Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Şubat 2024
Anasayfa » Doğum Günü Mesajları » Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Sevgiliye güzel sözler ve güzel mesajlar yazımızdan sonra bu yazımızda da sevgiliye doğum günü sözlerinden oluşan bir yazı hazırladık. Yine sevgiliye doğum günü sözleri etkileyici, sevgiliye doğum günü güzel  sözleri ve sevgiliye doğum günü sözleri güldüren sözlerimizi de okuyabilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri Etkileyici

– Yeni yaşın sana uğurlu gelsin sevgilim. Nice yaşlara.

– Doğum günleri çabuk geçer, ama aşkımız her zaman kalır.

– Sen bana Rabbimin bir lütfusun. İyi ki doğmuşsun menekşe gözlüm.

– Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Nice birlikte güzel yıllarımız olsun.

– Her şeyden çok sevdiğim biricik sevgilim… İyi ki doğdun, nice mutlu senelere

– Heyecanla, başarıyla ve yeniliklerle dolu bir yaş dilerim tatlım. İyi ki doğdun!

– Bugün yılın en güzel günüdür, çünkü bugün hayatımın aşkı doğdu. Doğum günün kutlu olsun.

– Doğum günün kutlu olsun canım. Hayallerinin gerçekleştiği yepyeni ve taptaze bir yaş olsun.

– İyi ki doğdun canım. Muhteşem bir yıl seni bekliyor; sağlık ve başarı dolu olmasını dilerim.

– Bende senin yerin bambaşka, sende benim yerim ise bir muamma. Seni seviyorum, iyi ki doğdun.

– Seninle ruhumun tamamlandığını hissediyorum. İyi ki doğdun. Birlikte nice güzel yıllara ruh ikizim…

– İyi ki doğdun ve benim oldun. Sen hayatıma değer katan biricik sevdiğimsin. Nice mutlu, birlikte senelere

– Hayatımı sadece seninle yaşamak istiyorum. En güzel doğum günü hediyelerini sadece sana vermek istiyorum.

– Bugün sana en iyi hediyeleri veremeyebilirim ancak bu özel günde düşüncelerim ve dileklerim seninle birlikte.

– Umarım bu yıl yüzlerce kez yaptığın tüm iyilikleri, hediye olarak geri alırsın. Doğum günün kutlu olsun meleğim.

– Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle. Doğum Günün Kutlu Olsun.

– Sevgilim, yılın en güzel gününü seni düşünerek geçiriyorum. Yanında olamasam da büyük bir özlemle doğum gününü kutlarım.

– Mutluyum çünkü yıllar önce bugün bir melek dünyaya gelmiş ve o melek benim prensesim olmuş. İyi ki doğmuşsun yaşama sevincim.

– Seninle, yolum aydınlık ve istikrarlı ama asla sıkıcı değil. Umarım doğum günün eğlenceli, sevgi dolu olur. Tıpkı senin gibi.

– Başıma gelen en iyi şey sensin. Bu özel günü, Doğum gününü sana yakışır şekilde kutlayalım. Dünyayı bugün en güzel renklere boyayalım.

– Dünyadaki dert kapılarını kapatmak, böylece sadece seninle doğum gününde baş başa olabilmek en büyük dileğim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

– Gökler açılıp , seni benim için yolladı. Her zaman seni ilk gördüğümde kalbimin nasıl attığını hatırlayacağım. Doğum gününü bu duygularla kutlayacağım.

– Günlerdir güzel bir söz arıyorum sana yazabilmek için ama ne çare ben şair değilim. Sana tek söyleyebileceğim; seni seviyorum. Mutlu yıllar göz bebeğim.

– Bu gece, dünyada başka hiçbir dert yokmuş gibi yaşayalım. Sen her şeyin en güzelini hak ediyorsun, o halde sana yakışan bir doğum gününü beraber kutlayalım.

– Çiçeklerle dolu bir bahçede, en güzel ve en zarif çiçek olarak öne çıkıyorsun. Seninle her zaman cennetteyim gibi hissediyorum. İyi ki doğdun, benim dünyalar güzelim.

– Gözlerindeki ışıltıyı ve birlikte olduğumuzda bana bahşettiğin güzel gülümsemeyi seviyorum. Daha fazla doğum gününü kutladığımızı izlemek için yanında olmak istiyorum.

– Bugün sana çok uzaklardan yazıyor olabilirim ama bil ki burada nereye baksam seni görüyorum. Umarım ayrı geçirdiğimiz son doğum günü bu olur. Nice yıllara canım sevgilim.

Sevgiliye Doğum Günü Güzel  Sözleri

– Hayatım, anlamlandırdığın her gün benim için ayrı bir güzellik ama doğduğun gün en özeli. İyi ki varsın. Şimdiden özlediğim mis kokunu içime çekmek için sabırsızlanıyorum.

– İyilikle, barışla, umutla dolu bir yaş olmasını diliyorum. Seninle neler keşfedeceğiz, neler yaşayacağız, planlarımız nasıl gelişecek merak içinde bekliyorum. Seni seviyorum.

– Dokunduğun her ruh rahatlık ve huzura erer. Sarıldığın her arkadaş sevinçle dolar. Doğum gününde, dileğim, kalbinin istediği her şeye sahip olmasıdır çünkü bunu hak ediyorsun.

– Aldığınız her yol engellerden arındırılmış olabilir. Her köşe hoş sürprizler getirebilir. Girdiğiniz her kapı iyi bir servet getirir. Bu gün senin için en mutlu doğum günü olabilir.

– Ayrı olduğumuz zaman bile beraberiz. Sen her zaman aklımdasın ve kalbimdesin. Aramıza hiç bir şey giremez. Bugün ve her zaman, sen benim ışığımsın. Doğum günün kutlu olsun, gün ışığım.

– Senin ne kadar değerli olduğunu ifade etmek için doğru kelimeyi bulmak belki de dünyadaki en zor şey ama iyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu güzel yıllara…

– Canım sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Güzelliklerle çevrili bir yılı daha geride bıraktık ve bir yenisi dolu dizgin geliyor. Beraber olmanın mutluluğuyla geçiveren yıllarımız çok olsun.

– Hiçbir zaman senin gibi değerli biriyle karşılaştığımı anımsamıyorum. Tüm günlerin doğum günün kadar özel olmalı. Bunun için elimden geleni yapmak istiyorum. İyi ki doğdun sevdiğim. Seni çok seviyorum.

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri Güldüren

– Hatırlar mısın ilk günlerde nasıl da gözlerimi senden alamazdım. Bu aşk aylarla yıllar geçse bile bende hiç solmadı. Sen her yaşınla güzelleştikçe yeniden başımı döndürüyorsun. Doğum günün kutlu olsun.

– Benim esin perim, varlığınla renklenen yaşamımda yerin doldurulamaz. Hayalinle geçen özlem dolu zamanlarda bunu daha da iyi anlıyorum. Şimdi uzanıp sana dokunur gibi, kelimelerimle yanındayım. İyi ki doğdun.

– En güzel yaşın bu olsun sevgilim! Bir an ayrılmadan, nice senelere. Ellerini ellerimde, gözlerini ise gözlerimde bulduğum her akşama ve her sabaha şükrederek bir yılı daha beraber aşacağımıza inanıyorum. Güzel yarınlara…

– Zor zamanları aşıp bu günlere ulaşmak ne güzel. Bana yaşattığın her anı için teşekkürler sevgilim. İyi ki doğdun da benim oldun. Hayata beraber tutunmak, yola beraber çıkmak ve aşkımız her şeyi aşmak için bize güç veriyor.

– Bir seferinde keyifle kutlama yaptığımız doğum gününü aklımdan çıkaramıyorum. Keşke yanında olsam… İyi ki doğdun. Günlerin yine upuzun geçtiği ve mutluluğu paylaştığımız zamanlar çok yakın. Gönlünü ferah tut. Umudun güzellikler getirdiği bir yaş dilerim.

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri Uzun

– Doğum günün kutlu olsun biricik sevgilim. Nice aşk dolu yıllara. Seninle doğan güneş her gün ruhumu ısıtıyor ama bugün bir başka. Düşünüyorum da belki birlikte olmasak çok başka biri olurdum, mutsuzluğa katlanamazdım. Hayatıma tüm sürprizlerle bir anda girdin ve bana mutluluk verdin.

– Nice sevgi dolu yaşlara, iyi ki doğdun canım. Tanıştığımız yıllara dönüp bakınca ikimiz de sanki çocukmuşuz gibi geliyor. Bir yandan da geçen yıllar çabucak anılara dönüşmüş gibi. Senleyken zamanı fark edemiyorum. Her şey baş döndüren bir güzellikte; böyle sürmesi için her şeyi yaparım.

– Bir tanem, yeni yaşında sağlık ve mutlulukla, hep gülmeni dilerim. En tatlı anlarda daima birlikte olmak dileğiyle… Hatıralarımıza yenilerini kattığımız, güneşle sevgimesajlarim.com ve müzikle dolu harika bir yaş olmalı bu gelen. Sakın bensiz eğlenebileceğini sanma! Beraber kahkahaları paylaşacağımız daha fazla fotoğraf olacak.

– Doğum günün kutlu olsun biriciğim, seni seviyorum. Başarı, sağlık, keyifle dolu capcanlı bir yaşın daha olsun canım. Tek önemsediğimiz sevgiyle ilerlemek beraber çıktığımız bu yolda. Zorluklarla da karşılaşsak, sevinsek de üzülsek de hep yanındayım. Yanında da kalacağım. Sana doğum gününde bunun için söz veriyorum.

– Bana destek olan, her an özverili davranan canım sevgilim… Doğum günün kutlu olsun. Sana yazarken kelimelerin hep yetersiz kaldığı hissine kapılıyorum. En büyük ifadeleri kullansam yine aşkımı anlatmaya yetmiyor. Kocaman bir sarılışla, içtenlikle, gülüşünle hissettirdiklerin bu satırlara sığamaz. İyi ki doğdun bir tanem.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz