Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Nisan 2024
Anasayfa » Spor Sözleri » Beşiktaş Sözleri

Beşiktaş Sözleri

Beşiktaş Sözleri

Beşiktaşlı olmak bir ayrıcalık değildir, Beşiktaşlı olmak bir yaşam tarzıdır. Beşiktaşlı olarak yaşamak ile Beşiktaşsız yaşamak arasında dağlar kadar fark vardır.

Türkiye’de sen Avrupa’da sen, şehirlerde sen gönüllerde sen hep sen varsın Beşiktaşım.

Beşiktaşı sevmeyen ölmesin zaten Beşiktaşı sevmeyen ölmüştür.

Fenerbaçeliydim her gün acı, her gün ıstırap artık dayanamaz hale gelmiştim. Kafama koydum artık değiştirecektim. Bir gün Vodafone Arenanın önünden geçiyordum. O ne muhteşem takım, o ne muhteşem taraftar dedim tamam ilahi adalet beni buraya getirdi bende Beşiktaşlıyım artık, bende mutluyum artık.

Bahar çiçek açmıyor güneş görmeyince, kafam rahat etmiyor feneri yenmeyince.

Yeşil sahalarda atar bu kalbim, göklerde uçsun kartalım, benim şanlı Beşiktaşım, uğruna fedadır bu taraftarın.

Senelerce acı, çile çeksek senden, bilsek ki dilimiz tutulur seni desteklemekten, ama yine de senden vazgeçmeyiz Beşiktaş. Sen gönüllerin takımısın.

Beşiktaş yine her zamanki yerinde, Beşiktaş yine lider, iyi bakın görün Beşiktaşı, tümünüz gelse yenemez Beşiktaşı.

Beşiktaşlılar inanmış kartalım sahalarda şahlanmış, Vodafone arenaya geleceğiz bu sene şampiyon olacağız, seninle şampiyonluk şarkıları söyleyeceğiz.

Sen olma şampiyon, sen alma kupa Beşiktaşım, sen bizim gönlümüzün şampiyonusun.

Senin için yollara düştük, yağmur demedik, çamur demedik sen nereye biz oraya seninle her yere geliriz Beşiktaş.

Hayata gözlerini açan bebek dünyayı siyah beyaz görürmüş işte o zaman Beşiktaş aşkı o bebeğin kalbine kazılırmış. Bu yüzden herkes doğuştan Beşiktaşlıdır.

Babam bir gün beni maça götürdü, o günde Beşiktaş Fenerbahçe maçı vardı maç başladı Beşiktaş hemen golü çaktı babam bana baktı takım buna derler evlat dedi. Evet Takım Beşiktaşmış o gün babamdan öğrendim ve yaşıyorum.

Beraber gittik deplasmanlara, beraber savunduk beraber attık golleri, seninle ağladık seninle güldük biz seninle mutlu olduk Beşiktaş.

Her adım atışta aklım sende kaldı Beşiktaşım bu deplasmanda gelemedim ama kalbim seninle Beşiktaşım haydi bastır.

Ey sevgilim eğer senin sevgin Beşiktaş sevgisinin önüne geçecekse sevme beni, beni sevdiğimden ayırma.

Bizim ayrıcalığımız Beşiktaşlı olmamız,  ya gol atarız yada gol olup yağarız, Bu alemde Beşiktaş’tan başkasını tanımayız.

KaranIıktan aydınIıktan, yaIan doğrudan kaçar. Güneş yaInız da oIsa etrafa ışık saçar. ÜzüIme  doğruIarın kaderidir yaInızIık. KargaIar sürü iIe KartaIIar yaInız uçar.

Benim sinemam, tiyatrom, eğlencem benim sosyal hayatım sensin Beşiktaş. Bu hayatta senle doğdum seninle mutlu oldum ve seninle öleceğim. 

Be ne yapayım kara dediğimde Kartal, siyah dediğimde beyaz, şampiyon dediğimde Beşiktaş demeyen sevgiliyi.

Bağlanmışız bir kere karşılıksız, sevgin olmadan yaşanmaz bu dünya sensiz, Beşiktaşım  sevmişiz bir kere biz deli gibi , sensin bu kalbimizin tek sahibi . Ölsek te vazgeçemeyiz biz hiç senden , bağlıyız kartala harbi gönülden ….

 Bir deplasman maçında tanımıştım seni, üstünde klasik forman vardı, o görüş bir aşkın başlangıcıydı bende, Beşiktaş’a aşık olmuştum artık hayat benim için siyah beyazdı.

Beşiktaş’ım en büyük sevgim, geleceğe umutla bakan gözüm, Beşiktaşım hayattaki tek aşkım.

 Adana’nın yolları taştan var mı daha büyük Kara Kartaldan başka.

Ben seni sevdiğim zaman zaten hayatımdaki her şeyden vazgeçmiştim. Beşiktaşım sen kupalar da almasan, şampiyonda olmasan ne fark eder senin sevgin bize yeter.

Dünya dönüyor hep dönecek, zaman geçiyor hep geçecek ama bizdeki Beşiktaş sevgisi hiçbir zaman geçmeyecek. Seni Ölene kadar seviyoruz Beşiktaş.

Genç kızların gözü zengin pahalı otomobili olan paralı erkeklerde, bizim zenginliğimiz ne para ne mülk bizim zenginliğimiz Beşiktaş.

Umutların hiç bitmesin yarınların olsun hep aydınlık, unutma herkese kısmet olmaz Beşiktaşlılık.

Galatalıydım her gün acı, her gün ıstırap artık dayanamaz hale gelmiştim. Kafama koydum artık değiştirecektim. Bir gün Vodafone Arenanın önünden geçiyordum. O ne muhteşem takım, o ne muhteşem taraftar dedim tamam ilahi adalet beni buraya getirdi bende Beşiktaşlıyım artık, bende mutluyum artık.

Ne fenere, ne de galatasaraya benim aşkım Beşiktaş’a gönlümüzde renklerin, dağlar kadar olsa da dertlerin bende aşkın bitmez Kartalım.

Sensiz başlayan günden, sensiz doğan güneşten bana hayır gelmez, benim her günüm Beşiktaşla başlıyor, Beşiktaşla bitiyor.

Biz doğarken Beşiktaşlı olduk ve Beşiktaşlı olarak öleceğiz, alem ne düşünürse düşünsün her zaman seni seveceğiz.

Bu alemde iki türlü taraftar vardır; birincisi Beşiktaşlı olanlar, ikincisi Beşiktaşlı olup ta bunu fark edemeyenler.

Bir gün mutlaka herkes Beşiktaşlı olmasın. Bırakın o ayrıcalık bizde kalsın.

Babam anneme İnönü de evlenme teklifi etmiş. Allah bize nasip ederse biz de Vodafone Arenada teklif ederiz. Seni ölümüne seviyoruz Beşiktaş.

Allah’ım seni bizden almasın seni kıskananlar orta yerinden çatlasın, bu sene sensin şampiyon.

Ne ormanlar kralı aslan, ne de kapı zili kanarya en güzeli göklerde salınarak uçan, gönülleri fetheden Kara Kartal.

Eğer sevgilim beni seveceksen ben Beşiktaş için meşale gibi yanarım, ben romantizmden anlamam şarkı türkü bilmem Beşiktaş’a marş yazarım, beni böyle seveceksen tut ellerimden koşalım, Beşiktaş için stadları dolduralım.

Senin sevginden başka sevgiler yalanmış, mutluluk sende saklıymış meğer, eğer sen şampiyon olmadan ölürsem eğer, kefenim siyah beyaz olsun yeter..

Hedeflerim var benim üniversiteyi bitirmek, kendime bir sevgili bulmak ve en büyük dileğim Beşiktaşımı şampiyon görmek.

Beşiktaş sevgisi bilmeyen anlamaz öyle kolay kolay da bitmez. Biliyorum gün gelecek kalbim duracak, gözlerim kapanacak, bu bedenim kara toprağa düşecek ama mezar taşımda Beşiktaş yazacak.

Siyah beyaz yaşamı herkes kabul etmez çünkü siyah beyaz hayatı tercih etmek bir cesaret bir yürek meselesidir.

Tüm takımlar bizim Fenerbahçe de bizim, Galatasaray’ı da bizim ama her insanın gönlünde yatan, tuttuğu bir takımı vardır. Önemli olan centilmenlik çerçevesinde takımlarımızı desteklemek.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz