Enişteye Doğum Günü Mesajları

Enişteye Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızda enişteye doğum günü mesajı ve enişteye doğum günü mesajları, enişteye komik doğum günü mesajı, enişteye doğum günü sözleri, doğum günü mesajları enişteye içerikli bir konu hazırladık.

Ablamın birtanesinin, annemin biricik eniştesinin, babamın iyi kalpli eniştesinin, benim de canım eniştemin doğum günü kutlu olsun.

Enişteme en özel gününde doğum günü mesajı göndermemek olmaz. Eniştemin doğum günü kutlu olsun.

Eniştem doğum gününe gelmek ve senin mutluluğuna şahit olmak isterdim fakat gelemedim. Ama seni unutmadım da doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllara

Bak bak sen bizim enişteye çaktırmadan yaşlanıyor, hani sen yaşlanmazdın ne oldu, gitti bir yaş daha, iyi ki doğdun enişte, doğum günün kutlu olsun.

Enişte doğum günün kutlu olsun, hayatın boyunca yaşamın güzelliklerle dolsun, mutluluktan gözlerin dolsun, en kötü günün böyle olsun. Nice mutlu senelere

Sizlerden uzaktayım ama ne ablamı ne de seni unutmadım enişte, bugün senin doğum günün sana ablamla birlikte mutlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

En güzel doğum günü senin olsun en güzel enişteye doğum günü mesajı sana gelsin. Yeni yaşın eski yaşından daha güzel olsun. Mutlu doğum günün kutlu olsun.

Sen enişte, ben rampada, 🙂 aramızda çok fark var ama kalbimiz bir, sizleri çok özledim. Enişte doğum gününü kutlar sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam diliyorum.

Gülmek sana çok yakışıyor enişte, Allah’tan dileğim yüzünden gülümsemen, kalbinden iyilik eksik olmasın. Yaş günün kutlu olsun, yeni yaşın hayırlı olsun.

Yaşamın bir suyun berraklığı kadar saf ve temiz olsun, gönlün gökyüzündeki yıldızlar kadar parlak olsun, mutluluğun daim, doğum günün kutlu olsun.

Yıllar yıllar önceydi, ben daha küçücük bir çocuktum. Bizim eve bir gün bir adam geldi. Anneme sordum bu adam bize neden geldi diye, annemde o adam ablanı istemeye geldi dedi. Ben vermeyin o adama ablamı diye ağladım. Annem ağlama o adam gönlü zengin, iyi kalpli bir insan ablana çok iyi bakar demişti. İyi kalpli eniştem doğum günün kutlu olsun.

Hayat çok kısa dilediğin gibi mutlu yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu osun enişte. Nice mutlu ve huzurlu yıllara.

Biz sizlerle ayrı ayrı şehirlerdeyiz ama kalplerimiz aynı evin aynı odasındaymış gibi bir, doğum günün kutlu olsun enişteciğim. Sizleri çok özledim.

Doğum gününde pasta kesilir, mumlara üflenir dilekler dilenir ve bir de sevdiklerinden iyi dilekler içeren doğum günü mesajları okunur. Doğum günün kutlu olsun enişte bey.

Bak bak sen bizim enişteye çaktırmadan yaşlanıyor, hani sen yaşlanmazdın ne oldu, gitti bir yaş daha, doğum günün kutlu olsun kaptan. Mutlu yıllara.

Hani insan çok istediği bir şey olurda ve olmayacak gibi olupta oluverir de çok sevinir ya, mutluluktan ağlamaya başlar. Sende her zaman mutluluktan ağla enişte, doğum günün kutlu olsun.

Sen hayatımda tanıdığım en iyi insansın, sen iyi ki bizim eniştemiz olmuşsun, iyi ki doğmuşsun. Doğum günün kutlu olsun enişte.

Enişteciğim bilirsin seni ne kadar çok sevdiğimi doğum günün kutlu olsun. Doğum günü hediyesi alacaktım ama düşündüm zaten bana parayı sen gönderiyorsun, şimdi senin parayla sana doğum günü hediye almakta uygun olmaz dedim.

 Sağlıklı, başarılı ve verimli bir yeni yaşın olsun, yeni yaşında aklından geçirdiğin iyi düşüncelerin gerçek olsun. Eniştem doğum günün kutlu olsun.

Sabah uyandım içim kıpır kıpır neden böyle oldum diye düşündüm ve aklıma geldi bugün çok sevdiğim eniştemin doğum günüde ondan böyleyim. Enişteciğimin doğum günü kutlu olsun.

Enişteye doğum günü mesajı kısa ve öz olmalı nasıl mı? Doğum günün kutlu olsun enişte.

İlk başta ablamı bizden kopardın diye sana kızıyordum ama şimdi ablamla beraber bir de abim oldu. Canım eniştem doğum günün kutlu olsun, mutluluğun sağanak sağanak aksın.

Mutlu yıllar enişte bey, gelemedik ama bir mesaj göndermekten de aciz değiliz doğum günün kutlu olsun.

resimli-dogum-gunu-mesajlari

Okuduğunuz enişteye doğum günü mesajları başlıklı yazımız hakkındaki düşüncelerinizi yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz