Web sitemize hoşgeldiniz, 26 Mayıs 2024
Anasayfa » Dini Mesajlar » Hayırlı İftarlar Mesajı

Hayırlı İftarlar Mesajı

Hayırlı İftarlar Mesajı

Ramazan ayında tutulan ve iftar vakti geldiğinde açılan oruçlar dostlarla birlikte olunca daha da güzel olur. Yazımızda hayırlı iftarlar mesajı dualı, arkadaşa hayırlı iftarlar mesajı ve hayırlı iftarlar mesajı resimli mesajlarımızı okuyabilirsiniz.

Hayırlı İftarlar Mesajları

– Tuttuğumuz orucun, ettiğimiz duanın, kıldığımız namazın kabul olması ve daim olması dileğiyle. Hayırlı iftarlar.

– İftar sofranız hızır sofrası olsun. Hayırlı iftarlar…

– Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için insanlar vardır dostluğu paylaşmak için. Hayırlı iftarlar dilerim…

– Her yıl bugünü sizlerle yaşayarak geçirmenin mutluluğu içindeyim bugünün rahmeti üstünüzde olsun hayırlı iftarlar diliyorum.

– 11 ayın sultanı evinize huzur sofranıza bereket kalbinize iman versin hayırlı iftarlar.

– En bereketli ve güzel iftar anı sizinle olsun hayırlı ve güzel iftarlar.

– Ramazan’ın bereketi üzerinize olsun en güzel iftarlarda buluşmak dileklerimle.

– Bereketin zenginliği kalbinize ve sofralarınıza yansısın. Hayırlı iftarlar.

– Gözlerimizdeki nur hiç bitmesin aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda yaradan huzur nasip etsin her iftar bereketini bizden esirgemesin, hayırlı iftarlar.

– Hayatın bütün manevi zenginlikleri bu ay sizlerle olsun, attığınız her adım size huzur dolu yarınlar sağlasın dua ile kalın, hayırlı iftarlar.

– Bütün güzel tatlar sofranızda birleşsin hayırlı iftarlar diliyorum.

– Orucun mübarek gücü ruhumuzu temizlesin bu ramazan ayında bütün şeytanlar bizden uzak olsun sevdiklerimizle nice mutlu ramazanlara, hayırlı iftarlar.

– Kalplerimiz bir oldu bu ay birlikte hareket ediyoruz bu ay birlikte yemek yiyoruz birlikte hayat suyunu içiyoruz bu ay bizim ayımız hayırlı iftarlar.

– Bayram ile gelen ümitli ruh hali ne güzel… Sivrisineklerin de oruç tutması için bilimsel gelişmeler olması için ümitliyim ve dua ediyorum.

– Bu ayda Yüce Yaradan ibadetlerinizin karşılığını bire bin versin. Sofranıza Halil İbrahim bereketi versin. İftarınız hayırlı olsun.

– Hayat bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda amelini güçlendirmek ve manevi huzuru yakalamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta, nice ramazanlarda huzur dolu iftarlar dilerim.

– Bugünlerin değeri bilinmeli, Ramazan’da dualar edilmeli, insanoğlu şükretmeyi bilmeli, ramazan deyip geçmemeli! Hayırlı iftarlar.

– Mübarek ramazan ayında tüm Müslüman aleminin iftar sofralarında hem bereketin hem de huzurun eksik olmamasını, yüce Rabbimden diler, afiyet dolu iftar sofraları yaşamanızı ve yaşatmanızı dilerim.

– Mübarek Ramazan ayı kalbini O’nun yoluna koymaya ellerini O’nun dergâhına açmaya ruhunu doyurmaya kalbinin gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun, iyi iftarlar.

– Bugün Ramazan, bugün huzurun kalplerimize doğduğu imanlarımızın bir kat daha arttığı güzel bir gündür, bugün bizim toprağımızın daha sıcak olmasına daha huzurlu olmasına yardım edeceğimiz gündür, hayırlı iftarlar.

– Cenabı-ı Hakk’ın kapısına ulaştırmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan Ramazan ayınız mübarek olsun, hayırlı iftarlar.

– Ramazanın nuru sofranıza yansısın tuttuğunuz oruçlar kabul olsun hayırlı iftarlar.

– İftar zamanı içtiğimiz su gibi aziz olmak dileğiyle, hayırlı iftarlar.

– Yağmur taneleri kadar bereketli zemzem suyu kadar tatlı iftarlar diliyorum sofranıza hayırlı iftarlar.

– Az ama zengin sofralarından daha güzel ve nefis tatlar sizlerle olsun sahurunuz güzel olsun.

– Arkadaşıma iftara davet etti gidebilir miyim diye annemden izin istedim, git ama akşam ezanından önce gelmiş ol dedi…

– Şeamet dini, gayret dini ancak Müslümanlıktır. Hakiki Müslümanlık en büyük kahramanlıktır. Hayırlı iftarlar dilerim.

Hayırlı İftarlar Mesajı Dualı

– Mukaddes olan bu hayırlı ayda her günü inci tanesi olarak yaşayalım soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, hayırlı iftarlar.

– Bir ekmeği birlikte paylaşıyorsak bir bardak suyu birlikte içebiliyorsak birlikte ellerimizi Yaradan’a açıp dua ediyorsak ne mutlu bizlere ne mutlu sizlere, hayırlı iftarlar.

– Bereketi bol huzurun güneş kadar aydınlık olduğu bu güzel ramazan ayında, sıcacık huzurlu iftarlar dilerim…

– Bir’e beş versin yüce yaradan bu mübarek ayda, sofranız bereketli olsun içinizde dualar ve umutlar eksik olmasın, hayırlı sahurlar.

– İftarınız güzel kalbiniz huzur dolsun ramazan ayını mübarek olsun. Bereketin zenginliği kalbinize ve sofralarınıza yansısın hayırlı iftarlar.

– İftar saatini beklerken edilen duaların ezan okunurken açılan orucun sofrada bulunan bereketin bolluğun yüce Yaradan’dan daimi olmasını dilerim, hayırlı iftarlar…

– Ramazan ayının ilk iftarı ile gönlünüze huzur dolsun, sofranız bereketli olsun. Ramazan ayınız ve iftarınız hayırlı olsun.

– Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın iyi iftarlar diliyorum.

– Bu gününde her günün gibi huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle, hayırlı ramazanlar.

Arkadaşa Hayırlı İftarlar Mesajı

– Küslerin barışmasına vesile olan Ramazan ayının, fazla kilolarla da barışmaya vesile olması dileğiyle.

– Dua ile açılan iftarlar, huzur ile gülen yüzler, bereket ile dolan sofralar sizin olsun, hayırlı iftarlar…

– Bir lokma ekmeğin tadı hayatınızda olsun, içtiğiniz su gibi kabriniz temiz olsun, tuttuğunuz oruç günahlarınızdan arındırsın, Hayırlı iftarlar.

– Oruçla iman dolan bedenlerimizin sahurla güçlenmesini dilerim hayırlı sahurlar.

– Ya Rabbim sen biz kullarının dualarını kabul hakkımızda hayırlısını nasip eyle. Âmin. Hayırlı iftarlar…

– Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman yağmur taneleri kadar çok olsun sevapların hayırlı iftarlar.

– Ramazan ayının güzelliği kalplerinizde gökyüzündeki yağmurun bereketi evinizde sofralarınızda olsun hayırlı ramazanlar ve iftarlar diliyorum…

– Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım Allah a şükredelim soframızı bereketlendirelim hayırlı sahurlar.

– Tuttuğunuz Oruç Kıldığınız Namaz iftar Sofranıza Bereketi Getirsin Hayırlı iftarlar oLsun.

– Ramazan’ının huzur ve bizlere vermiş olduğu bereketin tüm Müslümanlara daim olması dileğiyle, hayırlı sahurlar.

– Bugün de şükrederek geçirmek yarınlara şükür dolu başlamak nasip olsun, hayırlı sahurlar.

– Her şey insanoğlu içindir bu dünyada, yaşadığın sürece ve yaşadığımız sürece her şeyin hayırlısı bizlerle ve sizlerle olsun, hayırlı iftarlar dilerim.

– Güzel ayın güzel insanları sofralarınızdan bereket kalplerinizden iman ışığı asla eksilmesin iftarınızı Allah kabul etsin.

– Ne yapıyorsan kendine huzur dolu imanın daima seninle olması dileğiyle ramazanın bereketi üstün de olsun hayırlı iftarlar dilerim.

– Susuz toprağın dikensiz gülün kanatsız kuşun sevgimesajlarim.com olmayacağı gibidir ramazan! Bütün güzellikler bu mübarek ayda sizinler olsun, hayırlı iftarlar.

– Dualarımız bir olsun soframız bereketli olsun bu mübarek ay hepimize hayırlı olsun, hayırlı iftarlar.

– Günahsız kul olmak ve günahlardan arınmak için, bu güzel Ramazan ayında nice hayırlı huzur dolu günleri birlikte geçirmek ümidiyle dualarım sizinler, hayırlı iftarlar.

– Aklını al başına gafil olma. Bu 2 kapılı handır. Gelen gider giden gelmez. Kimse kalmaz dünyada. Allah herkesi affede. Hayırlı iftarlar…

– Gülün kokusu sarsın bedenini Allah korkusu titretsin her bir hücreni, dualarla birleşsin semaya açılan ellerin, hayırlı iftarlar.

– Gecelerin gündüzle dost olduğu bu mübarek ayda, gecenizin de gündüzünüzün de huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle hayırlı sahurlar.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz