki sevgiyi. İçten bir söz bu söylediklerim, doğum günün için bütün iyi dileklerim. İyi ki doğdun biricik damadım.

– Yeni yaşın sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım.

– Allah herşeyi kalbince nasip eylesin damadım. Gelecek hayatında, gecen mutsuz yılların yeni yaşında son bulsun. Rabbim seni mutlulukla sınasın. Doğum günün kutlu olsun.

– Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. İyi ki doğdun bitanecik damadım.

– Mutluluk senin hakkın, eğlence senin hakkı, yeni yaşında da tüm yaşanan tatsız olayların unutulması, huzurlu bir mutluluğa vesile olsun yeni yaşın damadım. Doğum günün kutlu olsun.

– Sevgili damadım, bugün doğum günün olduğunu öğrendim. Yeni yaşında sevdiklerinle birlikte mutluluklar ve huzur dilerim.

– Yeni yaşında sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yıl senin olsun. Doğum günün kutlu olsun damadım.

Kaynanadan Damada Doğum Günü Mesajı

– Hayatın boyunca rabbim seni kötülüklerle karşılaştırmasın damadım. Doğum günün kutlu olsun.

– Eşinle aşk dolu yılların olsun, yeni yaşın sana güzellikler getirsin, huzur getirsin, sağlık getirsin, ömür boyu unutamayacağın mutluluklar getirsin. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

– Yeni yaşında, gözlerindeki masumiyetlik, kalbindeki güzellik ömür boyu devam etsin. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

– Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki doğdun biricik damadım.

– Tüm hayatımız boyunca yanyana ve hep beraber olmak dileğiyle. Seni yüreğim kadar çok ve derinden seviyorum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım.

– Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın biricik damadım. Doğum günün kutlu olsun.

– Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun biricik damadım. Nice mutlu yaşlara.

– Bir dakika için seni düşünen biri olduğunu bil ve sevincini hisset! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun bitanecik damadım. Nice mutlu senelere.

– Yeni yaşında her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

– Doğum gününü kutlar; sağlık, mutluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim. Nice mutlu yıllara biricik damadım.

– Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayatı tüm güzellikleriyle yaşamanı istiyorum. Nice yaşlara biricik damadım, doğum günün kutlu olsun.

– Doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

– Temiz kalbini gördükçe iyi ki diyorum hep içimden çok şükür. İyi ki bu çocuk benim damadım olmuş, iyi ki oğlum olmuş. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum. Nice senelere İnşallah.

Doğum Günün Kutlu Olsun Damat Mesajları

– Sen de artık ailemizden birisin canım oğlum. Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Yeni yaşın hayırlara vesile olsun. Nice mutlu yılların olsun.

– Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

– Mutlu yıllara oğlum. Gönül bahçelerinin hiç solmayacağı, yaşama ümidinin tükenmeyeceği mutlu ve hayırlı bir ömür dilerim. Nice senelere.

– Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın. İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

– İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun canım damadım.

– Hanemizin başına sonradan gelen en güzel şey canım damadım, bugün senin doğum günün. Yeni yaşını kutlar, ailenle birlikte mutlu ve huzurlu bir ömür dilerim.

– Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım.

– Yağmuru unutmuş toprakların yalvarışı gibi sessizce ama yürekten, doğum gününü kutlarım öylesine değil içten. Nice mutlu yaşlara biricik damadım.

– Yaşamış olduğun tüm hüzünlü olayların yeni yaşında sevgimesajlarim.com sona ermesi, yeni yaşına girmenle beraber güzel günlerin doğacağı sonu olmayan yıllar nasip etsin rabbim.

– Yeni bir yıla başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun canım damadım.

– Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

– Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye, unutma ki her yaşın ayrı bir güzelliği var. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

– Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan canım damadım. İyi ki doğdun.

– En kötü günün böyle olsun, doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım. Nice mutlu yıllara.

– Özel gününde, özel yaşında da yüzündeki gülücükler solmasın. Aksine gülücüklerin hayata meydan okusun damadım. Doğum günün kutlu olsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz