Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Anasayfa » Günaydın Mesajları » Karıma Günaydın Mesajı

Karıma Günaydın Mesajı

Karıma Günaydın Mesajı

Güne başlarken uzaktaki eşler birbirine günaydın mesajları göndermek isterler. Yazımızda karıma günaydın sözleri, mükemmel günaydın mesajları karıma ve muhteşem günaydın mesajları uzun sözlerimizi okuyabilirsiniz.

Karıma Günaydın Etkileyici Mesajı

– Karıcığım günaydın mesajı atınca doğuyor güneşim.

– Başlayan bu yeni gün de tıpkı senin gibi aydınlık olsun.

– Günaydın birtanem. En tatlı hayallerimi süsleyen Karıcığım.

– Benim güneşim, bana günaydın mesajı atınca doğuyor Karıcığım.

– Günaydın Karıcığım. Güneşim de sen oldun, yıldızım da sensin.

– Günaydın aşkım. Günün, kahvenin ilk yudumu kadar harika olsun!

– Yeni günün güzelliğini güneş verir, senin yüzün ise tüm güneşi aydınlatır.

– Tüm çiçekler güneşle birlikte uyanıyorlar, benim Karıcığım de uyanmış olmalı?

– Günaydın nur yüzlüm! Işık gibi parlıyor, geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun.

– Günaydın! Geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun! Işık gibi parlıyorsun nur yüzlüm.

– Günaydın bebeğim. Gözlerini, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin.

– Gözlerini, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim, günaydın.

– Yaşam her şeye rağmen güzel Karıcığım, tıpkı engellere rağmen senin güzel olman gibi.

– Sabah olsun diye o kadar zor bekledim ki, çünkü bugün de senin yüzünü görebileceğim.

– Günaydın inci tanem. Güneş herkese doğuyor. Bense her gün, seninle yeniden doğuyorum.

– Bebeğim gözlerindeki parıltıyı keşke kendin görebilsen, o ışıkla birlikte aydınlanıyor tüm evren.

– Günlerimiz hep birlikte geçsin, günlerimiz hep yan yana geçsin ve ben her zaman sana günaydın diyeyim.

– Nasıl ki çiçekler her sabah güneşe doğru dönüyorlar, ben de sana doğru dönüyorum canım Karıcığım, günaydın.

– Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim… Günaydın kır çiçeğim… Günaydın gönlümü fetheden Karıcığım… Günaydın!

– Benim için her şey olan, her şeyin adı olan Karıcığım, pencereden giren ışıklar ile birlikte düşer yine adın aklıma.

– Yıldızlar parlıyordu akşam gözlerin gibi ama şimdi de Karıcığım güneş yüzünü andırırcasına tüm her yeri aydınlatıyor.

– Günaydın biricik aşkım. Sabah olsun diye herkes güneşin doğmasını beklerken, zavallı güneş de senin uyanmanı bekliyor!

– Yeni güne seninle başlayabilmek için gözlerine bakarak günaydın demek isterdim ama sen benim baktığım her yerdesin zaten.

– Bugünün tıpkı senin yüzün gibi güzel, tıpkı senin kokun gibi hoş, tıpkı senin gözlerin gibi parıltılı olmasını diliyorum.

– Günaydın Karıcığım. Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demenin tam zamanı!

– Bu günü daha güzel yapmak için bir fincan kahve içmeye tamam dersen, ikimiz de çok daha mutlu olacağız, günaydın Karıcığım.

– Sabahımı aydınlatan, benim her şeyim olan Karıcığım, sonunda senin sevginle birlikte yeni bir güne uyanabilmek ne kadar mutlu.

– O kadar güzellik ile bu yeni gün geçsin ki sanki bizim gülüşmelerimiz hiç bitmeyecek gibi kuş cıvıltılarına sesimiz karışsın.

– Zorlu geçen akşamların en güzel tarafı tekrardan güneşin göğe yükselmesi, yeni bir gün yeni bir umut demek, günün aydın olsun.

Mükemmel Günaydın Mesajları Karıma

– Herkes şimdi yeni bir günün telaşına hazırlanıyor Karıcığım, ben ise yeni bir günde seni göreceğim için hazırlanıyorum, günaydın.

– Her zaman uyanınca aklıma sen geliyorsun, benim için güneş ışınlarından öte sen doluyorsun odama. Günaydınlar sana, günaydın bize!

– Her şey seninle başlar benim için, ben senden başlar ve sana doğru gelirim çünkü benim güneşim sensin ve güneş olmazsa yaşam olmaz.

– Bırakalım çılgın kalabalığı arkamızda bu yeni doğan günde, her şeyi herkesi bırakıp gidelim seninle Karıcığım, hiçbir şeyi düşünmeden.

– Her güne senin adını söyleyerek başlıyorum, benim için bir alışkanlıktan öte ihtiyaç bu durum çünkü ben seninle birlikte var oluyorum.

– Günaydın hayatım. Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni güne. Yüzünü görmesem de hayalinle çıkıyorum adını yazdığım sokaklara…

– Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni güne. Yüzünü görmesem de hayalinle çıkıyorum adını yazdığım sokaklara… Günaydın Karıcığım.

– Günaydın biricik Karıcığım. Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda.

– Uykumun en kötü tarafı gördüğüm kabuslar değil, senden ayrı uyumak. Yeni doğan güne başlamanın en güzel tarafı ise sana günaydın diyebilmek.

– Bahar gelince her sabah bu kadar coşku doluyor. Ama benim kışım da her zaman coşku dolu çünkü baharım hiçbir zaman benden gitmiyor, günaydın.

– Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir. Şimdi gözlerine bakamasam da güneş ışığı avutur beni sensizliğimde… Günaydın biriciğim.

Karıma Günaydın Mesajı İnstagram

– Günaydın biriciğim. Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir. Şimdi gözlerine bakamasam da güneş ışığı avutur beni sensizliğimde…

– Nasıl ki tüm yaşam güneşin doğuşu ile başlıyorsa, ben de seninle birlikte hazırlanıyorum yeni güne Karıcığım, ışıkların üzerimde olsun, günaydın.

– Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da… Şimdi yanında olamasam da, Güneş’e bak sana gülüyorum usulca… Günaydın sevgili…

– Günaydın aşkım. Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri. Her günüm seninle başlar, seninle daha da güzel hayat.

– Yeni güne seninle başlamak bana her günümü en değerli hale getiriyor. Geceleri hayalini kuruyor, sabahları senin yüzünü görüyorum, günaydın Karıcığım.

– Karıcığım günaydın, benim hayatta biricik mutluluk kaynağım, bugünün seninle birlikte geçeceği için o kadar mutluyum ki benim için en güzel sabahtır bu.

– Senin kulağına fısıltıyla günaydın diyebilmek için şimdi neler vermezdim. Ama Karıcığım o günler de gelecek ve her zaman benim sesimle uyanacaksın yeni güne.

– Günaydın her şeyim. Bir sabahı bir de gözlerini özledim Karıcığım, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim. Sensiz başlayan güne, gün diyemem Karıcığım.

– Bir gün daha başlıyor yaşamımızda ve biz bugün de birlikte olacağımız için o kadar mutluyum ki, daha önce güneş hiç bu kadar parlak ve mutluluk verici gözükmemişti gözüme.

– Canım günaydın! Bugün senin doğum günün, bu özel günün aydınlığı da bir başka. Çünkü sen yani mutluluğum kaynağı yıllar önce bugün dünyaya geldin ve o zaman işte güneşe bir rakip çıktı.

– Gül kokularının arasından, açan güneşle birlikte koşup gelmelisin Karıcığım. Birbirimize sarılmalı, ben gül kokularını ten kokundan ayırmamalıyım. Güller ile dolu bir günün olması dileğiyle.

– Dışarıda açan papatyalardan bir taç yapıp getirmek sevgimesajlarim.com istiyorum sana, sevgimin bir sembolü olarak. Onları her zaman boynunda taşıyıp sevgilini her zaman hatırlamanı istiyorum bu doğan günde de.

– Sana şimdi yanında olup kulağına fısıldamak isterdim en güzel günaydın sözlerini. Ama canım istemeden de olsa uzaktayız, bugünler bittiğinde işte o zaman birlikte izleyeceğiz güneşin doğuşunu.

Muhteşem Günaydın Mesajları Uzun

– Bir mutluluk anı yaşamak gibi senin bu yaşamda olduğunu bilmek ve güne merhaba demen. Bir çocuk çığlığı gibi günün ilk saatlerinde senin ağzından dökülen özel sözler. Günaydın Karıcığım, iyi ki uyandın!

– Bu sabah erken uyanıp sana güzel bir kahvaltı hazırlamak isterdim çünkü kahvaltı günün en mutlu anıdır. Ama Karıcığım sen uyandığında ben yanında olmayacağım, yine de kalbim her zaman baktığın yerde olacak.

– Bir ömür boyu birlikte olmak istediğim yaşam güneşim, günaydın. Sen benim için bir portakal çiçeği kadar narin, yuvasını koruyan bir kuş kadar hassas, her gün yeniden doğan güneş kadar değerlisin. Günaydın canım.

– Güneşin ilk ışıkları odana dolunca Karıcığım beni hatırla. Tıpkı önceden bir arada olduğumuz günlerdeki gibi ellerimiz ellerimizden hiçbir zaman ayrılmayacak şekildeki günleri hatırla, belki o zaman gelebilirim yanına.

– Seninle geçirdiğimiz günlerden sonra en zor geceler geliyor. Sensiz tüm geceler soğuk, sessiz ve keyifsiz. Ama ne zaman ki gün doğuyor, birbirimize yaklaşmak için bir gün daha geçti diye mutlu oluyorum, günaydın Karıcığım.

– Günaydın biriciğim. Nasıl ki çiçekler sever doğayı, nasıl ki dünya sever evreni, nasıl ki gökyüzü sever yıldızları… İşte ben de seni bu devasa şekilde öyle severim. Sen benim canımsın! Ruhumun sahibi, huzurumun sebebisin.

– Sana en derinlerimden günaydın demek istiyorum çünkü ben senin varlığın ile birlikte ancak yaşamda var olabiliyorum. Seni tanıdığım günden itibaren her zaman mutluluk ile kalktım yataktan, bu sabaha da sana günaydın diyerek başlıyorum.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz