Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Nisan 2024
Anasayfa » Doğum Günü Mesajları » Küçük Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Küçük Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Küçük Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Doğum günü kategorisindeki mesajlarımıza küçük kardeşe doğum günü mesajı uzun, abladan kardeşe doğum günü mesajı ve abiden kız kardeşe doğum günü mesajlarını ekliyoruz. İyi okumalar.

Küçük Kardeşe Doğum Günü Mesajları

– Dünyaya gelişini bir kez daha kutluyoruz nice yıllara…

– Şu hayatta en kıymet verilen değerlerdendir kardeş. Kıymetlimiz iyi ki doğdun.

– Sırtımı güvenle yasladığım bir kardeşim var şükür bu hayatta. İyi ki doğdun kardeşim.

– Ey küçük melek! Seni baldan daha çok seviyorum iyi ki doğdun tatlım. Canım kardeşim mutu yıllar…

– Sana zaman zaman kırılsam da sen benim en sevdiğim kardeşimsin ve sana sahipken başka kimseye ihtiyacım yok!

– Verdiğim her şeyin bana verdiğin sevgiyi etkilemeyeceğini biliyorum. Ulaşılamaz. Mutlu yıllar canım kardeşim.

– Bana verdiğin her tavsiye beni bugün olduğum kişi yaptı. Sen inanılmazın ötesindesin. Doğum günün kutlu olsun!

– Sayısız iyi dilek ve birçok güzel armağana sahip ol. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara sevgili kardeşim.

– Sen değerli bir hediyenin küçük küçük paketisin. Küçük ama hayatımdaki en değerli insansın. Mutlu yıllar bebiş.

– Her yıl daha olgun ve güzelleştiğini görmek iyi hissettiriyor. Bir prenses gibi büyüyorsun. İyi ki doğdun canım!

– İlk dünyaya gelişinde kıskanmıştım seni, kavga ettik didiştik ama bil ki hep sevildin mutlu yıllar canım kardeşim.

– Ailemizde iyi görünüyor. Senin gibi inanılmaz ve güzel bir abla sahip olduğum için mutluyum. Mutlu yıllar kardeşim.

– Senin gibi sevecen ve sevecen bir kız kardeşe sahip olduğum için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun güzel bacım!

– Sensiz hayat imkansız olurdu. Beni hayat fırtınalarından koruyan sığınak olduğun için teşekkürler. Mutlu yıllar abla!

– Varlığın armağan bana daha dün gibi doğumun hafızamda… İyi ki doğdun canım kardeşim nice sağlıklı, mutlu, huzurlu yaşlara…

– Bu özel günün kutlaması, senin tarafınızdan hazırlanan lezzetli bir tatlı olmadan tamamlanmaz. İyi ki doğdun! Eve geri gel!

– Dünyanın en güzel ve aynı zamanda en kötü kız kardeşine mutlu yıllar. Sadece her iki yönde de mükemmel hareket edebilirsin.

– Ne kadar yaşlandığını düşünmem; her zaman benim tatlı küçük kız kardeşim olmaya devam edeceksin. İyi günler. İyi ki doğdun!

– Yalnız hissettiğim anda ben burdayım diyen bir kardeşiniz varsa hayatta sizden mutlusu yoktur. İyi ki doğdun canım kardeşim.

– Tüm dünyadaki en sevgi dolu ve sevecen kız kardeş olduğun için teşekkür ederim! Sana çok mutlu yıllar dilerim sevgili kardeşim!

– Benden daha yaşlı değilsin, ama kesinlikle benden daha güzelsin. Keşke yaşlanmanın sırrını senin gibi bilseydim. İyi ki doğdun!

– Bugün senin için tek istediğim, hayatının bol mutluluk, başarı ve şan bolluğu ile duş alması. Keyifli zaman geçir. İyi ki doğdun!

– Seni herkesten daha iyi anlayan bir kız kardeşin varsa kız kardeşlik harika bir deneyim olabilir. Sen de böylesin. İyi ki doğdun!

Abladan Kardeşe Doğum Günü Mesajı

– İnsanların doğum tarihini tam olarak hatırlamıyorum ama hepimizin her geçen gün yaşlandığını biliyorum. Peki, bugün özel olan ne?

– Harika kız kardeşime doğum günün kutlu olsun! Uzak olmana rağmen, aşkımı tatlı bir tebrik şeklinde gönderiyorum! Seni çok özledim!

– Sen inkâr edilemez bir şekilde ailenin en önemli kişisisin ve şüphesiz benim en sevdiğim kişisin. Güzel kız kardeşime mutlu yıllar!

– Doğum günün kutlu olsun, harikasın! Bir sorun yaşadığımda karşılaşabileceğim kişi olduğun için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum!

– Her gününü bugünkü kadar özel yapmak istiyorum. Hayatın sayısız mutlulukla dolu olsun! Çok sıcak bir doğum günü geçirmen dileğiyle!

– En çok baktığım kişiye en mutlu doğum günü! Kurtarıcım ve savaşçım olduğun için teşekkür ederim! Hayatımda olduğun için çok şanslıyım.

– Bir baklada iki bezelye gibiyiz. Sensiz hayatımda hiçbir şey tam değil kardeşim. Ruhumun diğer yarısı sensin, doğum günün kutlu olsun.

– Kimse beni senden daha iyi anlamıyor. Bugün sana çok keyifli bir doğum günü diliyorum. Çok eğlendiğinden emin olacağım. İyi ki doğdun!

Abiden Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajları

– Küçük prenses senin kadar sevecen, mutlu, eğlenceli ve güzel bir kardeşim var, iyi ki var! Kutlu olsun doğum günün. Nice nice yaşlara…

– Yaşlanma herkese olur, ancak yaşlandıkça herkes akıllıca büyümez. Her yıl daha akıllı ve daha olgunlaştığını görmek güzel. İyi ki doğdun!

– Bazı insanlar o kadar güzel ki yeryüzünde onları melek gibi hisseder. Sen de onlardan birisin, küçük kız kardeş. Doğum günün kutlu olsun!

– Doğum günün kutlu olsun! Bir tatlı kıza hatırlatma: her zaman benim kız kardeşim olacaksın ve her zaman arkanı kollayacağım! Unutma bunu!

– Mutlu yıllar kardeşim! Şüphesiz, senin gibi daha fazla insan olsaydı dünya inanılmaz bir yer olurdu! Sen türlerden birisin! Seni seviyorum.

– Kalbime en yakın tuttuğum kişi sensin. Dünyada senden daha fazlasını önemsediğim kimse yok. Bugün sana güzel bir gün diliyorum. İyi ki doğdun!

– Annenin bir sokakta ağladığında seni bulduğunu ve sonra seni eve götürdüğünü anlatan hikâyeyi hatırlıyor musun? Hikâye doğruydu! İyi ki doğdun!

– Bana mükemmel bir arkadaş olarak hayatımdaki mükemmelliği ekledin. Hiçbir şey bir kardeşte en iyi arkadaşı bulmaktan daha iyi olamaz! İyi ki doğdun!

– Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun. Kardeşim mutlu yıllar…

– Seni hastanede ilk ziyaret ettiğim zamanı hatırlıyorum ve şimdi sana bakıyorum! Doğum günün kutlu olsun sevgili kardeşim! Seni her şeyden fazla seviyorum!

– Sevgili kız kardeşim, umarım benim için dünyanın ne demek olduğunu biliyorsun. Kıçımı kurtardığın ve benimle ilgilendiğin için teşekkürler. İyi ki doğdun!

– Büyük kız kardeşler annelerin gölgesidir. Beni hep annemizin yaptığı gibi korudun ve savundun. Seni seviyorum ve yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

– Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara kardeşim…

Abladan Kardeşe Doğum Günü Mesajı Tumblr

– Doğum günün kutlu olsun sevgili kardeşim! Her şeyi rahat hissettiriyorsun. Her zaman tüm hayallerinin gerçekleşmesini diliyorum. Günün tadını doyasıya çıkar!

– Sen benim küçük kız kardeşim olabilirsin; bu benim aşkımdan yoksun kalacağın anlamına gelmez. Seni bütün kalbimle seviyorum. Mutlu yıllar tatlı kız kardeşim.

– Allah’a şükürler olsun! Önce sen geldin. Aksi takdirde, annem ve babamın triplerinden geçmek zorunda kalırdım. Bunun için teşekkür ederim. Mutlu yıllar bebeğim.

– Senin gibi bir kız kardeşe sahip olmak harika, hayatta ne yanlış giderse gitsin, beni desteklemek ve korumak için her zaman yanında olacağım. İyi ki doğdun canım!

– Eskiden ne kadar sinir bozucu ve olgunlaşmamış olduğunu hatırlıyor musun? Yıllar içinde ortaya çıkardığın inanılmaz kişiyle gurur duyuyorum! İyi ki doğdun güzel bacım!

– Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Mutlu yıllar canım kardeşim…

– Asla sıkılmış ve yalnız hissetmeme izin vermiyorsun. Çocukluğumu müthiş yaptığın için teşekkür ederim. Senin için hayattaki tüm harika şeyleri diliyorum. İyi ki doğdun!

– Daha genç olmana rağmen, bazen daha yaşlı gibi davranıyorsun. Senin gibi her şeyi bilen bir kız kardeşim olduğu için gurur duyuyorum. İyi ki doğdun. Allah seni korusun.

– Bu sefer eve mi geliyorsun yoksa seni orada kovalamam mı gerekiyor? Beni annemin gazabından kurtar. Seni sevdiğimi biliyorsun; Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara abla…

Küçük Kardeşe Doğum Günü Mesajı Uzun

– Varlığının güzelliğini hayatıma kattıklarını dile dökmek ne kadar güçmüş meğer. Doğum günün kutlu olsun deyip geçmek istemiyorum. Geçemiyorum. Seni çok seviyorum canım kardeşim.

– Sevgili küçük kız kardeş. Küçük şeyler üzerinde kedi ve fare gibi kavga etmemize rağmen, sonunda her zaman ben ediyordum. Çünkü sen benim kalbimsin. Doğum günün kutlu olsun tatlım.

– Canımdan öte canımsın. En sıkıntılı olduğum anlarda ‘Hey ben buradayım asma yüzünü. Dercesine yanımda olanımsın. Konuştuğumuz paylaştığımız onca şeyi düşünüyorum da. İyi ki varsın kardeşim.

– Doğum günün kutlu olsun en sevdiğim kız kardeşimsin! Ne yazık ki, sen benim tek kız kardeşimsin, ya da şansım olsaydı yine favorimi seçmek için bir seçeneğim olurdun. Seni yine de seviyorum!

– “Allah için sevişen iki kardeş buluştukları sevgimesajlarim.com zaman, biri diğerini yıkayan iki el gibidir. Ne zaman iki mümin bir araya gelirse, Allah Teâlâ, birini diğerinden faydalandırır. (hadis-i şerif)” Canım kardeşim nice mutlu, sağlıklı yaşlara.

– Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun! Mutlu yıllar canım kardeşim.

– Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.  Nice yıllara… Seni çok seviyorum canım kardeşim…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz