Öğretmene Güzel Mesajlar

Öğretmene Güzel Mesajlar

Sayfa İçeriği: Öğretmene Güzel Mesajlar, Öğretmene Anlamlı Mesajlar, Öğretmen İçin Mesajlar, Öğretmene Güzel Mesajlar Facebook, Öğretmenime Güzel Mesajlar

Öğretmene Güzel Mesajlar

Siz benim yaşadığım her anımda en çok sevdiğim öğretmenim olacaksın. Canım öğretmenim emeğiniz için, bizlere kattığınız her şey için teşekkürler.

Siz benim kalbime diktiğim ben yaşadıkça hiç solmayacak bir gülsünüz, o gül her zaman öğretmenim kokacak.

Anne şefkatinden ve sıcaklığından sonra ki ilk durak öğretmendir.

Biz sizi sadece sınıfta değil, her zaman kalbimizin en güzel yerinde seveceğiz canım öğretmenim.

Öğretmen öğrencisi için bir sadece bir öğretmen değil, bizlere yol gösteren, bizleri hayata hazırlayan, bizleri eğiten ve öğreten bir mimardır.

Bu hayatta eli öpülesi ve hakkı asla ödenemeyecek iki insan vardır: birisi annelerimiz, diğeri öğretmenlerimiz.

Hocam Allah bizleri ve sizleri bu matematiğin bitmeyen probleminden kurtarsın. Sizlere ve bizlere Beden Eğitimi gibi sağlıklı ve sporlu bir hayat nasip etsin.

Büyüdüğüm zaman bende sizin gibi iyi kalpli ve bilgili bir öğretmen olacağım. Bende sizin gibi öğrencilerimi çok seveceğim canım öğretmenim.

Öğretmen bir mum gibidir. Kendi sürekli erir gider ama her zaman çevresine ışık vermeye devam eder.

Öğretmen; şefkat demektir, hayat demektir, yol gösteren demektir. Öğretmen öğrencisi için ömür boyu unutulmayacak bir kılavuz demektir.

Ömürde bir kere açan ve ölene kadar hiç solmayan tek çiçek öğretmendir.

Bu dünyada bizleri bu dünyaya getiren annelerin hakları ödenmez, birde anne kadar şefkatli olan öğretmenlerin hakları asla ödenmez.

Hocam Allah performansınızı düşürmesin, not verirken kaleminiz hep yüksek notlar yazsın, eğer bir gün düşük not verirseniz o da şakacıktan olsun.

Sınıfa girişiniz bastığı yeri titreten bir padişahın yürüyüşü, ders anlatışınız aynen halka hitap eden bir lider edasında, not verişiniz yufka yürekli anne misali kimseyi üzmeyecek cinsten. (hocam performansıma 75 yetiyor.)

İyi ki siz benim öğretmenim olmuşsunuz, iyi ki varsınız canım öğretmenim. Allah’ım size sağlıklı ve hayırlı ömürler nasip etsin.

Bizlerin yetişmesinde hayat yolunda ilk adımı atmasında büyük rol oynayan ve bizlerin yetişmesi, iyi bir insan olması için her türlü fedakarlığı gösteren canım öğretmenim sizi çok seviyorum.

Canın sıkıldığında bir öğretmenini arayıp, onunla dertlerini paylaşabiliyorsan, bu bir öğretmen değil bir can yoldaşı, bir sırdaş olmuş demektir. Sizde benim için öylesiniz öğretmenim.

Canım öğretmenim siz her zaman bize “ siz geleceksiniz” derdiniz. Şimdi sizi çok daha iyi anlıyorum öğretmenim. İyi ki varsınız.

Bu hayatta eli öpülesi ve hakkı asla ödenemeyecek iki insan vardır: birisi annelerimiz, diğeri öğretmenlerimiz.

Annem ve babamdan sonraki en çok güven duyduğum tek insan sizsiniz öğretmenim.

Öğretmen her zaman yanan bir ışıktır. Gece gündüz hiç sönmeden yanar. Yedisinde de, yetmişinde aydınlatır bizleri. Bizlere doğruyu, güzeli, sevgiyi, iyiliği öğretir. Vatanı, milleti, büyüklerimizi sevdirir.

Öğretmene Güzel Mesajlar

Öğretmen tarihin öğreticisi, geleceğin mimarlarıdır. Öğretmen insan yetiştiren mükemmel bir tasarımcıdır.

Eğer bir gün canınız sıkılırsa ve umutsuzluğa düşerseniz öğretmenlerinizin söylediklerini hatırlayın. Ne demişti öğretmenlerimiz; “asla yılmayın”, “hedefe gitmekten korkmayın”, “hemen pes etmeyin”.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz