Hayırlı Geceler Mesajı

Hayırlı Geceler Mesajı

Bu sayfamızda Hayırlı geceler mesajı, hayırlı geceler mesajları, dini iyi geceler mesajı, Allah rahatlık versin mesajları, Hayırlı geceler sözleri, hayırlı geceler mesajı uzun içerikli bir yazı hazırladık.

Rabbimin izniyle uyumak ve rabbimin izniyle yeni bir güne uyunmak dileğiyle hayırlı geceler. Allah rahatlık versin.

Yüce Mevla’mın selamı üzerine olsun, rahmeti, bereketine hanenize olsun. Geceniz hayırlı olsun. Hayırlı geceler

Bir günü daha sağlıklı bir şekilde bitirdiğimiz için Allah’a şükür, yarınımızın iyi ve güzel olası için dua edelim. Dualarda buluşmak dileğiyle hayırlı geceler.

Yüreğin huzurlu ve mutlu olsun, gecen hayırlı uykuların huzurlu olsun. Allah rahatlık versin.

Yatarken gözlerini kapadığında melekler başucunda dursun, rüyaların huzur ve hayır içinde olsun, sabahın bereketi üzerine olsun. Gecen hayırlı olsun. Allah rahatlık versin.

İnsan uyurken yarı ölü olurmuş. Allah’ım bizleri uyurken şeytanın, kötünün şerrinden korusun. Huzurlu ve rahat bir gecen olması dileğiyle hayırlı geceler.

İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed (s.a.v) komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun. Allah rahatlık versin hayırlı geceler.

Bizleri yaratan ve her şeye gücü yeten Yüce Mevlam bizleri korusun, doruluktan ve iyilikten ayırmasın. Kalbi temiz, imanı temiz olanlardan eylesin. Gecen hayırlı olsun.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nura dönüşüp Yaradana ulaşması dileğiyle Allah rahatlık versin.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri birleşen gönüllerin ayrılmaması dileğiyle hayırlı geceler.

Bu gece rüyanda Peygamber efendimizi görmen dileğiyle hayırlı geceler olsun. Allah rahatlık versin.

Tüm ümmeti Muhammed’e hayırlı geceler olsun. Allah herkese rahatlık versin. Hayırlı geceler mesajı

Allah’ım bizleri her zaman doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın, bizi sevdiklerimizle sınamasın. Hayırlı geceler. Allah rahatlık versin.

Kalpler ancak Allah’ı (c.c.) anmakla huzur ve saadete erebilir. Allah’ın selamı ve mağfireti üzerinize olsun. Geceniz hayırlı olsun.

Allah’ım sana huzurlu ve rahat, horultusuz ve yataktan düşmeden uyumayı nasip etsin. Hayırlı geceler, Allah rahatlık versin.

Allah uykuda bile kendini tesbih eden kalpler nasip etsin. Cümleten herkese hayırlı geceler.

Peygamber efendimizin şefaati üzerinize olsun, Allah’ım uykularınızı nurlandırsın. Geceniz hayır olsun.

En güzel dualarla uyumak ve en güzel dualarla uyunmak dileğiyle sana hayırlı geceler olsun. Allah’ım rahatlık versin.

Kul bittim dediği anda Rabbi yettim der. Dermanı kulda aramamak, ellerimizi hep ona açmak dileğiyle hayırlı geceler.

Kalbiniz duayla, gönlünüz huzurlu, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz hayır, sabahınız nur olsun. Allah rahatlık versin.

Rabbimin izniyle uyumak ve Rabbimin izniyle yeni bir güne uyunmak dileğiyle hayırlı geceler. Allah rahatlık versin. Hayırlı geceler mesajları

hayirli-geceler-mesaji-1

Bizlerin bu dünyada Allah’a kul, peygamber efendimize ümmet olabilmek için yaşıyoruz. Allah’ım bizleri razı olduğu kullarından eylesin. Hayırlı geceler.

Bizler bu sıcacık yataklarımızda yastığımızı, yorganımızı beğenmezken, dışarıda ülkelerinden kovulmuş, başını sokacak bir yeri, yatacak bir yastığı olmayan Müslüman kullarına yardım etsin. Allah’ım bu gecede zorda kalan, darda kalan, yolda kalan din kardeşlerimize yardım etsin. Amin. Hayırlı geceler.

Rabbimin razı olduğu kullardan olabilmek ümidi ile hayırlı geceler. Allah’ım herkese rahatlık versin. Hayırlı geceler mesajı

Her gece yatmadan önce Allah’a verdiklerinden dolayı şükür ve edalarımızı sunalım. Gecenizi huzurlu ve hayırlı olsun.

Allah sağ tarafına yatıp, tekrar sağ tarafından kalkan kullarında eylesin. Allah rahatlık versin. Hayırlı geceler.

Kalplerinizdeki Allah sevgisi hiç eksilmesin, Peygamber efendimizin şefaati üzerinize olsun. Geceniz hayırlı olsun.

Huzur içinde bir uyku, mutluluk içinde bir sabahın olması dileğiyle Allah rahatlık versin. Hayırlı geceler.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun. Gecen hayırlı olsun.

Herkese Allah rahatlık versin. Hayırlı geceler olsun.

hayirli-geceler-mesaji

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, gecen mutlu, kalbin huzur dolu olsun Allah rahatlık versin.

Bir günü daha sağlıklı bir şekilde bitirdiğimiz için Allah’a şükür, yarınımızın iyi ve güzel olası için dua edelim. Dualarda buluşmak dileğiyle hayırlı geceler. Hayırlı geceler mesajı

Rabbimin izniyle uyumak ve rabbimin izniyle yeni bir güne uyunmak dileğiyle hayırlı geceler. Allah rahatlık versin. 

Bizlerin bu dünyada Allah’a kul, peygamber efendimize ümmet olabilmek için yaşıyoruz. Allah’ım bizleri razı olduğu kullarından eylesin. Hayırlı geceler.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz