Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Nisan 2024
Anasayfa » Özel Günler » Sınıf Öğretmenine Öğretmenler Günü Mesajı

Sınıf Öğretmenine Öğretmenler Günü Mesajı

Sınıf Öğretmenine Öğretmenler Günü Mesajı

Öğretmenler günü en özel ve önemli günlerden birisidir. Yazımızda sınıf öğretmenine öğretmenler günü mesajları tumblr, sınıf öğretmenine güzel notlar ve sınıf öğretmenine öğretmenler günü mesajı veliden sözleri okuyabilirsiniz.

İlkokul Öğretmenine Öğretmenler Günü Mesajı

– Sen bir tek kanatlı bilgi meleğisin. Öğretmenler günün kutlu olsun.

– Gelecek nesiller öğretmenlerin elindedir… Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

– Tüm fedakar ve üretken öğretmenlerimizin bu değerli gününü içtenlikle kutluyorum.

– İyi bir öğretmen, kendini yavaş yavaş gereksiz yapabilen biridir. T. J. Carruthers

– Milletleri kurtaran yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

– Dünyada her şeye değer biçmek mümkündür, fakat öğretmenin eserine asla değer biçilemez.

– Dünyanın her yerinde öğretmenler, toplumun en fedakar ve saygıdeğer insanlarıdır. Atatürk

– Öğretmenlik mesleklerin en az kazanç getireni, fakat insanı en çok ödüllendirenidir. H.V. Dyke

– Öğrencilerine okuma isteği aşılamayan bir öğretmen havada soğuk demir dövüyor demektir.H. Mann

– Bütün öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun. İyi ki varsınız ellerinizden saygıyla öperim.

– Saygı değer öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutlar, meslek hayatlarında başarılar dilerim.

– Başöğretmen M. Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm öğretmenlerimizin gününü içtenlikle kutluyorum.

– Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir. Nice öğretmenler günlerine.

– Sevgiyle, şefkatle, emekle bu kutsal görevi yerine getiren öğretmenlerin Öğretmenler Günü kutlu olsun.

– Çalışmasının karşılığını maddi olarak alamayan ama manevi olarak en fazla ödül alacak kişi öğretmendir.

– Öğretmenler!.Sarsılmaz imanla sizi izleyeceğiz ve karşılaştığınız bütün engelleri kaldıracağız. Atatürk

– Geleceğe ışık tutan, okullara hayat veren, elleri öpülesi öğretmenlerim öğretmenler gününüz kutlu olsun.

– Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

– Bilgi ve düşünceleriyle hayatımıza yön veren tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun!

– Gün geçtikçe değeri artan, geleceğin pırlantalarını yetiştiren fedakar tüm öğretmenlerin günü kutlu olsun.

– Toplumların uygarlık düzeyi, öğretmene verdiği değerle ölçülür. Gününüz kutlu olsun sevgili öğretmenlerim.

– Öğretmen, taze ruhları işleyen ustadır. Nesiller yaratır; ülkeler değil, gönüller fetheder. Arif Hikmet Par

– Dünyanın neresine giderseniz gidin en sevilen meslek öğretmenlik, en sevilen meslek çalışanı öğretmenlerdir.

– Aydın nesillerin yetiştirilmesinde büyük emeği olan eğitimcilerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.

– Geleceğimize ışık tutup, dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerin, Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz.

– Biricik öğretmenim canım öğretmenim iyi ki varsın iyi ki benimlesin. Sağol varol öğretmenler günün kutlu olsun.

– Işığıyla yolumuzu aydınlatan, bizi geleceğe hazırlayan tüm öğretmenlerin “24 Kasım Öğretmenler Günü” kutlu olsun.

– Üzerimde emeği olan ve bugünlere gelmemde katkısı olan tüm öğretmenlerimin 24 Kasım öğretmenler günü kutlu olsun.

– Türkiye Cumhuriyeti, çağı, bilimin ışığında sizlerin gayreti ile yakalayacaktır. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

– Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlar ellerinden öperim.

Sınıf Öğretmenine Öğretmenler Günü Mesajı Veliden

– Çocuklarımızı ve gençlerimizi bilgi ve cesaretle buluşturan öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.

– Çocuklarımızın yetişmesi için her türlü fedakarlığı gösteren emek timsali öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun.

– Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden öperim. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

– Başarım da sen varsın. Kalbim ismini ansın. Saygılar senin olsun. Sevgili öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

– Anne baba ne kadar kutsalsa Öğretmende o kadar kutsaldır. Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun..

– Çocuklarımızı yetiştirerek ülkemizin geleceğini inşa eden değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.

– Sabrını ve sevgisini öğrenim hayatımız boyunca bizden esirgemeyen, fedakar öğretmenlerimiz! Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun!

– Dünyada her mesleğe bir alternatif bulanabilir ama öğretmenliğe asla değer biçilemez, çünkü her mesleğin başıdır öğretmenlik.

– Öğretmenlik ne kutsal meslek, sabır gerek, emek gerek. Bizlere düşen de onların kıymetini bilmek. Öğretmenler günü kutlu olsun.

– Kaderimizi çizen, bize yön veren bütün öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun. bilin ki, sizi benliğimizde taşıyoruz bir ömür boyu.

– Öğretmenler, altın kanatlı kelebeklerdir. Çiçeklerin arasından hiç yorulmadan, devamlı uçarlar. Çiçeklerine toz kondurmamaya çalışırlar.

– Bu ülkenin çocukları için gecesini gündüzüne katarak çalışan, işini ibadet aşkıyla yapan öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun.

– Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren değerli öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

– Bir sanatçı nasıl eserine şekil veriyorsa öğretmende çocuğa öyle şekil veriyor. Öğrencilerini geleceğin birer dahisi olarak yetiştiriyor.

– Başöğretmen Atatürk”ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Öğretmenler gününüz kutlu, başarılarınız daim olsun.

İlkokul Öğretmenine Öğretmenler Günü Sözleri

– Öğretmen olmanın lafta değil, gerçekten bir ayrıcalık olduğunun farkında olan bir toplum olmamız dileğiyle Öğretmenler Günü’nü kutlu olsun.

– Sevgiyle, bilgiyle yoğurdun bizi, bu azimle aştık cahillik denizini, barışın güvercini, doğruluk hazinesi, inan ki sensin, canım öğretmenim…

– Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum derler. Ben sizin kırk yıl değil ölünceye kadar köleniz olurum…Öğretmenler gününüz kulu olsun.

– Öğretmenim içimdeki değerleri keşfedip bana cesaret vererek benim ben olmamı sağladığınız için teşekkür ederim. Gününüzü içtenlikle kutlarım.

– Dünya’nın her tarafında öğretmenler insan topluluğunun en özverili ve saygıdeğer unsurlarıdır. (M.K Atatürk) Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

– Bu mesaj dünyanı en şeker, en tatlı öğretmenine gönderilmiştir yüksek dozda sevgi içermektedir. Canım öğretmenim öğretmenler günün kutlu olsun.

– Öğretmenlik fedakarlık demektir, öğretmenlik en kutsal meslektir. Bu kutsal mesleği icra eden değerli öğretmenlerimin öğretmenler günü kutlarım.

– Öğretmenlik tünelin ucundaki ışığa benzer. Sizi aydınlığa çıkaracak olan odur size düşen tünelden çıkmayı başarmak. Öğretmenler günü kutlu olsun.

– Aydınlığa giden sonsuz yollardan, tomurcuklar açan yeşil dallardan, bahçedeki taze, solmaz güllerden, baharlarla bağlar ötesinden gel öğretmenim…

– Öğretmen demek fedakarlık demek, öğretmen demek bir sevgi timsali demek önlerinde saygıyla eğilip ellerinizden öper öğretmenler gününüzü kutlarım.

– Öğretmen çiçekli bir bahçenin bahçıvanı gibidir o çiçekleri soldurmamak için özveriyle çalışandır. öğretmen bilgiyi öğrencisine sevgiyle aktarandır.

– Bir fidan kolay yetişmiyor, her yıl sevgiyle sabırla yeni fidanlar yetiştiren toplumun saygın ve sevilen öğretmenlerim öğretmenler gününüz kutlu olsun.

– Umut aşılayan, doğruya güzelliğe yönelten yarınlara umut ışığı saçan, gece gündüz demeden fedakarca çalışan öğretmenlerimin öğretmenler gününü kutlarım.

– Saymakla tükenmez faziletlerin, zamanen ödenen o bedellerin, kıvancındır üstün talebelerin, iftihar ediniz siz öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

– Yoğrulmaya hazır bir hamur olarak gittiğimizi okullarda bizleri sevgiyle, sabırla ve güzellikle yoğuran fedakar öğretmenlerimin bu önemli günü kutlu olsun.

– Başta şehit öğretmenlerimiz olmak üzere yüreği eğitim aşkıyla yanıp tutuşan, fedakar, özverili tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.

– Atatürk:”Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.” diyerek bu kıymetli mesleğin önemini vurgulamıştır. Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

– Çalıştıkça çevresine ışık saçan, öğrencileriyle birlikte etrafına mutluluk saçan, hiç bir fedakarlıktan kaçman fedakar öğretmenlerimin öğretmenler günü kutlu olsun.

– Sen bizlere her zaman iyiyi, doğruyu, güzeli öğrettin, sen sadece okulda değil her zaman öğretinimiz olsun. Tüm vefalı öğretmenlerimin öğretmenler günü kutlu olsun.

– Öğreten sensin, eğiten sensin hayatı, bana sevdiren sensin, sensin benim canım öğretmenim. Sen her zaman hatırlana değerli bir insansın öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Sınıf Öğretmenine Öğretmenler Günü Mesajları Tumblr

– Sevgi ve saygıya değer dünyanın en değerli insanları öğretmenler! Bugün sizlerin en onurlu ve gururlu gününüzdür. Türk öğretmeni her zaman saygıyla anılmaya devam edilecektir.

– Aydınlık yarınlarımızın umut ışıkları olan nadide çocuklarımızı yetiştiren onları sevgi tohumuyla birer bilgi tarlasına dönüştüren sevgili öğretmenlerin bu mutlu günü kutlu olsun.

– Öğretmenin o şefkatli bakışı umut verir bizlere, öğretmenin o şefkatli kolları güven verir bizlere, sabah kapıda karşılar günümüzü aydın eder öğrenim. Canım öğretmenim öğretmenler günün kutlu olsun.

– Öğretmenim sen hiç bir zaman bitmeyecek sevgimesajlarim.com bir bilgi kaynağısın sen daha nice doktorlar, liderler, öğretmenler, hakimler yetiştireceksin. Allah mesleğinde kolaylıklar versin bu mutlu gününüz kutlu olsun.

– Öğretmenlere çok büyük borcumuz vardır. Çünkü öğretmenlerimiz bize saygı, sevgi, eğitim, temizlik ahlak öğretmeye çalışır. vb. Öğretmenlerimize saygı ve sevgi duymalıyız.!. Öğretmenler günü kutlu olsun.

– Bildiklerini bize sevgiyle öğrettin, bizleri topluma yararlı bireyler ettin, kılıçtan keskin kalemler ürettin, bu ülke için çalışacak güzel insanlar eğittin. Canım öğretmenim öğretmenler gününüz kutlu olsun.

– Yılın bir günü hatırlamakla senin hakkını nasıl ödeyebilirim ki? Her zaman kalbimde olacaksın. Hayatım boyunca seni hiç ama hiç unutmayacağım öğretmenim. Öğretmenler gününü kutlarım, seni çok ama çok seviyorum.

– Canım öğretmenim biz seni yılın bir günü hatırlamakla hakkını ödeyemeyiz. Sen benim tanıdığım en iyi insan ve en iyi öğretmensin. Senin kalbimde her zaman yerin olacaktır. Öğretmenim öğretmenler günün kutlu olsun.

– Öğretmenler; yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır.” Mustafa Kemal ATATÜRK Tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım #Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.

– Türkiye Cumhuriyeti siz değerli öğretmenlerin gayret ve çabalarıyla muhasır medeniyetler seviyesine ulaşacaktır. Öğrencilerine sevgiyle bir ilim ve irfan öğreten hiç bir zaman yaptığı işten şikayet etmeyen kutsal mesleğin yürütücüleri gününüz kutlu olsun.

– Sen bir ışık yolusun. Bizi hep aydınlatan bir bilgi kaynağısın türlü şeyler anlatan. Avukat, doktor, hâkim, hepsi senin eserin bu ülke, bu insanlar senindir öğretmenim. Her öğretmenler gününde, sevinçle çarpar kalbim. Gösterdi tüm gücünü sevgili öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz