Kız Kardeş Sözleri

Kız Kardeş Sözleri

Bu sayfamızda kız kardeş sözleri,kız kardeş ile ilgili sözler,kız kardeşe güzel sözler,kız kardeşe sözler,kız kardeşle ilgili sözler,kızkardeş sözleri konulu bir yazı hazırladık.

Babam hep derdi bir kızım olsa diye ve kız kardeşim doğduğu zamanda çok sevinmişti. Ben babam beni sevmiyor diye düşünüyordum ama kız kardeşim büyüdükçe babamı çok daha iyi anlamaya başladım. İyi varsın canım kardeşim.

Benim dünyalar tatlısı prensesler prensesi bir kız kardeşim var. Eğer sizde onu görseydiniz hiç abartmadığımı anlardınız. Canım kardeşim seni çok seviyorum.

Ayrılıklar sadece bedenen kardeşleri birbirinden ayırırmış canım kardeşim. Ben her zaman seni düşünüyorum ve seni çok seviyorum.

Biz iki kardeşiz, ben ve kız kardeşim. Biz aynı evin iki arkadaşı, sırların en sağlam sırdaşı, mutlulukların en yakın paydaşıyız. Biz iki kardeşiz ben ve dünyalar kadar çok sevdiğim kız kardeşim.

Şimdi bu mesaj da nerden çıktı diye sorma canım kardeşim, öylesine işte, öylesine doğal öylesine içten bir mesaj göndermek istedim ve sadece seni çok sevdiğimi bilmeni istedim.

Kardeşler aynı çatının altında yaşayan, aynı masanın etrafında yemek yiyen, aynı muhabbettin kahvesini içen kişilerdir. Yani birbirinden ayrılması et ile tırnak gibidirler.

Merhaba güzel bayan bu mesaj size abinizden gönderildi. Niçin mi dediğinizi duyar gibi oldum. Bir sebebi yok sadece kız kardeşini çok özlediği için gönderildi.

Babam sana bir şey aldığında hemen benimle paylaşırdın, seni bir yere götüreceklerinde benim de gelmeni isterdim. Canım kardeşim sen beni her zaman düşünen can kardeşim oldun. Seni çok seviyorum.

Kardeş demek sadece mutlulukta beraber gülmek demek değildir, kardeş acıya da kardeş, derde, kedere de kardeş olmaktır. Kardeş acısıyla, tatlısıyla bir hayatı beraber paylaşmaktır.

Annemin minik kuzusu, babamın canından çok sevdiği prensesi, ablasının hiç büyümeyen kraliçesi seni çok özledik.

Canım kardeşim bu hayatta sen en güzel mutluluklara layıksın, eğer olur da bir gözyaşını dökecek olursan gözyaşın yanağından kurumadan yanındayım canım kardeşim.

Canım kardeşim Allah’ım senin bahtını, yolunu açık etsin. Kaderinde kalbin gibi temiz olsun. Gözlerinde hep mutluluk, yüreğin sevgi ile dolsun.

Bana fazla yaklaşmayın ve bana güvenmeyin benim kız kardeşim var bugün burdayım, yarın nerede olacağım belli olmaz.

Kız kardeş hiçbir zaman solmayan gül gibidir; her zaman çok güzel kokar.

Sen benden küçüksün ama sen bana yerine göre bir anne gibi yardımcı oldun. Sen bu dünyada ki meleğimsin canım kardeşim.

Kız kardeş demek hiç bir zaman kızamadığın kardeş demektir.

Kardeş lafını altı kelimeye sığdırmışlar ama ben ne yüreğime, ne yere ne de göğe sığdıramadım.

Ben herkese kardeşim demem çünkü benim tek kardeşim vardır o da biricik kız kardeşimdir.

Canım kardeşim dostluk ve arkadaşlık bir yere kadardır ama kardeşlik ölene kadardır.

Babam hep derdi bir kızım olsa diye ve kız kardeşim doğduğu zamanda çok sevinmişti. Ben babam beni sevmiyor diye düşünüyordum ama kız kardeşim büyüdükçe babamı çok daha iyi anlamaya başladım. İyi varsın canım kardeşim.

Benim dünyalar tatlısı prensesler prensesi bir kız kardeşim var. Eğer sizde onu görseydiniz hiç abartmadığımı anlardınız. Canım kardeşim seni çok

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz