Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Nisan 2024
Anasayfa » Özel Günler » Teyzeye Bayram Mesajları

Teyzeye Bayram Mesajları

Teyzeye Bayram Mesajları

Anne yarısı teyzeler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda teyzeye gönderebilecek bayram mesajları hazırladık. Yine teyzeme bayram mesajları, teyzeye komik bayram mesajları ve teyzeye resimli bayram mesajlarını okuyabilirsiniz.

Teyzeye Bayram Mesajları Kısa

– En zor günlerde bana yoldaş olmaya çalışırsın sen teyze. Bayramın kutlu olsun.

– Annemin yokluğunda varlık olmayı başarabilensin canım teyzem iyi bayramlar.

– Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. İyi ki varsın teyzem.  İyi bayramlar.

– Her ben yorulduğumda yardıma koşarsın. Bana nefes olmaya çalışan güzel teyzem bayramın kutlu olsun.

– Canım teyzem yüzünden gülümsemen eksik olmasın, mutluluk her daim yanıbaşında dursun, bayramın kutlu olsun.

– Benimle yaptığın muhabbetler ise benim hayatımı renklendiriyor canım teyzem. Bayramın mübarek olsun.

– Yeri geldiği zaman hiç düşünmeden canını dişine takıp uğraşan güzeller güzeli teyzemin bayramı kutlu olsun.

– Hayatımıza bir güneş gibi girdin. En derin karanlıklardan çıkardın aldın bizi. Canım teyzem iyi bayramlar.

– Teyze demek her zaman anneden sonra gelen ve seni en çok düşünen kişi demektir. Ellerinden öperim teyzeciğim iyi bayramlar.

– Teyzelerin gülüsün sen. Benim sana olan sevgimi en içtenlikle algılamanı isterim. Canım teyzem iyi bayramlar.

– Bana benim için her zaman gülümsemenin ne kadar önemli olduğunu anlatan Prenses teyzem bayramın mutlu olsun.

– Teyzelerin en güzeli, teyzelerin en iyisi, teyzelerin en harikası seni çok seviyorum. İyi bayramlar.

– Teyzeciğim sen varken annemin yokluğunu hissetmiyorum çok teşekkür ederim iyi ki varsın. İyi bayramlar ellerini öpmeye geliyorum.

– Bu dünyada ki sevgi depolarından birisisin sen teyzeciğim. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

– Senin bana olan güven dolu bakışlarının karşılığı olarak başarılı biri olmak için çalışıyorum. Daha çok güzel bayramların olsun teyzem benim.

– Anne yarısı bile olsa bir anne kadar destek olmaya ve bana sevgini vermeye çalışansın sen teyze. İyi bayramlar

– Bugün yalnız olabilirim ama teyzeciğim bir gün yanıma gelip hiç yalnız bırakmayacaksın hissediyorum. Canım teyzem bayramın mübarek olsun.

– Dünyanın en tatlı insanı olan teyzeciğim seni tüm kalbimle sevmekteyim. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

– Dünya güzelleri seni görse kendilerinden utanırlar. Güzelliğin ile ailemizi temsil eden biricik teyzem Bayramın kutlu olsun.

– Sen benim annem gibisin, beni büyüten, benim dertlerimi, sırlarımı paylaştığım teyzeciğim seni çok seviyorum.  Mutlu mutlu Bayramlar

– Ve ne zaman da sevgiye ihtiyacım olsa bana her koşulda o depondan sonsuz sayıda sevgini çıkarıp veririsin sen. Güzel bayramlar teyzeciğim.

–  Sana duyduğum saygıyı ve sevgiyi sen de bana sevgi olarak fazlasıyla hissettirirsin. İyi bayramlar canım teyzem

– Evrene ne verirsen sana geri dönermiş, ne verdiğimi bilmiyorum ama bana senin kadar değerli kutsal teyzemizi verdi. Neşeli bayramlar teyzem benim.

–  Teyze sen bir çiçeksin çünkü hayatımı daha yaşanılabilir olmasını sağlayan renkli dünyamsın. Mutlu Bayramlar Teyzem.

–  Annemin kardeşi olduğun için bu dünyada ki en şanslı yeğen olma gururunu taşımaktayım. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

Teyzeme Bayram Mesajları Güzel

– Merhaba güzel prenses uzaklarda bir yerlerde bir yeğenin tarafından delice özlenmektesin. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

– Hayatımı olabildiği kadar güzelleştiriyorsun. Bu hayat okulunda hayatımda ki en değerli öğretmenlerimden biri oldun bana. İyi ki varsın teyzem. Ellerinden öper bayramını kutlarım.

– Ben anne sevgisiz ve baba sevgisiz bir dünya düşünemediğim gibi anne yarısı olan teyze sevgisiz bir dünya da düşünemiyorum.

– Bir insanın su, hava, besin alımı gibi yaşama faaliyeti göstermesi için ne kadar gerekli ise teyze sen de o kadar gereklisin.

– Çünkü insanın yaşaması için sevgiye de ihtiyacı vardır. Bu sevgiyi de bir yeğen olarak alınabilecek en güvenli yersin sen teyze.

– Anne yarısı olmak en az anne olmak kadar zordur. Her derdimde her düştüğümde her ağladığımda veya her sinirlendiğimde yanımda oluyorsun.

– Teyzeler bulutların arkasındaki güneş gibidirler. Biz onları göremesek de onlar oradan içimizi ısıtmaya devam ederler. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

Teyzeye Komik Bayram Mesajları

– Anne yarım. Bu dünya da annemden başka güvenecek annem kadar beni düşünecek beni her hatamla sevecek birisin sen teyzem. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

– Bu ömür yolculuğunda ise bana duyduğun güveni ve umutlu bakışlarını da seni hayal kırıklığına hiç uğratmadan sana bir yeğen olarak gurur yaşatmak isterim.

– Her mevsim açan doğaya renk katan çiçekler gibisin teyze. Sen de her gün benimle paylaştıkların ile hayatıma renkler katıyorsun. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

– Ama zor olduğu kadar annem ile birlikte de benimle gurur duyuyorsun bana sevgi ile bakıyorsun benim ile mutlu oluyorsun canım teyzem. Bayramın mübarek olsun teyze.

– Yüreği güzel teyzemsin sen benim. Sen ne zaman ihtiyacım olsa hep yanımdasın. Uzaklarda bile olsan hep bana destek olmaya çalışırsın. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

– Bende büyüdüğü zaman senin gibi hayat dolu, güldüğü zaman çevresindeki herkesi mutlu eden, iyi kalpli biri olacağım. Hayat sana istediklerini bir gün değil her gün versin.

Teyzeye Bayram Mesajları Uzun

– Seni yanında mutluluk buluyorum, içimi bir huzur kaplıyor. Seninle yaşadıklarımız hayatımda hep iz bırakıyor, canım teyzem bu yiyenin seni çok seviyor. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

– Güzelliğin güllerin kızılından, sevgi dolu kucağın güneşin sıcaklığından, vicdanın güzelliği pamuğun yumuşaklığından gelmiş sana teyzelerin bir tanesi. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

– Sana bir insandan bahsedeceğim şimdi hayal et. Tatlı mı tatlı, şirin mi şirin, iyi kalpli melek gibi, gülümsemesi güzel kendi güzel bir insan merak ettin mi kim bu? Sensin canım teyzem sen.

– Uzaklık nedir ki sevenler için, sen her zaman kalbimde, her an düşüncelerimdesin. Her şeyin gönlüne göre olması dileğiyle seni sevgiyle selamlıyorum güzel teyzem. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

– Bizi annemiz kadar çok seviyorsun. Ne zaman içimiz hüzün kaplasa senin varlığınla kendimize gelir olduk. Çünkü teyzeciğim sen anne yarısısın. Seninle hayata sımsıkı tutunarak mücadeleye kaldığımız yerden devam ettik.

– Sen ne zaman zora düşsem yardımıma koştun, ne zaman hayatın zorlukları ile karşılaştım elimden tuttun, ne zaman bir yol ayrımına geldim sevgimesajlarim.com karar vermemde yardımcı olsun. Seni örnek alarak yaşıyorum, bende senin gibi mükemmel birisi olacağım. Benim için yaptıkların için Teşekkürler teyzeciğim.

– Annem vefat ettiği zaman çok üzülmüştüm kimsemiz kalmadı bizim elimizden tutacak ve bize yol gösterecek diye. Ama zamanla anladım ki annem kadar değerli, yeğenini bir anne gibi düşünen teyzemin olduğunu. Sen her zaman benim yanımda olduğun için teşekkürler teyzem. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz