Dosta Yeni Yıl Mesajları

Dosta Yeni Yıl Mesajları

Sayfa İçeriği: Dosta Yeni Yıl Mesajları, Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları, Dosta Yeni Yıl Mesajı, Dosta Yılbaşı Mesajları, Dosta Yeni Yıl Sözleri, Dosta Yılbaşı Sözleri, Arkadaşa Yeni Yıl Sözleri, Arkadaşa Yılbaşı Mesajları

Yeni bir yıla daha girmek üzereyken tüm dostlarımıza, arkadaşlarımıza yeni yıl mesajları göndererek onları mutlu edebiliriz. Dosta yeni yıl mesajları yazımızı facebook, twitter, instagram ve diğer sosyal medyalarda paylaşabilirsiniz.

Dosta Yeni Yıl Mesajları

2017 yılında başlayan bu güzel muhabbetimiz, bu güzel dostluğumuzun 2018 yılında da devam etmesi dileğiyle iyi yıllar dostum.

Gerçek dostluk bir ömür boyu sürecek, kalpten kalbe gidecek muhabbet köprüleri kuracak ve dostunu asla bir ömür boyu unutmayacak kişidir. Dostum yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Canım arkadaşım yeni yılın sana ve sevdiklerine sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. Nice mutlu senelere.

2017 yılı acısıyla tatlısıyla geride kaldı. Artık önümüzde yepyeni bir yıl bizi bekliyor. Yeni yılımız kutlu olsun dostum.

Değerli arkadaşıma 2018 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dileğimle, neşe dolu yıllar dilerim.

Gerçek dostlar uzaklardaki yıldızlar gibidir. Sen onu göremesen de o senin için orda parlamaya devam eder. Güzel dostumun yeni yılı kutlu olsun.

Canım kardeşim, güzel arkadaşım yeni yılın kutlu olsun. Yüzündeki gülümsemen eksik olmasın.

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2018 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getireceğini inanıyorum. Mutlu yıllar

Mutlu insan her istediği olan değil, elindekilerle yetinenedir. Mutlu oldukça sevgisi ve kendine güveni artandır. Yeni yılda da mutlu olursun umarım canım arkadaşım.

Seninle birlikte geçireceğim bir yıl olsun. Senin iyi kalpli insanlar her daim mutlu olsun. Güzel dostum yeni yılın kutlu olsun.

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz ama hata yaptığı zaman da hatalarını en yakın arkadaşları düzeltir. Canım arkadaşlarım 2018 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar.

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Gerçek candan dostlarım yeni yılınız kutlu olsun.

Dostlarla birlikte geçen yıllar her zaman bir kayıp değil mazide gülümseyerek hatırlanacak en güzel anılardır. 2018 yılının da dostlarımızla birlikte en güzel şekilde geçirmek dileğiyle mutlu yıllar.

Yeni yıl dostlarıma kutlu olsun, yeni yıl arkadaşlarıma kutlu olsun, yeni yıl tüm sevdiklerime kutlu olsun.

Yeni yılın arkadaşlarıma ve bana sağlık, mutluluk, huzur ve para getirmesini temenni ediyorum.

Dostlarım yeni yılda gönlünüzden geçen tüm güzellikler sizinle olsun, yüzünüzden tebessümün hiç eksik olmasın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Can dostlar! Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara…

Başta dostlarıma, tüm insanlığa huzur ve mutluluk içinde geçireceği bir yıl diliyorum. Yeni yıl savaşların olmadığı, kanların dökülmediği, barış güvercinlerinin uçtuğu bir yıl olsun.

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Canım arkadaşlarım yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar.

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle dostlarım yeni yılınız kutlu olsun.

Hayatı yapamayacağımız şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa enerjimiz tüm hayatı zorlar. Yeter ki kendimize ve arkadaşlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz