Karne sözleri

Karne sözleri
Reklamlar

Bu sayfamızda karne sözleri, karne görüşleri,öğretmen karne görüşleri,komik karne sözleri, 2016-2017 karne görüşleri,kısa karne görüş sözleri, uzun karne görüş sözleri içerikli bir yazı hazırladık.

Çok Başarılı Öğrenciler İçin Karne Görüşleri

Tek kelime ile mükemmelsin, sana söyleyecek başka söze gerek yok.

Başarılarını okumaya da yansıtarak okuma ve yorumlama konusunda da iyi bir öğrenci olmasını dilerim.

Başarılı çalışmalarının devamını dileyerek teşekkürlerimi sunuyorum. Aynen böyle devam et.

Bütün dersinde gösterdiğin üstün gayret ve performansından dolayı tebrik ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.

Maçın ilk yarısını galibiyetle kapattın, inşallah ikinci devrede de bu başarını devam ettirerek bitiş düdüğünde gülen taraf olursun.

Birinci dönemdeki bu başarından dolayı seni tebrik ediyorum. İkinci dönemde de başarılarının devamını diliyorum.

Karnendeki iyi notlara baktıkça, ne denli daha başarılı olabileceğini görüyorum. Yolun açık olsun.

Belki çok yorulduğun dönemin son gününde karne notların seni dinlendirecektir. İlk tebrik eden ben olmak istedim. İyice dinlen ikinci dönem daha iyisini bekliyorum senden.

Reklamlar

Son derece başarılı geçen ilk dönem için seni tebrik ediyorum. Umarım ikinci dönem daha da iyi olursun. Senden daha fazlasını bekliyorum.

Yıllarca solmayan Kenya gülleri gibi dönem boyunca başarıların hiç solmadı. Artık dinlenme vakti. Daha başarılı olacağını düşündüğüm ikinci döneme iyice dinlenmiş olarak gelmeni istiyorum. İyi tatiller.

Başarılı Öğrenciler İçin Karne Görüşleri

Göstermiş olduğun gayretten dolayı seni kutluyor, daha büyük başarılar kazanmanı temenni ediyorum.

Belki çok yorulduğun dönemin son gününde karne notların seni dinlendirecektir. İlk tebrik eden ben olmak istedim. İyice dinlen ikinci dönem daha iyisini bekliyorum senden. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller

Sen gelecekte parlayan bir yıldız gibi olacaksın, bu başarılarınla herkesi kıskandıracaksın. Seni tebrik ediyorum.

Sınıf öğretmenin olarak gayretlerini takdir ediyorum. Başarılarının devam etmesini bekliyorum.

Her zaman başarılı ve başarını ahlakıyla bütünleştirdiği için öğrencimizi tebrik ederim.

Davranışlarıyla arkadaşlarına örnek olan öğrencimiz okuma, yorumlama, konuşma gibi alanlarda da başarılı bir öğrenci. Tebrik ediyorum.

Karnendeki iyi notlara baktıkça, ne denli daha başarılı olabileceğini görüyorum. Yolun açık olsun.

Hiçbir şey, insanı kendi başarıları kadar motive edemez. Başarılarının, motiveni artırması dileğiyle…

Derslerinde göstermiş olduğun başarılarından dolayı seni kutluyorum. Daha iyisi de olabilirdi. Tatilde iyice dinlen ve başarılarını artırma kararlılığıyla dön. Neden daha iyisi olmasın.

Hataların ve başarılarınla bir dönemi geride bıraktın. Şimdi dinlenme vakti. İkinci dönem daha iyi yerlerde olmanı bekliyorum. Sen de yapabileceğini biliyorsun. Yeter ki iste.

Reklamlar

Bir geçen dört aya bir de karne notlarına baktığımızda durumunun iyi olduğunu söyleyebiliriz. Fakat önünde daha iyi olan arkadaşların var. Onlar kadar başarılı olmak senin elinde. İkinci dönem senden bunu bekliyorum.

Orta Seviyedeki Öğrenciler İçin Karne Görüşleri

Çalışmalarında henüz istenilen seviyeye ulaşmış değilsin. Fakat zorlukları ancak çalışarak aşabiliriz. Biraz daha gayret etmeni istiyorum.

Biraz daha gayret ederse çok daha iyi yerlerde olabilir.

Başarılı olmak ve bir yerlere gelmek için çaba sarf ediyor. Çalışmalarını planlayarak arttırırsa ve düzenli okuma yaparsa yorum gücünü geliştirerek daha başarılı olabilir.

Davranışlarındaki olumlu tutumun derslerine de yansımasını dilerim.

Planlı ve programlı bir şekilde çalışırsan başarını daha da artıracaksın. Oyuna ayırdığın zamanı azaltıp biraz derslerine daha fazla zaman ayırırsan çok başarılı olacaksın.

Daha başarılı olabilecek bir öğrenci çalışmalarını iyi planlamalı ve daha çok okuma yazma çalışmaları yapmalı.

Son derece başarılı geçen ilk dönem için seni tebrik ediyorum. Umarım ikinci dönem daha da iyi olursun. Senden daha fazlasını bekliyorum. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller.

Hedefine ulaşmak için istemenin umuduna kavuşman gerekiyor. Biraz daha gayreti arttırıp kendine daha yüksek hedefler koyarak bu işe başlayabilirsin.

Adım adım tırmandığın bu yolda başarısızlık yoktur. Faka bu yolda fırsata dönüşen engeller vardır.

Tatilde iyice dinlenmeni istiyorum. Çünkü ikinci dönem daha başarılı olmanı bekliyorum senden. Eksiklerini gidermek için tatilde konu tekrarı yapabilirsin. Şunu bilmeni istiyorum ki daha başarılı olabilirsin.

Reklamlar

Tatilde karne notlarını ve geçen bir dönemi değerlendirmeni istiyorum. Bence daha iyi olabilirdi. Aynı fikirdeysen iyice dinlen ve başarma azmiyle dön. Bize neler yapabileceğini göster.

Geçen dört aya ve karne notlarına baktığımda daha iyi olabileceğini görüyorum. Bence bu notlar sana yakışmadı. İkinci dönem daha iyisini bekliyorum senden. Olacak göreceksin. Tabi ki sen de istersen.

Ders Durumu Zayıf Öğrenciler İçin Karne Görüşleri

Planlı çalışmaya ihtiyacı var. Henüz olması gereken seviyeye ulaşamadı. Umarım gayretini biraz daha arttırır.

Çok gayret ve çaba göstermelisin, o zaman başarını artıracaksın.

Hataların ve başarılarınla bir dönemi geride bıraktın. Şimdi dinlenme vakti. İkinci dönem daha iyi yerlerde olmanı bekliyorum. Sen de yapabileceğini biliyorsun. Yeter ki iste. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller

Beklentilerimize cevap verebilmesi için daha çok çalışması gerekiyor.

Belirli bir seviyeye gelebilmesi için daha çok çalışması gerekiyor. Birebir çalışmalarında aile desteğine ihtiyacı var

Bir dönem geride kaldı. Eksiklerini görmüş olmalısın. Daha başarılı olman için ben yanında olacağım. Yeter ki sen biraz planlı ve düzenli çalışmaya karar ver. Sana güveniyorum. Tatilde kitap okumayı unutma. İyi tatiller

Yolun uzun, her hareketin çok önemli. Çünkü bir sonraki davranışını etkileyecek. Doğru hareket için yarını bekleme.

Hedef belirleyerek çalışmalarına başlar ve planlı olarak çalışır, okur, yazarsa başarılı olabilir.

İnanmak başarmanın yarısı değil hepsidir. İstersen başarabileceğini biliyorum.

Geriye doğru attığın adımın daha ileriye gitmek için yapılacak bir hamlenin başlangıcı olarak görüyorum. Adımını attın, sıra hamlede…

Sen de görüyorsun ki eksiklerin var. En önemli eksiğin de planlı çalışma, dersi iyi dinleme ve anlamadığını sorma konusunda. İkinci dönem bu eksiklerini giderirsen neler başardığına sen bile şaşıracaksın.

Bir dönem geride kaldı. Eksiklerini görmüş olmalısın. Daha başarılı olman için ben yanında olacağım. Yeter ki sen biraz planlı ve düzenli çalışmaya karar ver. Sana güveniyorum.

Eksiklerini tamamlaman Ferhat’ın dağı delmesinden daha zor değil. O başardığına göre sen neden başaramayasın? İkinci dönem daha planlı ve düzenli olmanı bekliyorum. Bunlar senin için çok önemli. İstersen başarabilirsin.

Canım öğrencim, sarı kızım! Başarmak vazgeçmemektir. En büyük zaferler vazgeçmeyenlerindir. Dünya vazgeçenleri değil başarılı olmak için gerekli azim ve çalışmayı gösterenleri hatırlar. Unutturma kendini, Başar, Seni seven ve sana güvenen öğretmenini Mutlu Et.

İyi bir başlangıç, yarı yarıya başarı demektir. Her şeyin en önemli noktası başlangıçtır. Başlangıç noktan bugün olsun. Kendine güven, cesur ol, Korkma. Hemen bugün başla ki çalışmaya, başarılı ve mutlu ol hayatın boyunca. Senin mutluluğun benim mutluluğum. Hadi yakışıklı oğlum gülümse ve tut elimden, götür bizi başarı ülkesine…

Unutma… Hayat senin cesaretine göre büyür veya küçülür. Büyük cesaretlerle dolu bir hayat seni bekliyor. Sana güveniyorum, sakin ol ve başar. Öğretmenin seni çok seviyor…

Günün birinde herkes kendi yıldızını bulabilsin diye mi parlaktır tüm yıldızlar…(Küçük prens)Yıldızın orada seni bekliyor, küçük prenses… Sakin ve emin adımlarla ilerle… Bunu yapabilirsin… Seni çok seviyorum akıllı kızım benim.

Ne kadar yavaş ilerlediğinin bir önemi yok, yeter ki durma. Durmak zamanı geçti, zaman çalışmak zamanı… Uğraş, didin, düşün, ara, bul ve koş… Çalışarak koşacağın yerde başarı seni bekliyor…

Güzel, kara kızım benim başarı istenmediği yere gelmez. Âmâ senin ise çok yakınına gelmiş başarı… Hemen kapının önünde… Neden açmıyorsun? Yoksa istemiyor musun sen başarmayı? Hadi aç hoş geldin de başarıya… Şimdiye kadar seni beklettiğim için çok pişmanım de… Bir daha senden hiç ayrılmayacağım de. Bundan sonra Hamide demek başarı demek de herkese…

Zafer, zafer benimdir diyebilenlerindir. Benim yakışıklı, gülen gözlü öğrencim. Futbolcular hiçbir zaman yenilgiyi düşünmezler. Her maça kazanmak düşüncesi ile çıkarlar. İşte senin de maçların bugün başlıyor. At gollerini, ulaş zaferlere… Her zamankinden daha yüksek sesle bağır şimdi sen de, bekle beni zafer, Recep geliyor de, nice zaferler seni bekliyor, öğretmenin de senden gelecek olan zafer haberlerini…

Benim yakışıklı, içine kapanık ve bir o kadarda inatçı oğlum. Kazanmak istiyor fakat kazanamayacağını düşünüyorsan; bu hayatta kesinlikle kazanamazsın. Gerçek başarıya ancak başarısızlık korkusunu yenerek ulaşabilirsin. Hadi artık yen şu korkunu… Güven kendine… Korkunu yen ki seninle başarıdan başarıya koşalım…

Benim uykuyu çok seven kara oğlum. Her sabah uyandığında iki seçeneğin vardır, ya tekrar uyur hayal görürsün ya da kalkar, uyanır, hayallerinin peşinden gidersin. Uyanmanın zamanı gelmedi mi daha? Hadi kalk. Yıka elini yüzünü, giy formanı, al kitabını, defterini, dinle öğretmenini. Biraz istek biraz çaba çok daha iyi olabilirsin…

Sevgili öğrencim, benim akıllı bıdığım… Öğretmeninin senin başarılı olabilmene inandığı kadar sen de kendine inanırsan başarının formülünü bulmuş olacaksın. Sen lidersin… Lider özellikteki kişiler cesurdurlar. Hep başarılı olmanın hayalini kurarak kendi kendilerine söz verirler. Senden kendine ve seni çok seven öğretmenine yüksek bir sesle söz vermeni istiyorum. Başarılı olmak için asla pes etmeyeceğim Fatma Zehra. Başarılı olmak için asla pes etmeyeceğim öğretmenim…

Mert, cesur ve yakışıklı oğlum benim. Hayatta hiç kimse seyirci koltuğunda oturanları alkışlamaz. Alkışlar hep sahneye çıkan cesur insanlar içindir. Çık başarı merdivenlerini. Atla başarı sahnesine. Duyur adını. Herkes seni alkışlasın. Göster Halılın kim olduğunu. Sen yaparsın…

Cesaret, korkmana rağmen harekete geçebilmektir ve başarı asla vazgeçmeyenlerindir… Kendine güven akıllı öğrencim benim…

Başarılı insanlar yola çıktıklarında hata yaparlar, hatta hata üstüne hata yaparlar ve sonra yeniden hata yaparlar ama asla çıktıkları yoldan geri dönmezler. Ve daima zirveye ulaşırlar. Zirvede de her zaman bir kişiye daha yer vardır kişi sensin Mustafa… Seni başarının zirvesinde kollarımı açmış bekliyor olacağım.

Utangaç, kibar, güldüğü zaman yanağında güller açan tatlı kızım benim… Başarı yalnızca hazırlıklı olana gider. Sen gerekli hazırlığını sabırla, hiç durmadan yap ki başarı yakanı hiç bırakmasın. Sana inanıyorum. Başarı seninle gelecek. Öğretmenin seni çok seviyor, sende onu seviyorsan haydi iş başına.

Unutma, Unutma, Unutma… Seni çok seven öğretmenini… Kitabını, defterini, cetvelini, ne de hedeflerini… Asla unutma. Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgâr yardım edemez. Ben senin rüzgârın olurum ama sen hedeflerine ulaşmak istersen… Hedeflerini belirleyip yola çıkmaya hazır olduğunda çağır beni, öğretmenin götürür seni…

Bir şeyleri denemekten korkma, yorulma ve asla vazgeçme. Unutma imkansız diye bir şey yoktur. Öğretmenin seni çok seviyor.

Yalnızca sahibi olmayan sandallar dalgaların götürdüğü yere giderler. Sandalını sahipsiz bırakma ve kendi gücüne inan. Sana çok güveniyorum prenses kızım benim.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz