Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Eylül 2023
Anasayfa » Güzel Mesajlar- Güzel Sözler » Güzel Kızım Sözleri

Güzel Kızım Sözleri

Güzel Kızım Sözleri

Kız babası veya kız annesi olmanın insanda yarattığı o güzel duygu hayatı yaşamaya değer kılıyor. Yazımızda güzel kızım sözleri uzun, dünyanın en güzel kızına en güzel sözler ve bak kızım sözlerini okuyabilirsiniz.

Güzel Kızım Sözleri Duygusal

– Güzel kızım hayat seni hep güldürsün inşallah.

– Böyle dünyalar tatlısı evlat herkese nasip olmaz.

– Benim canım kızım sen bir meleksin seni çok özledim.

– Melekler görünmez derler ama benim meleğim görünüyor.

– Hiçbir parfümün kokusu benim kızımın kokusunu tutamaz.

– Senin gözyaşların, sadece kahkaha atarken aksın kızım.

– Dünyadaki en değerli pırlantalardan biri benim kızımdır.

– Sen bizi gönül kuşumuzsun kızım, kanadın hiç kırılmasın.

– Bana dünyayı kucakla deseler, ben gider kızıma sarılırım.

– Elimi tutan en güzel el, bana bakan en güzel gözsün canım kızım.

– Bu karanlık dünyamda tek ışığımdın, seni çok özledim, canım kızım.

– Karşına hep senin gibi güzel yürekli insanlar çıksın biricik kızım.

– Ebeveynler olarak yavrum, canım diye taltif etmeyi de bilmek lazım.

– Bir babanın, benim biricik kızım, demesi, tüm aşk sözlerini ezer geçer.

– Doğduğundan beri beni bir an olsun üzmeyen canım kızım seni çok seviyorum.

– Canım kızım, o gülen yüzün hep gülsün. Bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.

– Sen doğunca gururlandırdın bizi, her zaman da gurur duyduk seninle canım kızım.

– Uzaklara baktım ve güldüm. Sonra içimden siz benim kızımı görmemişsiniz ki dedim.

– Gönlümün en nadide çiçeği, evimizin mutluluk kelebeği canım kızım seni çok seviyorum.

– Benim dünyalar kadar güzel kızım varken ben bu hayattaki her türlü zorluğa göğüs gererim.

– Bal kızım kabul olmuş duam rabbim seni bize vererek hayatımızın aydınlattı seni seviyoruz.

– Bilir misiniz, babalar kızlarına ellerini uzatırsa, kızlar onu cehenneme kadar takip eder.

– Senin ne kadar iyi biri olduğunu herkes bilemez. Böyle dünyalar tatlısı evlat herkese nasip olmaz.

– Sen başarınla, çalışkanlığınla herkesi kendine hayran bıraktın. Sen benim arı gibi çalışkan kızımsın.

– Evdeki neşemiz sendin, baban ile aramızdaki huzursuzluğun barış güverciniydin, sen iyi kalpli meleğimdin.

– Hani melekler görünmüyordu hep öyle diyorlardı bak benim meleğim görünüyor, her gün gülerek beni karşılıyor.

– Dünyalar güzeli canım kızım o gülen gözlerin hep gülsün, eğer bir gün ağlarsan o da çok mutlu olmaktan olsun.

– Sen benim bu hayatta sahip olduğum en değerli varlığımsın, sen benim dünyalardan daha çok sevdiğim canım kızımsın.

– Anne ol anlarsın derlerdi anlamın senin sevginle. Meleğim rabbimin emaneti ince ruhlu güzel çocuğum annen seni çok seviyor.

– Hangi parfüm, hangi çiçek, hangi koku benim kadar güzel kokabilir ki? Hiçbir koku benim kızımın kokusunda daha güzel olamaz.

– Babalar kızlarına motivasyon aşılayacak tek insanlardır. Bu yüzden baba rolü genç bir kızda oldukça önemli rol oynamaktadır.

– Sana kızdığım zaman seni üzüntülü gördüğüm zaman yüreğim kanardı. Ama kızım sende beni anlarsın işte anne yüreği öyle bir şey.

– Biliyorum kızım dizimin dibinde durmayacak hep, bir gün gelip ellere yar olacak, ama o günden sonra bu ev eskisi gibi olmayacak.

– Dünyanın en güzel kokan çiçeği, dünyanın en güzel kızı, canım kızım seni o kadar çok özledim ki, sensiz hayatım bomboş gibi oldu.

– Canımdan, kanımdan bir parçasın sen kızım. Hayat yolunda ilerlerken her zaman yanındayım. Güzel kızım hayat ışığım sen hep var ol

– Sen güldüğünde ben mutlu olurum, sen ağladığından ben yürekten yanarım. Sen her zaman mutlu ol, her zaman yüzün gülsün canım kızım.

– Sen doğduğun gün bizim bayramımız olmuştu. Canım kızım iyi ki varsın. Allah’ım sana sağlıklı ve huzurlu hayırlı ömürler nasip etsin.

– Canım kızım seni çok özledim, senden sonra uyku uyuyamaz oldum, her gün yolunu gözledim, her an her nefes alışımda ben hep seni özledim.

– Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Canım kızım yolun açık olsun.

– Merhaba kızım! Hasretim, gönül yaram, kara sevdam. Her şeyim, iki gözüm, yavrum. Uykusuzluğum, yolunu gözlediğim, her soluk alışımda özlediğim.

– Dünyadaki en değerli pırlantalardan biri benim kızımdır. Kızım kızım, neden gittin, söyle nerdesin; çaresiz kaldık, gülmez olduk, hangi yerdesin.

– Bir anneyi en iyi kızı temsil edermiş. Çünkü anne kızını kendisi gibi yetiştirirmiş. Sen benden çok daha iyi birisin canım kızım seni çok özledim.

– Kıymetli hazinem bakmaya doyamadığım mis kokulum, güzel gülüşlüm canım kızım sen büyüdükçe mutluluğumun sevgimin tarifi yok. Can özüm seni seviyorum

– Annesinin pırlantası güzel kızım önce karnımda sonra kollarımda taşıdım. Şimdi başımın tacı yüreğimin incisin. Seni çok seviyorum güneşten parça kızım

– Melek kızım seni çok özledim. Kızımsız hayat çok zor, kızım olmadan yaşamak nefes almadan yaşamak gibi, ruhsuz, umutsuz sadece bedende duran bir can gibi.

– Hiç aklıma gelmezdi bir gün kızımın bu yuvadan uçup gideceği kaderin bizi birbirimizden ayıracağı, yüreklerimize kor ateş koyacağı hiç aklıma gelmezdi canım kızım.

– Canım kızım sen benim yüzümdeki gülümsemem, dilimdeki tek hecelik sözümsün, sen benim canım, yüreğim, elim, ayağım iki gözümsün, sen benim dağlar kadar büyük özlemimsin.

– Sen dünyaya geldiğinde hayatımızda tarifi olmayan sevgi var oldu. Anne olduk baba olduk evlat nedir onu anladık. Rabbim hayat yolunu aydınlatsın biricik kızımız seni seviyoruz.

Güzel Kızım Sözleri Uzun

– Daha dün küçücüktün, ne çok severdin oynamayı omuzlarımda, küçük ellerinle yüzümü okşardın. Kıvırcık saçların vardı hani, renk renk tokalar bağlardın ve bir sert bakışımla ağlardın.

– Kız çocukların annesinin arkadaşı derler. Prensesim doğduğun andan beri hayatımı anlamlandırdın. Her gün her saniye büyüdükçe güzelliğinle büyülendim yaşam perim canım kızım seni seviyorum.

– Kızım sen benim yüzümdeki gülümsemem, dilimdeki iki hecelik sözümsün, sen benim canım, kalbim, elim, ayağım iki gözümsün, sen benim dağlar kadar büyük özlemimsin. Kızıma güzel sözler çok güzel olsun.

– Ah yavrucuğum, sımsıkı sarılırdın boynuma, yanağıma sevgimesajlarim.com öpücükler kondururdun. Babacığım diyen, gülümseyen dudakların mutluluğum olurdu. Tüm kara bulutlar dağılırdı varlığınla hayatımızdan, tüm fırtınalar seninle durulurdu.

– Eğer, sorarsan arkanda bıraktıklarını, annen sandalyeni kaldırmadı, tabağın boş ta olsa hep sofrada. Sevdiğin yemekler pişmiyor artık mutfağımızda, hoşlandığın müzikleri çalmıyoruz. Resmini de baş köşesine koyduk odanın, bakıyoruz da öyle işte, yavrusuz kalmıyoruz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz