Öğretmene Doğum Günü Mesajı

Öğretmene Doğum Günü Mesajı

Bu sayfamızda öğretmene doğum günü mesajı, öğretmene doğum günü mesajları ve öğretmene doğum günü sözlerinden oluşan bir yazı hazırladık. Öğretmenlerimiz  her şeyin en güzeline layıktır. Onları sadece 24 kasım öğretmenler gününde hatırlamak yerine her zaman hatırlamalıyız.

Sen bize okumayı, yazmayı hayatı öğrettin, sen bize zorluklara karşı göğüs germeyi öğrettin. Doğum günün kutlu olsun öğretmenim.

Canım öğretmenim doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere.

Ömrünüz uzun verdiğiniz notlar bol osun, öğretmenim doğum gününüz kutlu olsun.

Yaşınızın 3 katı kadar puanlar veresiniz, her zaman derslere geç kalasınız, canım öğretmenim ömür boyu mutlu olasınız. Doğum gününüz kutlu olsun.

Öğretmenim öğretmenim bu gün tuttuğunuz tüm dilekleriniz gerçek olsun, ömrünüzü mutlu ve huzurlu olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

Sayın hocam doğum günün kutlu olsun performansıma 85 verirseniz geçiyorum.

Allah size matematiğin problemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x,y,z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak etsin. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

Happy bördday öğretmenim. Anlamı: Hep notu bol ver öğretmenim. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

Bizlerin başarısı için sürekli çalışan, çabalayan ve bizler başarınca mutlu olan öğretmenim bu gün senin en mutlu günün olsun. Bundan sonraki her günün en mutlu gününden daha mutlu olsun. Yeni yaşın kutlu olsun.

Hocam biz seni çok seviyoruz ama notunu daha çok seviyoruz. Notun bol ömrün uzun olsun. Doğum günün kutlu olsun. Öğretmene doğum günü mesajları

Üzerimde büyük emeği bulunan canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Bizleri çocuğu gibi seven, hatalarımızı görmezden gelen, bizleri her zaman düşünen canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Dediler bu gün öğretmenin doğum günü hediye alalım ona nasıl bir hediye alabiliriz ki, ona aldığımız pırlanta bile basit kalır. Doğum günün kutlu olsun öğretmenim.

Bu özel gününüzde sağlık, başarı ve mutluluk her zaman sizinle olsun. Allah ömrünüzü hayırlı kılsın. Doğum gününüz kutlu olsun.

Sevgilerin en güzeli, saygıların en masumu sizin olsun, yaşamınız mutluluk, sevinç dolsun. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Dini Mübin öğretmenim doğum günün kutlu olsun. Allah din yolunda gazamızı mübarek eylesin. Selamün aleyküm.

Siz bizlere derste öğretmen, teneffüste arkadaş, öğle aralarında sırdaş oldunuz, siz bizim için unutulmaz bir arkadaş oldunuz. Doğum gününüz kutlu olsun.

Allah’tan dileğim bugün sizin için hayırlı olan dilediğiniz bütün dilekleriniz gerçek olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

Ders anlatışınız kadar akıcı ve güzel bir hayatınız olsun, not veren kaleminizin mürekkebi bol olsun, notlar bol bol olsun. Canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Mutluluğunuz kar taneleri kadar çok, dertleriniz göz açıp kapanıncaya kadar geçmiş olsun. Öğretmenim doğum kutlu olsun.  Öğretmene doğum günü mesajları konulu yazıyı okumaktasınız.

Hayatımızda bazı özel günler vardır. Bu özel günlerde özel olan insanlar hatırlanır. Öğretmenim siz benim için bu dünyadaki en özel insansınız. Doğum gününüzü kutluyorum.

Öğretirken kendini sevdirirken, sevdirirken hayatı öğreten, bizlerin yol göstericisi olan değerli öğretmenimin doğum gününü kutlarım. Nice mutlu yıllara.

ogretmene-dogum-gunu-mesaji

Bu mesaj dünyanın en değerli öğretmeninin doğum gününü kutlamak için gönderilmiştir. Öğretmene doğum günü mesajı

Özel günlerde özel insanların hatırlanacağını bana siz öğrettiniz öğretmenim. Bu özel gününüz kutlu olsun. Nice yıllara

I vas ve ben sizin doğum gününüzü kutluyoruz öğretmenim.

İnsanlar geçmişte yaşadıkları çoğu şeyi unuturlar ama öğretmenlerinin hiçbirini unutmazlar. Çünkü onlar unutulacak insanlar değillerdir. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Benim hayatımda önemli yere sahip olan değerli öğretmenimin doğum gününü kutlarım.

resimli-dogum-gunu-mesajlari

Hocam bir kere beni çok fena dövmüştün bende olsun hocanın vurduğu yerde gül biter demiştim ama bitmedi eliniz çok çorakmış. Doğum gününüz kutlu olsun hocam.

Bana bir çiçek çiz dediğinde seni çizmek istemiştim öğretmenim. Çünkü benim en narin, en güzel kokan çiçeğim sendin. Öğretmenim doğum günün kutlu olsun.

Öğretmene doğum günü mesajı konulu yazımız hakkındaki düşüncelerinizi yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

ogretmene-guzel-sozler

Öğretmene Güzel Sözler 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz