Web sitemize hoşgeldiniz, 26 Mayıs 2024
Anasayfa » Güzel Mesajlar- Güzel Sözler » İyi Haftalar Mesajları

İyi Haftalar Mesajları

İyi Haftalar Mesajları

Bu sayfamızda iyi haftalar mesajları, mutlu haftalar mesajları, yeni hafta mesajları, iyi güzel haftalar mesajları, haftaya başlangıç mesajları, iyi haftalar mesajları facebook konulu bir yazı hazırladık.

Yeni haftaya başlama mesajları verilirken her zaman dinamik, dinç ve huzurlu, mutlu bir hafta olması dileğiyle diyerek başlanır mesajlara, çünkü önceliğimiz sağlığımız ve huzurumuzdur. İyilik ve güzellik içeren mesajlar iyi haftalar mesajları olarak haftanın ilk gününde söylenir ki haftamız iyi ve güzel geçmesi için. Askerde komutanlar askerlerini, okullarda müdürler öğrencilerini, televizyon sunucuları seyircilerini haftaya başlangıç mesajları ile karşılar. Bu mutlu haftalar mesajları iyi haftalar dileyerek başlanır.

İyi dileklerle başlayan bir hafta, yine bitmek üzereyken iyi dileklerle kapatılır. Sosyal medyayı etkin kullandığımız dönemde elbette bulduğumuz güzel iyi haftalar mesajları facebookta paylaşırız. Facebook etkin kullanan kişiler ve orada birçok gruplara katılan kişiler yine bu gruplarda da hafta başı mesajları facebookta onlarla paylaşır. Haftaya sağlıklı ve huzurlu olarak başlamak ve sağlıklı ve huzurlu olarak bitirmek dileğiyle iyi haftalar…

Yeni Hafta Mesajları

Güler yüzle başlayan haftanız kahkahalarla son bulması dileğiyle cümle aleme iyi haftalar olsun.

Yüce Mevlam bizleri korusun, işlerimizi hayırlı ve kolay kılsın, belalardan ve kazalardan uzak bir hafta nasip etsin. Amin

Her nerede iseniz orada yeni başlayana bu haftanız huzurlu ve mutlu olsun.

Hayırlı sabahlar, hayırlı kazançlar ve hayırlı işler geçireceğiniz bir gün ve bir hafta olması dileğiyle herkese iyi haftalar.

Yeni haftanın, yeni umutlar getirmesi dileğiyle herkese sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir hafta diliyorum. Allah’a emanet olun.

Allah’ım yüreğinizdeki güzelliklerinizi hayatınıza yansıtsın, dileklerinizin gerçek olacağı iyi bir haftanız olsun. İyi haftalar.

Yeni başladığınız bu hafta geçirmiş olduğumuz haftadan daha güzel olsun. Acılardan, belalardan uzak mutlu bir haftanız olsun.

Huzurun gönlünüzden eksik olmadığı, mutlulukların yüzünüzde tebessüme dönüştüğü bir hafta geçirmeniz dileğiyle, yeni güne merhaba, yeni haftaya selam olsun.

Cümle aleme iyi haftalar. Herkese gönül zenginliğinde huzurlu bir hafta olsun.

Bugün yeni bir gün, yeni bir hafta, bu yeni haftanın herkese yeni güzellikler getirmesi dileğiyle, iyi haftalar.

Biz geçen hafta yaşadıklarımızdan ders çıkardık, daha iyi olmak için önümüzdeki haftalara bakacağız, tabi bu bizim için iyi bir tecrübe oldu, her geçen hafta eksiklerimizi daha iyi görüp, yeni başlayacak olan haftalarda daha iyi olacağız.

Nasıl sevebilir ve iyi dileklerle başlayabilirsin ki pazartesi sendromu ile başlayan bir haftaya, yine de herkese huzurlu ve iyi hafta geçirmesi dileğiyle sevgiler.

iyi-haftalar-mesajlari

Yeni hafta hepimize yetecek kadar gelirken yanında huzur, sağlık ve mutluluk getirsin. İyi Haftalar mesajları içerikli yazımız.

Pazartesi ile başlayan bir hafta nasıl iyi olursa herkese iyi ve güzel haftalar olsun. Benim sorunum Pazartesi ile diğer günlerle bir alıp veremediğim yok.

Güler yüzle başlayan haftanız kahkahalarla son bulması dileğiyle cümle aleme iyi haftalar olsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz