Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Aralık 2023
Anasayfa » Özel Günler » Anneler Günü Özel Sözler

Anneler Günü Özel Sözler

Anneler Günü Özel Sözler

Anneler günü bir gün değil her gündür. Anneler gününe özgü güzel sözler yazımızda anneler günü ile ilgili sözler, anneler günü özel sözler güzel ve anneler günü özel sözler etkileyici sözlerimizi okuyabilirsiniz.

Anneler Günü Güzel Sözler

– Anne kalbi, çocuğun okuludur. Henry Ford

– Bir çocuk doğduğu anda, bir anne doğmuş olur. Osho

– Anne bir sanatçıdır, en güzel eseri de yavrusudur.

– Bana dünyayı kucakla deseler, ben gidip anneme sarılırım.

– Anneler belki her şeyi göremezler ama kalpleriyle duyalar.

– Gücüme güç, umudumа umut kаtаn аnnem, Anneler günün kutlu olsun!

– Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, annem ellerinden öperim.

– Her mayısta değil ömür boyu kalbimdesin, canım annem günün kutlu olsun!

– Dünyanın en değerli varlıkları olan tüm kadınların anneler günü kutlu olsun.

– Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum.

– Sen benim canımdan öte babamın yarısı, ellerinden öperim. Anneler günün kutlu olsun.

– Bаştа cаnım аnnem olmаk üzere, tüm аnne ve аnne аdаylаrının аnneler günü kutlu olsun.

– Koydum tüm sevinçlerimi önüme bir baktım hepsi sen. Anneler Günün Kutlu Olsun Annecim…

– Canım karım iyi ki varsın Allah seni başımdan eksik etmesin. Anneler gününü kutluyorum.

– Cennet kokulu, baş tacı annelerimizin anneler gününü en içten dileklerimizle kutluyorum.

– Şuna inanmak lazımdır ki, dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir. M. Kemal Atatürk

– Şükrettim ömrüm boyunca bana senin gibi bir anne verdiği için. Annem anneler günün kutlu olsun.

– Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. en aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun annem.

– Bir adam en çok sevgilisini, en iyi şekilde ailesini, en uzun da annesini sever. İrlanda Atasözü

– Bаştа şehit аnnelerimiz olmаk üzere,  elleri öpülesi tüm аnnelerimizin аnneler günü kutlu olsun.

– Annedir cenneti sunan çocuklarına annedir hayata tutunmasını sağlayan. Anneler günün kutlu olsun.

– Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun..

– Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun!

– Tüm fırtınalarda sığınacağım tek limanım hep sendin, hep de sen olacaksın canım annem. Seni çok seviyorum.

– Ben seni bu yaşımda yaşamın tam ortasında öylesine değil ölesiye seviyorum. Canım anneler günün kutlu olsun.

– Bana her zaman doğruluğu ve dürüstlüğü öğütleyen bir tanecik annem yolun yolumsa sevginin ışıltısı ışığımdır.

– Kendimi her zaman güvende hissetmemi sağladığın için teşekkür ederim. Melek annem, anneler günün kutlu olsun.

– Her beklentimi aşan hayallerimin prensesi seni çok seviyorum. Ben çok şanslı bir adamım. Anneler günün kutlu olsun!

– Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim.

– Şimdi yan yana olmak isterdim ama kalbim her zaman seninle, bu vesileyle anneler gününü tüm duygularımla kutluyorum.

– Ben hiçbir zaman yolumu kaybetmem. Çünkü ablam bana yolumda hep ışık olmuştur. Anneler Günün kutlu olsun canım ablam.

– Hediyeni umarım almışsındır anneciğim, bu hediye seni ne kadar sevdiğimin küçük parçası sadece, anneler gününü kutlarım.

– Seninle evlenmek şimdiye kadar hayatımda verdiğim en doğru karardı. Seni çok seviyorum aşkım. Anneler günün kutlu olsun!

Anneler Günü İle İlgili Sözler

– Kaç yaşında olursam olayım canım anneciğim ben senin Anneler Günü Sözleri hep ufak çocuğunum, anneler günün kutlu olsun!

– Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

– Zihnim her zaman bir annenin nasıl olur da bu kadar harika olduğuna hep hayret etmiştir. Anneler günün kutlu olsun canım!

– Sevgili anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Anneler günün kutlu olsun.

– Şefkаti, sevgisi ve sаbrıylа bizleri yetiştiren bаştа аnnem ve eşim olmаk üzere tüm аnnelerimizin, anneler günü kutlu olsun.

– Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem.

– Şefkatin en büyük amili analardır. Hayatımdaki bütün hatalarım, ana terbiyesi görmeyişimden ileri gelmiştir.Jean J. Rousseau

– Bir çocuk için hayatta en büyük şans iyi bir aileye sahip olmaktır. İyi ki benim annemsin canım annem. Anneler gününü kutlarım.

– Sen anne yarımsın benim. Anneler gününü kutlarım canım teyzem. Dünyanın en iyi teyzesi sensin teyzem, anneler günün kutlu olsun.

– Dün, bugün ve yarın daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.

– Yemek koyulurken, ‘bu kadar yeter’ dedikten sonra mutlaka bir kaşık daha yemek koyan kişiye ‘anne’ denir. Ve o her şeye değerdir.

– Adı anne olan dünyanın en güzel meleği canım annem, benim her şeyim, Allah seni başımızdan eksik etmesin. Anneler Günün Kutlu Olsun…

– Vаrlığımızı borçlu olduğumuz, sevgi, hoşgörü, merhаmet ve özveri kаynаğımız olаn tüm değerli аnnelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Anneler Günü Özel Sözler Güzel

– Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

– Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine.. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

– Anne hakkına dikkat et! Onu başında taç et! Zira anneler doğum sancısı çekmeselerdi, çocuklar da dünyaya gelmeye yol bulamazlardı. Mevlana

– Anne sen olmadığında ne yapacağımı bilmiyorum, büyüdüm kocaman insan oldum ama hâlâ en zorlu anlarımda seni arıyorum. Anneler günü kutlarım.

– İnsana da, anne babasına iyi davranmasını emrettik. Annesi, onu her gün biraz daha güçsüz düşerek karnında taşımıştır. Lokman Suresi 14. Ayet

– Beni sınırsız bir sevgiyle seven, yaşamımın hiçbir anında şefkatini esirgemeyen güzel yürekli annem… Hayattaki tek dayanağım, en güzel şansımsın.

– Ana kraliçemiz, biricik anneannemiz. Çocukluğumdaki sıcacık evin ve sıcacık sofraların hep aklımda. Seni çok özlüyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

– Beni ben olduğum için seven ve beni her halimle kabul eden hoşgörü kalkanıyla beni hep koruyan ve kollayan biricik annemin anneler günü kutlu olsun.

Anneler Günü Özel Sözler Uzun

– En kötü günlerimde, en mutlu günlerimde sen her zaman benimle oldun, benim sevgim de seninle oldu. Anneciğim, anneler gününü en içten şekilde kutlarım.

– Anneleri hep yıldızlara benzetirim ben. Onlar uzakta gibi görünürler ama her zaman karanlığı aydınlatırlar. Bu yüzden senin de anneler gününü kutlarım halam.

– Sen benim annemin biricik annesisin. Sen olmasan annem olmazdı. İyi ki canım annemi doğurdun canım anneannem. Sen benim her şeyimsin. Anneler günün kutlarım.

– Bana sevginin, umudun, yaşamın ve güzelliğin anlamını öğreten kadın; beni en saf ve gerçek sevgiyle büyüten, sonsuz sabrına hayran olduğum kadın… Anneler günün kutlu olsun.

– Bir bitkiye can veren su gibi güneş gibi beni dünyaya getirip büyüttün, yıllar boyu koruyup kolladın. Ne yapsam hakkını ödeyemem, benim biricik annem. Hasretle yanaklarından öperim.

– Zaman çok çabuk geçiyor. Adeta uçup gidiyor. Akıp gidiyor. Geçmişte benim üstüme titreyen bir ablayken şimdi çocuklarına kol kanat geren bir annesin Seni çok seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun ablam.

– Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

– Anne hiç hаstа olmаyаn, hiç yorulmаyаn, hiç gönülden küsmeyen, sevgisi hiç bitmeyen ve vаrlığı ile vаr edendir. Anne kаdındır. Anne cаnındаn verendir. Annedi hepimizin ortаk tek noktаsı. Anne en büyük аşktır. Anneler günü kutlu olsun.

– Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin sevgimesajlarim.com gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Anneler günün kutlu olsun canım annem!

– Anne senin yüreğin taş olsa dayanır mı, kuş olsa, çiçek olsa, gündüz olsa, kırılmaz mı? Acıdan bir sap menekşenin boynu bu kez dağlar doğursun beni anne. Sen de ılık bir yağmur ol durmadan yağ kanayan yerlerime. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

– Anneler bu dünyadaki en kıymetli, en özel varlıklarımızdır. Onların yokluğunu hiçbir şey unutturamaz. Bu özel günde annelerini kaybetmiş kişilerin de annelerine olan sevgilerini ve rahmetlerini dile getirmek için söylemek istedikleri güzel sözler vardır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz