Baş Sağlığı Mesajları

Baş Sağlığı Mesajları

Sayfa İçeriği: Baş Sağlığı Mesajları, Başsağlığı Mesajları, Taziye Mesajları, Cenazeye Taziye Mesajları, Baş Sağlığı Mesajı Facebook, Başsağlığı Mesajı Kısa, Taziye Mesajı Tumblr

Bu sayfamızda yakınlarımızın, dostlarımızın acısını paylaşmak ve onlarla birlikte olduğumuzu göstermek için baş sağlığı mesajları konulu bir yazı hazırladık. Yakınını kaybetmiş birsinin acısı çok büyüktür. Dostlarının ona destek olması, yanında değilse ona bir taziye mesajı göndermesi acısını paylaşacaktır.

Baş Sağlığı Mesajları

Ölen kardeşimize Yüce Mevla’dan rahmet dileriz. Allah’ım mekanını cennet eylesin, geride kalan yakınlarına sabırlar ihsan etsin.

Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyorum. Başınız Sağolsun.

Yüreğinizdeki acı ve üzüntü bizimde acımızdır, bizimde üzüntümüzdür. Mekanı cennet olsun. Mezarında nur içinde yatsın. Allah rahmet etsin.

Siz değerli dostumuzun her zaman yanında olmuşken, bu acı gününüzde yanınızda olamamak bizi derinden üzmüştür. Yanınızda olmasak da acınızı paylaşıyor, kalbimiz her zaman sizlerle unutmayınız. Başınız sağolsun.

Kabri piri nur, mekanı cennet olsun. Allah rahmet etsin. Başınız Sağolsun.

Er ya da geç bizlerde bir gün ölümü tadacağız. Allah hayırlı yaşayıp ölenlerden eylesin. Merhuma Allah’tan rahmet, kalanlarına başsağlığı diliyorum.

Çok değerli bir sevdiğimizi kaybetmiş olmanın en derin üzüntüsünü yüreğimizde yaşıyoruz. Ölen kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Allah’ım ölen merhumun günahlarını bağışlasın. Onu cenneti Ala ile müjdelesin. Geride kalan siz dostlarımıza sabırlar versin. Başınız sağolsun.

Böyle azimli ve böyle çalışkan, ülkesi için milleti için daima hizmet etmiş değerli abimizi kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Başınız Sağolsun.

Bugün kalplerimiz buruk, gözlerimiz yaşlı, değerli kardeşimizin mekanı cennet olsun. Allah rahmet eylesin. Geride kalan kederli ailelerine sabırlar ihsan eylesin. Başınız Sağolsun.

Ölüm hak bir gün herkese gelecektir. Allah’ım siz değerli insanlara sabırlar versin.  Ölen kardeşimizi cennet ile müjdelesin. Ruhu şad, günahları affolsun.

Biz sizin gibi değerli dostlarımızın her zaman yanındayız. Hem cenazeye hem de Taziyeye gelemedik ama kalbimiz her zaman sizlerle. Başınız sağolsun.

Sizlerin bu acı gününde yanınızda olmak ve sizlere destek olmak isterdik. Ama şunu bilmelisiniz ki, bizler burada sizler kadar üzgün ve acı içindeyiz. Kalbimiz her zaman sizlerle. Başınız sağolsun.

Hani hep derler ya “Allah sevdiği kulunu yanın alırmış diye.” Çok değerli ve herkes tarafından sevilen bir kardeşimizi kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Başınız sağolsun.

Hakkın rahmetine kavuşan kardeşimize Yüce Mevla’dan rahmet, geride kalan kederli ailesine sabırlar diliyorum. Kabri nur, mekanı cennet olsun. Başınız sağolsun.

Bassaglığı Mesajlari

Hayat gül bahçesi gibidir. Güllerin birisi tomurcuk olurken, diğeri solar kurur. Zaman su gibi akıp gidiyor. Ecel bir gün bizlerinde kapısını çalacak, ölenle ölünmez. Merhuma Allah’tan rahmet, sizlere de sabırlar dilerim. Başınız Sağolsun.

Bizler öldü diye üzülürken belki de ahirete göçen kardeşlerimiz mutludurlar. Çünkü orada onları sonsuz bir mutluluk bekliyor. Allah’ım ölen kardeşimiz de cennetine koysun, onun cümle günahlarını bağışlasın. Başımız Sağolsun.

Çok sevdiğimiz değerli kardeşimizi böyle ansızın kaybetmek bizleri çok derinden üzdü. Acınızı paylaşıyoruz. Başınız Sağolsun.

Bazen Allah bazı kişilere güzel ölmeyi bile nasip etmez. Allah’ım güzel ölümler nasip etsin. Öldükten sonra bizleri cehennem ateşinde yakmasın, bizleri cennetinde peygamber efendimize komşu eylesin.

Bizler iyi günlerde nasıl ki yanındaysak, bu acı gününüzde de her zaman yanındayız. Başınız Sağolsun.

Ölüm her insana gelecek beklemediği bir zamanda, imanımızı sağlam tutalım dua edelim Allah’a, yaşanmış güzel günlerin hatırına ölümü unutmayalım acıyı da paylaşalım. Başınız Sağolsun.

Rabbim merhumun günahlarını bağışlasın, onu cennetine koysun, peygamber efendimize komşu yapsın. Allah rahmet etsin.

Vefat eden değerli abimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Ölüm her an yanımızda olduğunu unutmayalım, gün gelir bir gün ölüm kapımızı çalar, gün gelir her zaman neşe ile gülen gözlerimiz ağlar. Allah hayırlı ölümler nasip etsin. Başınız sağolsun.

Bu dünyada bir imtihan dünyası, Allah herkese başarı ile imtihan olmak nasip etsin. Merhuma Allah’tan rahmet, değerli ailesine başsağlığı diliyorum.

Baş Sağlığı Mesajları

Yüce Mevla’m geride kalanlara sabır ve dayanma gücü versin. Ölen kardeşimizin günahlarını bağışlasın, mekanı cennet olsun inşallah.

Topraktan geldik toprağa gideceğiz, yaşadığımız hayatın hesabını toprak da vereceğiz, acınızı yürekten paylaşıyoruz, dualarımızı kalpten ediyoruz.

Sizin gibi değerli dostumuzun her zaman yanında olmuşken, bu acı gününüzde yanınızda olamamak bizi derinden üzmüştür. Yanınız da olmasakda acınızı paylaşıyor, kalbimiz her zaman sizlerle unutmayınız. Başınız Sağolsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz