Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Nisan 2024
Anasayfa » Güzel Sözler » Eş İçin Güzel Sözler

Eş İçin Güzel Sözler

Eş İçin Güzel Sözler

Eşler için hazırladığımız bu güzel sözler okurken eşe güzel sözler kısa ve erkek eşime güzel sözler, eşine güzel sözler uzun ve eş için güzel sözler resimli sözleri okuyabilirsiniz.

Eş İçin Güzel Mesajlar

– İyi ki diyorum, alnıma yazılmışsın.

– Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen!

– Başımın tacı Allah gözüne yaş değdirmesin.

– Çünkü her zerrem aşık senin her bir zerrene.

– Benim doğum günüm, seninle evlendiğim gündür.

– Her sabah senin varlığına şükrederek uyanıyorum.

– Sen benim bu hayatta başıma gelecek en güzel şeysin.

– Bizimkisi bir aşk hikayesi değil, bir aşk destanıdır.

– Canım eşim sen benim her şeyimsin seni çok seviyorum.

– Seninle karşılaştığım an birisi benim için dua etmiş sandım.

– Başımın ağrısına en iyi ilaç huzuru bulduğum omuzların oldu.

– Bu hayatta asla öğrenmek istemediğim tek bir şey var: Sensizlik.

– Senden sonra hayatıma girebilecek tek kadın, kızımızdır sevgilim.

– Bakarken kıyamamak mı, Yoksa baktıkça doyamamak mıdır aşk? Özdemir Asaf

– Bu zorlu hayatta huzur ve mutluluk bulduğum yer sadece senin gözlerin oldu.

– Allah’ıma ne kadar şükretsem azdır bana senin gibi bir eş nasip ettiği için.

– Sen benim güvendiğim dağ, yaslandığım omuz, yârim, sevdam, umudum ve sevdamsın.

– Bu stres yüklü hayatta, huzur bulduğum ve mutlu olduğum tek yer senin kalbindir.

– Ben senin adını dağlara yazmadım, yollara da yazmadım. Ben seni yüreğime kazıdım.

– Sen benim güvendiğim dağ, yaslandığım omuz, yârim, sevdam, umudum ve her şeyimsin.

– Allah’a mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar.

– Sen benim ellerimi açıp gökyüzüne gönderdiğim duamın, yeryüzündeki en güzel cevabısın.

– İnsanın bir eşi oldu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş.

– Söyle sevdiğim sen şiir seviyorsan senin için şair olayım sayfalarca seni sevdiğimi yazayım.

– Dünyamı parlak renklerle boyayıp hayatıma anlam katan tek gerçeğim. İyi ki varsın canım eşim.

– Ötesi, berisi yok seni çok seviyorum ve ölene kadarda çok seveceğim. Canım aşkım. Canım eşim…

– Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı.

– En güzel nimetim, şükür sebebim. İyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın. Varlığına şükürler olsun.

– Aşk çiçeğini duydun mu hiç? Toprakta yetişmeyen, yaprakları olmayan… İşte o aşk çiçeği sensin.

– Sen benim oldun ya, dünyalar kimin olursa olsun umurumda değil seni çok seviyorum evimin neşesi.

– Canım eşim sen benim için ne büyük bir lütufsun, iyi ki seni tanımışım ve iyi seninle evlenmişim.

– Sen bana kilometrelerce uzak olsan da sol yanım kadar yakınsın, ömrüme ömür yüreğime can katansın.

– Biz seni çok seviyoruz, içimdeki çocuk ve ben… Bizi bırakma sakın, yoksa ıssız sokaklarda kayboluruz.

– Dünyanın en güzel şeyi nedir bilir misin sevdiceğim. Eşini çok seven kocanın sevdiğini gösterebilmesidir.

– Sen benim gözlerime ışık kalbime heyecan oldun sen benim son nefesime kadar çok seveceğim canım eşim oldun.

– Sana verdiğim bir demet çiçek, senin bana verdiğin dünyalar dolusu mutluluğun yanında o kadar az kalıyor ki…

– Sen iste çayımı şekersiz, gecelerimi uykusuz geçireyim. Sen iste ben senin uğrunda güle oynaya ölüme gideyim.

– Sen benim eksik kalanımsın sen benim en güzel yanımsın sen benim son nefesime kadar seveceğim hayat arkadaşımsın.

– Sen benim önce aşkımdın, sevgilim oldun, sonra nişanlım oldun ve ömrün boyunca sürecek mutluluğun adı eşim oldun.

Erkek Eşime Güzel Sözler

– Gökkuşağımsın benim, sisli bulutlar dağıldı, dindi o sert rüzgarlar. Ve her yeri sardı ışığın, güzel kokun, nefesin…

– Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun.

– Sen olmadan benim hayatım olamaz çünkü ben hayatımı seninle birleştirdim. Senin gibi bir eşle sevgimi ölümsüzleştirdim.

– Sen bana bir eş, bir hayat arkadaşı oldun. Sen benim hayatıma anlam katanım oldun. Seni çok seviyorum hayatımın anlamı.

– Benim için yaşamda sensin, mutlulukta sensin, benim ömrümdeki en hayırlı olayda sensin. . Canım eşim seni çok seviyorum.

– Ne değeri olurdu ki, saraylarda olmamın. Eğer sen yoksan yanımda. Oysa sen varsan, tek göz oda bile, köşk gibi gelir bana.

– Acıyorum senden önceki aşklarıma. Harcadığım zamana, verdiğim emeğe. Kendime de kızıyorum, seni neden daha önce bulmadım diye.

– Hadi gel tut ellerimi. Benimle yan. Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

– Seni sevmek yaşamak gibi, seni sevmek nefes almak gibi, seninle olmak dünyanın en güzel yerinde yaşamak gibi. Seni çok seviyorum.

– Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

– Bana bazen soruyorlar aşk nedir diye, işte diyorum aşk dediğiniz şey bizim yaşadığımız hayat. Seven ben sevilen canım eşim diyorum.

– Aşkımın ortağı kalbimin sahibi. Ruhumun eşi olduğun için teşekkürler sana. Girip hayatıma bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana.

Eş İçin Güzel Sözler İnstagram

– Varlığın huzur veriyor, gülüşün zaten anlatılmaz. Seni severek şükür ettiğim kaçıncı günüm bugün. Çok şükür varlığına, seni veren Rabbime.

– Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Gel birbirimize hayat olalım. Sen senin canına can, damarına kan, ben hayatına anlam olmak için varım.

– Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

– Allah’ım sana ne kadar şükürler etsem azdır. Sen bana böyle mükemmel bir eş verdiğin için, beni böyle mutlu ettiğin için binlerce şükürler olsun.

– Hani gözler var ya sözleri anlatır hani sözler var ya gözleri ağlatır hani anlar var ya değeri geç anlaşılır bir de aşk var ya seni bana anlatır.

– Sen benim yanımda olduktan sonra acılarım mutluluk, mevsim kış ise bahar oluyor. Seninle birlikte bir ömrü tüketmek ne güzel. Seni seviyorum Aşkım.

– Omzuna başımı yasladığımda, kendimi zırhlar giymiş, silahlar sevgimesajlarim.com kuşanmış gibi hissediyorum. Çünkü kendimi en çok güvende hissettiğim yerdeyim: Yanında.

– Hayatımın anlamı, benim bir tanecik prensesim… Bugün de güzel gözlerinle bana bakarak ve o muhteşem gülümsemenle uğurladın beni. Sen benim mucizemsin…

– Sabır kalmadı içimde, dertler yaş oldu gözümde, bu hasretlik denizinde boğulmadan gel, sensiz isyan ettim her an dünyam kahır dünyam zindan olmadan gel!

– Hiçbir hayale sığdırama dığım tek gerçeğimsin. Sevdim işte ötesi de yok gerisi de. Aşk bir uçurumdan düşmek gibidir, bunun için sevgiliye ‘yar’ denilir.

Eşine Güzel Sözler Uzun

– Sana güzel sözler yazmak istedim ama kelimeler yetersiz kaldı ne yazdıysam sana olan aşkımı bir türlü anlatamadı. Seni çok çokkkkkk seviyorum Gözbebeğim.

– Her gencin en büyük hayalidir hem iyi, hem güzel birisiyle evlenmek. Benim hayalimde ise sadece beni çok seven canım eşim vardı. Seni çok seviyorum canım.

– Öyle bir düğüm ki bizimkisi, hiç çözülmeyecek kadar sağlam. Ellerimi tuttuğundan beri, üşümedi hiç ellerim. Gözlerime baktığından beri, ağlamadım bir daha.

– İyi günde kötü günde her zaman benim yanımda kalıp bana destek vermekten hiç kaçınmadın. Mutluluğu seninle yaşamaya başladım huzuru nefsi sende tattım ben.

– Geçme ırmak yanından suyu azalır. Seni gören selvi eğilir, boyu azalır. Salınma dünyanın üstünde dünyanın başı döner. Çıkma mehtaba yıldızların ışığı söner.

– Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle.

– İlk görüşte aşk, sadece filmlerde olur sanırdım. Seni görünce anladım ki, gerçekten oluyormuş. Üstelik ilk görüşte değil, her görüşte yeniden âşık oluyorum sana.

– Sen benim en kıymetlimsin en güzel vazgeçilmezimsin. Sevmekle bitmeyenimsin sen benim hakikatlimsin. En derin, en içimdesin, Sen benim çok sevdiğim canım eşimsin.

– Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık bu ömür senle biter başkası olmaz artık.

– Canım eşim. Hatalı olduğum anlarda da beni sev. Korktuğum zaman beni sımsıkı sar. Ve uzaklaşmak istediğimde, beni yüreğimden tut. Çünkü benim ihtiyacım olan tek şey; Sensin.

– Sana bir şey itiraf edeyim mi? Seninle olan evliliğim süresince, bir defa pişman oldum. O da seninle evlenmekte, niye bu kadar geç kaldım diye. İyi ki varsın hayatımın anlamı.

– Biz seninle, bir saatin akrep ve yelkovanı gibiyiz. Birbirini tamamlayan iki parçayız. Akrebi olmayan saat ne işe yarar ki? Peki ya yelkovanı olmazsa, o saat gösterir mi doğruyu?

– Sen, aşkın en güzel hâlisin. Sen aşkın ta kendisisin. Aşkın sözlükteki karşılığı senin adın. Sen geçici bir tutku değil, öylesine bir arzu değil, hayatımın merkezindeki tek kişisin.

– Seni her gördüğümde neden heyecanlanıyorum? Neden sen yokken seni düşünüyorum ki ben? Ben söyleyeyim mi, çünkü sana deli gibi aşığım. Evlilik aşkı öldürür derler ya, külliyyen yalan.

– Bize dair o kadar yaşanmışlık var ki, unutulmaz, asla unutulmaz. Ne çok şey sığdırdık kısacık bir zamana değil mi? Y ada bana kısa geldi bunca yıl, çünkü nasıl geçtiğini anlamadım bile zamanın, iyi ki benimlesin aşkım.

– Ne söyleyebilirim ki sana? Hangi kelimelerle anlatayım güzelliğini? Ya da bulabilir miyim sana olan aşkımı dile getirecek bir cümle? Hiç sanmıyorum… O yüzden yapabildiğim tek şey, içinde kaybolduğum gözlerine bakmak, bakmak, bakmak…

– Ellerin ısıtıyor ellerimi. Gözlerimin içi bana baktığında gülüyor. Kalbim zaten aşkınla dolu. Kafamın içindeyse hep sen… Kokun esir almış tenimi, kulaklarımın aradığı tek şey de, güzel sesin. Kısaca sen, benim gerçeğim, her şeyimsin.

– Aşk şiirdir okunur, yüreklere dokunur, kalbin içine konur, aşk sevgi çiçeğidir. Sevgi aşkın dilidir, sevenin yüreğidir, aşk sevgiye köledir, aşk sevgi ölçeğidir. Seven noktayı koymaz, virgülle de ayırmaz, paragrafı taşırmaz, aşk yüreğin gülüdür.

– Şu hayatta söylemekten asla bıkmayacağım tek biz söz var. O da seni seviyorum biricik hayat arkadaşım! Seni sevdiğim her bir güne şükürler olsun sevgili. Seçtiğim hayat sevdiğim insansın sen. Seni hata yaptığında bırakacak kadar değil, baştan aşağı hata olduğun zamanlarda bile vazgeçemeyecek kadar çok seviyorum.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz