Annesiz Kalmak Sözleri

Annesiz Kalmak Sözleri

Sayfa İçeriği: Annesiz Kalmak Sözleri, Anne Özlemi Çekenler İçin Sözler, Annesi Ölenler İçin Sözler, Ölen Anneye Özlem Sözleri, Annesiz Kaldım Sözleri, Annesiz Yaşamak Sözleri, Vefat Eden Anneye Duygusal Sözler

Çok sevdiğin birini kaybetmek, onu yaşadığın her an aramak; annesiz kalmak çok zormuş. Herkes bunu anlayamayabilir ama annesiz kalanlar bu sözlerimi çok iyi bilirler. Annesiz olmak yarım olmakmış, annesiz kalmak nefes almadan yaşamak gibiymiş.

Annesiz Kalmak Sözleri

Anneye özlem, özlemlerin en ağırıymış meğerse annem.

Annesiz kalmak nefessiz kalmakmış, annesiz olmak gülmeden yaşamakmış.

Ben bunu sen yokken anladım, senin özleminle içim dolup taşarken ve çaresizce beklerken anladım annem.

Senden iyi arkadaş yokmuş bana bunu sensiz kalınca çok daha iyi anladım. Senden başka kimse bu yarama derman olmazmış bu dünyada. Şimdi sen yanımda olsaydın beni dinler, beni teselli eder derdime bir çare bulurdun. Canım evladım deyip boynuma sarılırdın.

Sen benim en büyük mutluluğum, bu hayatta ki her şeyim tek umudumdun. Sen benim canımdın. Şimdi sensiz yaşamak çok zor canım annem.

Siz hiç annesiz kaldınız mı? Sizin elleriniz üşüdüğü zaman ısıtacak bir anneniz olmayınca gözleriniz doldu mu? Geceleri soğuktan titreyince annem diye boğazınıza sözler düğümlendi mi?

Eğer canım annem sen yanımda olsaydın kimse böyle beni üzemez, kalbimi kıramazdı. Senin gözün gibi sevdiğin evladını böyle dışlayamazlardı.

Seni özledim canım annem; sen o kadar çok uzaktasın ki ne sesimi duyurabiliyorum sana, ne de ellerimi uzatabiliyorum. Seni özlüyorum canım annem.

Annesiz kalmak hayatın tadını tuzunu almadan yaşamakmış.

Gel anne ne olur gel en azından rüyalarıma gel; gel ki sana olan özlemim biraz dinsin, o güzel yüzünü göreyim rüyamda da olsa biraz özlemimi dindireyim.

Ben senin kıymetini sen yaşarken anlayamadım. Şimdi senin değerini çok iyi anladım. Annesiz kalmak çok zormuş.

Hani seninle daha çok güzel şeyler yapacaktık. Birlikte kurduğumuz hayalleri gerçekleştirecektik. Oldu mu şimdi böyle amansız, böyle zamansız gidişin.

Annesiz kalmak mutluluktan yoksun bir hayatta sadece figüran gibi var olmakmış.

Sana artık hiç kızgın değilim, sen bana hakkını helal et bu bana yeter anneciğim. Seni çok seviyorum canım annem.

Babamda beni çok seviyor, kardeşlerimde çok seviyorlar ama hiçbirinin sevgisi senin yerini tutmuyor. Hiçbirisi anne sevgisi gibi olmuyor.

Annesi kalmak yarım kalmakmış, annesi kalmak artık yaşarken her zaman bir şeyin hayatında eksik olduğunu anlamakmış.

Sanki sütten kesilmiş bir bebek gibiyim. Annem gelene kadar ağlamak, bağıra bağıra ağlamak ve hiç susmamak geliyor içimden.

Sen benim gülen yüzüm, sen benim sabahlarıma doğan güneşimdin. Şimdi ben karanlıklarda kaldım sensiz, içim yanıyor sensizlikten, seni özlüyorum usulden usulden canım annem.

İnsan annesiz kalmamalı, insanın bir annesi olmalı doya doya sarılabileceği, birlikte kahkaha atabileceği, zor anında dualarıyla yardıma koşan bir annesi olmalı.

Ben bu hayatta bir kere aşık oldum ve o aşkı da toprağın altına gömdüm. Artık kimse bana bundan sonra aşktan bahsetmesin.

Bu koca ve acımasız dünyada bir tek sen gerçeksin annem. Beni sana evlat yapan Allah’ıma binlerce kez teşekkürler.

Sen şimdi cennetin en güzel yerindesin, bende senin gibi iyi kalpli bir anne olacağım, senin bana öğrettiğin gibi iyi bir insan olacağım.

Bir insanı, kendisinden bile daha çok seven sadece tek bir insan olabilir bu dünyada ve o da ancak annesi olabilir. Seni özledim annnnne.

Dünyanın en güzel yerini verseler bana sensiz cehennem gelir, eğer sen varsan içinde dünyanın en kötü yeri bile cennettir bana.

Sen rüyalarıma geliyorsun ya anne ben çok mutlu oluyorum. Ama rüyadan uyanınca yüreğim sızlıyor gözlerim seni arıyor. Uyanır uyanmaz sağıma bakıyorum, soluma bakıyorum ama seni bulamıyorum. Çaresizce çırpınıyorum, gözlerim doluyor seni düşünerek yine uyumaya çalışıyorum.

Anne bu hayatın nefesidir. Annesiz nefes almak sadece yaşamaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz