Yorgunluk Sözleri

Yorgunluk Sözleri

Bu sayfamızda yorgunluk sözleri, yorgun sözleri, yorgunum hayat sözleri, yorgunluk ile ilgili sözler, yorgunluk mesajları, yorgun sözler, yorgunluk sözleri facebook yazılarını bulabilirsiniz.

Ben yoruldum hayat yeter artık gelme üstüme, diz çöktüm artık bu dünyadaki insanların namert yüzüne.

Hayat beni o kadar yordu ki, durup kendi derdime ağlayacak, dönüp hatıralarıma bakacak dermanım kalmadı.

Sahte sevgilerden, gözlerinin içine bakarak seni seviyorum diyen sahte sözlerden ve ikiyüzlü beş para etmez insanlardan yoruldum.

İnsan öyle bir zaman gelir ki aldığı nefesten, konuştuğu sözden kısaca kendinden yorulur.

Yorgun olduğun zaman hemen sorarlar ne oldu bir şeyin mi var, canın neye sıkıldı diye raht rahat yorgunda olamıyorsun bu hayatta.

Gönül yorgun düştüğü zaman yürek sessiz kalır.

Gönlüm yorgun, ben yorgun, oturduk iki yorgun gecenin sessizliğinde yorgun düşüncelere daldık. Hayaller yorgun, anılar yorgun, yarınlar yorgun.

Yorgunluk sözleri söyleyemeyecek kadar yorgunum. Bir de sana kırgınım canım.

Belki hayat beni yormuş olabilir evet doğrudur yorgunum ama şerefimi satmayacak kadar da onurluyum.

Sen benden gittin gideli ben hem yorgunum hem de kırgın, hem vurgunum, hem de dargın. Gelmeyeceğini bile bile ben yine sana vurgunum.

Ne olur hayat yeter artık benim üstüme üstüme gelip durma, bu yorgun yüreğimi daha fazla yorma, bir hayallerim kaldı onu da alma.

O kadar yoruldum ki bir hayalimin peşinden gidemeyecek kadar, sevdiğim elini uzatsa tutamayacak kadar, aldığım nefesi veremeyecek kadar yorgunum.

Yürek yorulduğu zaman ayaklar gitmekten vazgeçermiş. Dil söylemekten yorulduğu zaman gözler bakmaktan vazgeçermiş.

Benim yorgunluğum sadece sana, senin bana çektirdiklerine yorgunum. Ve bir daha asla hayata yeniden başlamak için düştüğüm yerden kalkmayacağım.

Akşama kadar çalış çalış şimdide site site yorgunluk sözleri ara sonra facebookta paylaş. Bitmiyor bu işler bitmiyoooor.

Hayattan öyle yoruldum ki, hayatı yaşamaktan değil, hayatı yaşamamızı engelleyen insan görünümlü sahtekârlardan yoruldum.

O kadar yorgunum ki şuracığa uykum gelse eğilip alır halim yok.

Yorgunluğumun tek ilacı sevdiğimin sesi, onun yanında her şeyimi unutuyorum; yorgunluğumu, acılarımı, üzüntülerimi, dertlerimi neyim varsa alıp götürüyor.

Kalp yorulmaz sadece yaşamaktan bıktığı zaman atmaktan vazgeçer.

Şu pazartesi günü haftanın ilk günü ama sanki haftanın son günüymüş gibi yoruluyorum. Sorun çok çalışmamda değil sorun Pazartesinde.

Uçmak için kanatlarını kaybetmiş bir kuş misali yorgunum, yaşamak için hayata küsmüş tek kelime bile söyleyemeyecek kadar suskunum.

Eğer yapacak olduğun bir iş için kendini motive edemezsen daha işin başında yorulursun. İşe odaklanıp hedefe doğru ilerlersen yorulduğunu hiç anlamazsın.

Kalmaya cesaretim yok, gitmeye takatim.

Kalp sevmekten yorulmaz, ama yaşamaktan yorulabilir. Kalbi yorgun olanın cesareti olmazmış. Eğer birini seveceksen ya cesareti olanın yanında olacaksın ya da kalbi sevmeye hazır birini bulacaksın.

yorgunluk-ile-ilgili-sozler

Yanlış bir meslek seçmek insanı çok yorar. Hem bedenen, hem de zihinen yaptığı işten kat kat fazla yorulmasına sebep olur. Bu yüzden çocuklarımızı parası çok olan bir meslek değil de, severek çalışacağı bir mesleğe yönlendirelim.

Bir çocuğun ilk akşamdan uyuduğu kadar yorgunum. Dünümü unutup bugünleri hatırlamayacak kadar acılı ve yorgunum.

Biz yoran iş değildir. Şehrin kalabalığı, trafiğin çekilmezliği, insanların anlayışsızlığı bizi çalışmaktan çok daha fazla yorar.

Ben yorgunluğun en güzelini babamda sevdim. O yorgun olduğu zaman onun göğsünde uyumayı çok özledim.

Kurduğum hayallerin hep yıkılmasından yoruldum. Yarınlarımı hayalsiz ve beklentisiz yaşamak istiyorum.

Ev, eşya yorulduğu zaman önce yüzü soluyor, insan yorulduğu zaman ise kalbi soluyor.

Yorgunluk iki şekildedir birincisi insanın bedenen yorulması, ikincisi ise insanın beyinen yorulmasıdır. Birinci yorgunluk gelip geçicidir ama ikinci yorgunluk insanda hasarlar bırakabilecek bir yorgunluktur. İnsanın kafasının yorulmasının ilk belirtisi unutkanlığın başlamasıdır. Derin düşüncelere dalarak yaşadığı hayattan uzaklaşmaktadır. Kalp ise sevmekle yorulmaz, kalp acı çekmekle yorulur. Kalbiniz yoracak kişiye değil, kalbinizi mutlu edece kişiye gönül verin.

Evet yorgunum ama benim yorgunluğum fırtına öncesi suskunluğum gibidir.

Seni bulup bulup kaybetmekten yoruldum ve seni bir ömür boyu sevememeyi düşünmekten yoruldum.

Aslında kolay olan hayatı bazen biz zorlaştırıyoruz ve kendimizi yoruyoruz. İşimizin, eşimizin, çocuğumuzun her zaman mükemmel olmasın bekliyoruz ve durum öyle olmayınca kırılıyor ve yoruluyoruz. Hayatı olduğu gibi yaşamak hem bizi çok mutlu edecektir hem de çevremizdeki insanları mutlu edecektir. Yorulmadan mutlu bir hayat yaşamanız dileğiyle…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz