Buket Konur Sözleri

Buket Konur Sözleri

Sayfa İçeriği: Buket Konur Sözleri, Buket konur kitap sözleri, Buket Konur’un en güzel sözleri, Buket konur kısa sözleri, Buket Konur kimdir?, Buket Konur’un Kitapları, Buket Konur’un En Güzel Kitap Sözleri Kısa

Buket Konur kimdir?

Yıldızı parlamaya başlayan genç yazarlarımızdan birisi olan Buket Konur editörlük yapmış İzmirli olarak bilinmektedir.  2013 yılının Mayıs ayında artık yayımlamaktan korkmuyorum dediği ilk kitabı olan “Mor Delilik” piyasaya çıktı. Yaşadıkça yazacak çok şeyi olduğuna inanan yazarın ikinci kitabını tamamlayıp yayınlaması da uzun sürmedi.

Buket Konur Kitapları

  1. Mor Delilik
  2. O.Ç

Buket Konur Sözleri

Aslında sana her gelişimde sanki gitmemi istemiyormuşçasına sarılışların; beni sevmeyişindeki ezilişe aitti. Geç anladım ama anladım.

İçinde sen geçen bir fala inandım, bu akşamüstü bana gelişini reddederek kucaklayacakmışım..

Yaralandığımız an’ları unutarak acısını geçirdiğimizden beri aynı yerlerden biraz daha fazla acımaya meyilliyiz durum bu.

Seninle üç yaz geçirdik sevgilim; özlediğim, merak ettiğim, bitirdiğim.

Evde oturmuş senden haber beklerken yanındakilere karışık durumlar diye bahsedilip bana nasıl bir yalan yaşattığını bile görmezden geliyorum özlemim arttıkça.

Yokluğun varlığından daha kalabalık.

Çok çözmemek lazım karşındakini; her zaman dokunulmamış bir tarafını bırakacaksın sevdiğinin.

Hiç konuşmadığımız meseleleri bile konuşmuşuz gibi; senle konuşur gibi yaşıyorum hâlâ. Beni hiç dinlemediğini; hiç sevmediğini; her zerremde senken hep yok sayıldığımı unutur gibiyim özledikçe.

Gece Derin sevgilim; belki hiç doğmayacak kızımızın adıdır.

Bugün olmazsa yarın, yarın olmazsa önümüzdeki ay, malum eylül’lerin hep kayda değer an’ıları var.

Çok tuhaf (!) aynı yalana inanıp üzülmeye koşar adımın heyecanındayım.

Yeterince güçlü müsün? Eğer olursak, bağıra çağıra “aşk önemli, gerisi istisna” diyebilir misin?

Arkanı dönüp başını eğerek uzaklaşmak ne kadar çok onurluysa, o kadar onurluyum ben de.

Sana sunduğum aşk ne zaman ona ihanet edebileceğin anlamına geldi. Artık eminim be adam, sen sevdiğime değemedin.

Kıskanacak yerlerimi tatile yolladım ben bir kasım akşamında dönüş yolunu bulamasınlar diye katili de artık benim baktığım aynalarda.

İki yıldız gibiydik aslında. Aynı gökyüzünde olma zorunluluğumuz birbirimizi sevmemize yetmiyordu. Buna yetecek bir şey var mıydı ondan da emin değilim. Zamansızlık alıp götürdü bizi.

Kendiyle çelişen bir zavallıyım aslında. Ne büyük bir itiraf değil mi ?

Başardık işte biz başardık biz kalamamayı itinayla. Sen başardın geç tanı konmuş bir kanser vakasının gizemini ortadan kaldırmayı, ben başardım kanserli hücreleri yok sayarak sağlamlarıyla ayakta kalmayı.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz