Dosta Ağır Sözler

Dosta Ağır Sözler

Bu sayfamızda dosta ağır sözler,sahte dostluk sözleri,sahte dostlara sözler,vefasız dost sözleri, hain dost sözleri,dosta sitem sözleri bulabilirsiniz. sosyal medya aracılığıyla bu sözleri paylaşabilirsiniz.

Dost kazığı yemeyenimiz çok azdır bu hayatta. İnsan her şeye göğüs gerer de dostundan geleni bir türlü kabullenemez. Sayfamızda en anlamlı dost kazığı sözleri yer almaktadır. Sayfamızda yer alan sözlerden beğendiklerinizi sosyal medya hesabınızdan paylaşarak dostlarınıza gönderme yapabilir, mesaj yoluyla kırgınlığınızı dostlarınıza iletebilirsiniz.

İnsanoğlu düşmanından gelene hazırlık olduğu için çok acı vermez ama dostundan gelene kabullenmek çok zor olur. Bazıları sahte dost sözlerini çok iyi söylemekte ve menfaatleri bittiği zaman yolda karşılaştığı zaman görmemişlikten bile gelebiliyorlar. Sayfamızdaki dosta ağır sözlerden istediğinizi seçerek gönderebilirsiniz.

Düşmandan gelene hazırlıklı olursun da dostundan gelene yapacak bir şey bulamazsın.

Sahte dostlar sabun gibidir; elini yüzünü temizler ama ayağını kaydırır.

Düşmanlarıma mücadele edemedim, dostlarımdan gelen ihanetle uğraşmaktan.

Kapımdaki köpek bile senden daha sadık bir dost oldu bana, seni köpekle karşılaştırdığım için köpeğimden özür dileyeceğim.

Ben seni dostum biliyordum ama sen benim düşmanım bile olamayacak kadar sahtekar biriymişsin.

Şu hayatta her şeye alıştım da bir dostumdan gelen ikiyüzlülüğe alışamadım.

Biz dostlarımızı yanımızda taşırız, yanımızda yürümeyi bilmeyenleri arkamızdan köpek gibi koştururuz.

Dost dedik bağrımıza bastık, dost dedik yürekten sevdik ama bizim dost diye sevdiğimizin düşmandan daha tehlikeli dost görünümlü hainmiş.

Can ciğer dostumun yolunu gözlediğim yolda, o gelecek diye yolumu değiştireceğim hiç aklıma gelmezdi.

En çok güvendiğin yerden gelir bazen ihanetler ve bazen sıkı sıkıya sarıldığın sırlarını paylaştığın dostların vurur sırtından.

Hayatta yiyecek olduğunu en kötü kazık dost kazığıdır. eski dosta ağır sözler

Dost olan insan dostunun yüzüne söyler ve bıçağı saplayacaksa kalbine saplar. Dost görünümlü sahte yüzlü kişiler gibi sırtından değil.

Düşmandan dost olmaz ama dost olduklarından düşman olabilir.

Dost dar günde dostunun yardımına koşandır. Dost zor günde karanlığa karışan değildir.

Bazen düşmanınız hakkında yanılabilirsiniz. Belki bir gün size çok iyi bir dost olabilir. Aynı şey dostunuz içinde geçerlidir. Çok sevdiğiniz ve samimi olduğunuz dostunuzda bir gün sizin düşmanınız olabilir.

Ne demiş Aşık Veysel “Dost dost diye nicesine sarıldım beyhude dolaştım boşa yoruldum.”

Aşk için, sevgili için dostunu satandan adam olmaz. dost için ağır sözler

İki insan birbiriyle dost olduğu zaman birbirinden uzakta da olsalar yine dost olurlar. Dostluk uzaklık veya yakınlık ile olmaz dostluk yürekten gelen duygularla olur.

Ben düşmanIarımı dostIarımı tanıdıkça öğrendim. Saymadım sırtımda ki yaraIarı ama sırtıma bakmayı dostlarımdan öğrendim.

Dostluk birlikte hareket eden bir su misali gibidir. Gökyüzüne doğru buharlaşırken birlikte, yer yüzene inerken birlikte, dostlar her zaman birlikte olurlar.

Dost diyerek bizi kandıran insanlara vereceğimiz en iyi cevap onların bulunduğu ortamlarda onlar yokmuş gibi davranmak.

Benim dostlarım iyi günde hep yanımdalardı ama şimdi zora düştüm etrafımda dost bulamadım.

Düşmanından çok korkma! Dostundan kork çünkü dostluğunuz bittiği zaman senin zayıf yanını en iyi dost görünümlü kişi bilir.

Biz bugün dostlarımızla muhabbet edeceğiz sen gidebilirsin.

Kapımdaki köpek bile senden daha sadık bir dost oldu bana, seni köpekle karşılaştırdığım için köpeğimden özür dileyeceğim.

Dost dediğim kişi sabun gibi kaypak çıktı, elimi yüzümü temizledi ama ayağımı kaydırdı.

Adam geçimini sağlamak için limon satıyor onu anlarım, akşama ekmek götürebilmek için simit ayran satanları da anlarım da, dost satanlar da mı ekmek parası için satıyorlar?

Mert düşmanı ikiyüzlü dostlara tercih ederim. Dosta ağır sözler

Bir insan sahtekârlığı önce dostuna uygulayarak öğrenirmiş.sahte dostlara sözler

Ben dostum için yapmayacağım şey yoktu ama şimdi bir kılımı dahi kıpırdatmam.

Sahte dostlar sözleri yağlar ballar söylermiş. Sonra da sırtından vurup giderlermiş. Dostum senden öğrendim bunu.

Dostluk küçümsenmeyecek kadar önemli bir konudur. İnsan kendine gerçek dostlar bulduğu zaman arkasında da bir gözü olurmuş. Ama günümüzde gerçek dost bulmak hiçte öyle kolay değildir. Bazıları çok iyi rol yapabilme yeteneğine sahip oldukları için kimin gerçekten yüzümüze gülüp gülmediğini anlamak bir hayli zor. Kendinize dost edineceğiniz kişiyi iyice tanıdıktan sonra dost edinin ki dost kazığı yemeyesiniz ve üzülmeyesiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz