Web sitemize hoşgeldiniz, 12 Nisan 2024
Anasayfa » Güzel Sözler » Güzel Geçen Günün Ardından Söylenen Sözler

Güzel Geçen Günün Ardından Söylenen Sözler

Güzel Geçen Günün Ardından Söylenen Sözler

Sayfa içeriği: Güzel Geçen Günün Ardından Söylenen Sözler, Güzel Günün Sonunda Söylenebilecek Sözler, Güzel Günün Ardından Sözler, Güzel Geçen Gün İçin Teşekkür Mesajı, Güzel Gün Sonunda Arkadaşa Teşekkür Mesajı, Güzel Bir Gün Mesajı, Güzel Bir Gün Sözleri

Güzel Geçen Günün Ardından Söylenen Sözler

Bana hayatım boyunca unutamayacağım böyle güzel bir gün yaşattığın için teşekkür ederim.

Böyle güzel günlerin hiç geride kalmasını istemiyorum ama geride kalsa bile her zaman aklımda kalacaktır.

Sana bu güzel gün için teşekkür ederim.

Ömrümüzün sayılı günlerinden sayılı güzel bir gün daha geçirdik. Teşekkür ediyorum böyle güzel bir gün yaşattığın için.

Benim için seninle geçen her gün çok güzeldir ama bugün ikimiz içine ayrı bir güzel oldu. Hayatım boyunca bugünü hiç unutmayacağım.

Tarihte güzel bir gün daha yerini alacak. Yarın hatırlandığında hep yüzleri güldürecek.

En kötü günümüz bugün yaşadığımız gün gibi olsun.

Bugün umudun olduğu, sevinçlerin yaşandığı, mutluluğun doruklara ulaştığı bir gün oldu benim için. Sana sonsuz teşekkürler bana böyle bir gün yaşattığın için.

İyi geçen bir gün nasıl mutlu bir uyku getirirse, iyi geçen bir ömür de mutlu bir ölüm getirir.

Günüm aydın oldu, gün boyunca hep mutluluk benimle oldu. Akşamım ise günün güzelliği ile şenlendi.

Teşekkürler bana bu güzel günü yaşattığın için, teşekkürler anılarımda her zaman mutlulukla anımsayacağım bir iz bıraktığın için.

Güzel geçen günün ardından sensiz kalmak sensiz olmak çok zor geldi be güzelim.

Günler geçmek bilmezken, geceler çok soğuk ve acımasızken, böyle güzel bir gün hayatıma ay gibi doğdu. Bana böyle güzel bir gün yaşattığın için sonsuz teşekkürler.

Seni bugün tanıdım ve bugün sanki hayatıma sihirli bir değnek değmiş gibi her şey çok güzelleşti. Artık bundan sonra günümde gecemde hep sen olacaksın.

Kazanmak istediğin zaferleri erteleme, bir gün karşına çıkabilir; ama acele de etme, ayaklarına dolanabilir! (R. Dogspic)

Güzel bir gün geçirmişseniz; sizi böyle güzel bir günü yaşatanlara her zaman sahip çıkın. Çünkü onlar olduğu sürece daha çok günler yaşayacaksınız demektir.

İnsana kelebek hayatta bir kere konar; kaçırırsan başka şansın yoktur. Çünkü o kelebek ertesi gün ölmüş olur. -Anton Çehov-

Güzel bir gün daha geçti sevdiklerim ve can dostlarımla birlikte.

Bir gün varız, bir gün yokuz bu geçici alemde bana böylesine güzel bir gün yaşattığın için sana binlerce kez teşekkür ederim.

Güzel Geçen Günün Ardından Söylenen Sözler

Mutlu olmak için illaki çok şeye ihtiyaç gerek duyulmuyor yanında çok sevdiğin olsun çok güzel vakit, çok güzel bir gün geçirebiliyorsun.

Benim için seninle geçen her gün çok güzeldir ama bugün ikimiz içine ayrı bir güzel oldu. Hayatım boyunca bugünü hiç unutmayacağım.

Kimse elindekinin değerini bilmez sahip olduğu sürece; ama bir gün onu kaybettiğinde geç kalınmış tek bir söz; Keşke . -Paul Auster-

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz