Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696

Anneden Oğluna Sözler

Anneden Oğluna Sözler

Anneden Oğluna Sözler, Anneden Oğluna Güzel Sözler, Canım Oğluma Sözler, Anneden Erkek Evlatla İlgili Güzel Sözler, Anneden Oğluna Güzel Sözler Resimli Facebook, Anneden Oğluna Güzel Sözler Tumblr

Anneden Oğluna Güzel Sözler

Düşünüyorum da seninle çok güzel anılarımız olacak seninle yeniden çocuk olup, seninle büyüyeceğim oğlum.

Elimi tutan en güzel el, bana bakan en güzel göz, yanağımda imzandır öpücüklerin. Sen en güzel fotoğrafım, sen güzel kitabım, sen en güzel iki hecem. Sevgim, neşem, gülüm, oğlum.

Meğer her şey anlamsızmış senden önce sen geldin biz büyüdük aile olduk seninle.

Sarıldığım umudum düşlerim, hayallerim, yarınımsın sen, yüzümün gülümseme sebebisin sen. Bir ömür gülsün senin o güzel yüzün da tatlıdır senin bir sözün.

Hiç bir çiçek evlat kokusu kadar güzel kokmaz.

Sen beni iyi eden, bana huzur veren, mutluluğum, neşem kısaca her şeyimsin, sen Bitanemsin canım oğlum.

Benim senin gibi bir evladım var ya ben bu hayattan başka hiçbir şey istemiyorum. Allah’ım sana acı çektirmesin, daima doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmak nasip etsin.

Seni sevdikçe sevesim, öptükçe öpesim, kokladıkça içime çekesim geliyor. Seni bir an yanımdan ayırmadan her an göresim geliyor. Seni çok özledim oğlum.

Benim haylazım, dur oğlum dediğimde durmazım her şeyimde oğlum olmazsa olmazım canım evladım. Seni çok özledim.

Rabbim bahtını, şansını açık etsin, her zaman iyi insanlarla karşılaşmak ve iyi işlerde çalışmayı nasip etsin.

Şu dünyadaki en değerli varlığımsın, yaşamamın kaynağı neşelerimin mutluluk kaynağısın, sen benim iyi kalpli canım evladımsın.

Sen başarınla bizleri gururlandırdın, Allah’ım sana daha bunun gibi nice başarılar elde etmek nasip etsin. Tebrikler aslanım.

Senin saçının bir teline zarar gelse benim kalbim ağrır, senin gözlerinden bir damla yaş aksa, benim gözlerim çağlayan olur akar. Mevla’m seni korusun canım oğlum.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın canım evladım.

İnsan evladına olan sevgisinde karşılık beklenmez, bu sevda yıllar geçse bile asla unutulmaz. İnsan nasıl canını unutabilir ki canım oğlum.

İlk sende tattım evlat aşkını, mutlu ettin sen beni güldürdün yüzümü. Kokunda buldum ben mutluluğu, seni ben çok sevdim oğluşum.

Güzel bir yaş diliyorum sana. Mutlu bir gelecek. Gülümseyen gözlerinle… İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Seninle benim yüzüm de gülümseyişin mutluluğum sensin benim sevincim can özüm.

Vazgeçilmeyecek bir sevda varsa o da annelerin oğluna olan sevdalarıdır.

Sen annesine, babasına layık bir evlat olarak yaşadın. Allah’ım da senin evlatlarını sana layık olarak yetiştirmek ve yaşatmak nasip etsin. Mevla’m seni korusun.

Meğer candan öte daha varmış ve onun adı evlatmış.

Yakışıklı prensim bugün neler yapmış nerelerde bakayım, yoksa gönlünü güzellere kaptırıp da annesini unutmuş mu?

Bazen hayattan bıkarsın, yorulursun umudunu yitirmeye başlarsın. Sonra oğlun aklına gelir hiç bir şey olmamış gibi yeniden sarılırsın yaşamaya.

Seni bize veren Rabbime binlerce şükürler olsun. Senin gibi bir evladı bize nasip ettiği için ne kadar şükür etsem azdır. Allah’ım senin acını bize göstermesin canım oğlum.

Sen benim bu dünyadaki en değerli varlığımsın, yaşamımın kaynağı mutluluğumsun, sen benim canım evladımsın.

Benim kollarım sana yuva oldu oğlum sen ise bana canımdan kıymetli evlat, en yakın arkadaş oldun iyi ki varsın biricik yavrum.

Gözlerinin içine baktığımda bir tek sen güldürüyorsun beni, içime alabildiğince huzur dolduruyorsun canım oğlum.

Candan öteye bir can daha varmış onun adı da oğulmuş.

Sen benim canımsın, ciğerimsin, ben seni yarın nasıl başkalarının kollarına teslim edeceğim, sensiz nasıl yaşayacağım şimdiden sensizliği düşündükçe deli oluyorum. Seni çok seviyorum canım oğlum.

Daha dün küçücük bir bebektin kollarımda, şimdi büyüdün kocaman adam oldun ama sen benim hiç büyümeyen bebeğim olarak kalacaksın unutma bunu.

Bazen canım sıkılınca uzaklara dalıyor gözlerim sonra sen geliyorsun aklıma iyi ki oğlum var deyip gülümsüyorum.

Söz vermiştin bize sizin için başaracağım diye ve yaptın da. Seni canı gönülden tebrik ediyorum oğlum. Yüce Mevla başarılarını muvaffak eylesin. Yolun, bahtın açık olsun.

Benim yakışıklı prensim nerelerde ne yaparmış. Yoksa oralarda bir prensese gönlünü kaptırıp kraliçesini unutmuş mu? Seni özledim yakışıklım.

Hayatıma geldin bana mutluluk verdin. İyi ki böyle yakışıklı bir oğlum var dedim. Mutluluk verdin bana güldürdün yüzümü. Bir ömür Rabbim senin güldürsün yüzünü.

Sağlıklı ve huzurlu günlerin hayatının ayrılmaz bir parçası olması dileğiyle.

Sen benim geceleri ay kadar parlayan, gündüzleri güneş kadar ışıldayanımsın. Sen benim canım, cananımsın. Seni çok seviyorum oğlum.

Benim küçük prensim, küçük kahramanım seni ilk kucağıma aldığımda mutlulukların en güzelini tattım ve seni çok sevdim. Mutluluklar Güzel Oğlum.

Bana gönderdiğin çiçekler için çok teşekkür ederim ama şunu unutma canım oğlum. Hiç bir çiçek bana senin kokun kadar güzel kokmaz.

Karşılık beklenilmeden, yıllar değil asırlar geçse bile unutulmayacak tek aşk annenin oğluna olan aşkıdır. Seni çok seviyorum aslan parçam.

Tekrar çocuklar gibi olmamız yerine getirilemeyecek bir taleptir; ama en azından çocukların bizler gibi olmasını önlemeye çalışabiliriz.

Ben seninle bir gün değil, her gün gurur duydum ve ben senin gibi bir oğlum olduğu için Allah’ıma hep şükrettim. Yüce Mevlam seni korusun canım oğlum.

Benim dünyalar kadar yakışıklı oğlum sevgimesajlarim.com varken ben bu hayattaki her türlü zorluğa göğüs gererim.

Benim gönlümün ilk eri, hayatımın son neferi canım oğlum seni çok seviyorum.

Canım oğlum, umarım bütün hayatın mutluluk, başarı ve sağlıkla geçer. Öyle tatlı bir çocuksun ki anlatamam. Seninle tüm hayatım boyunca gurur duyarız umarım.

Sen geldin ben anne oldum, önce masum gözlerin buluştu gözlerimle sonraysa minik ellerin sen geldin ben kendimi buldum.

Benim bu hayatta sahip olduğum en değerli varlığım şimdi bu mesajı okuyan canım oğlumdur. Seni çok özledim yakışıklı oğlum.

Benim ışık saçan gözlerimsin sen, yüzümde beliren gülümseyiş sevincimsin sen. İyi ki varsın güzel oğlum.

Evladımın ayağı taşa değse benim yüreğim kanar.

Binlerce kez şükürler olsun seni bana veren Rabbime, sen benim bu hayattaki tek dayanağım, yaşama tutunma sebebimsin.

Bazı sevdalar vardır ki ne bir karşılığı ne bir beklentisi olur. Tıpkı bir annenin ve babanın evladına duyduğu sevda gibi.

Benim cennet kokulu oğlum sen gecemi aydınlatan ay ışığı doğruya giden yolum oldun. Hayatıma girişin ile tanıştım mutlulukla ve seninle güldüm.

Canım oğlum sen benim güldüğümde yüzümdeki gülümsemem, uzaklara daldığımda en güzel hayalim, yarına umutla bakışımsın. Allah’ım seni her zaman mutlu etsin.

Ben mutluyum çünkü çok iyi bir oğlum var, ben mutluyum çünkü dünyalar kadar değerli bir oğlum var.

Benim oğlum bana en güzel çiçekleri göndermiş ve altına da annem diye yazmış. Teşekkür ederim canım oğlum ama benim yanımda senin kokun hiçbir çiçeğin yerini tutmaz.

Ayakta duracak halim yokken hayatta duracak nedenlerim var benim ben anneyim evlatlarım var benim.

Sen benim geçmişim, geleceğim, her şeyimsin, sen gülümseme sebebim, en güzel neşemsin. Sen benim hiç büyümeyecek bebeğimsin.

Bu mesaj kraliçeden canından çok sevdiği prensine gönderilmiş olup içeriği sevgiyle doldurulmuştur. Annesinin oğlunu çok özlediğini, yüreğinin dayanamaz olduğunu anlatmak için gönderilmiştir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696