Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Nisan 2024
Anasayfa » Güzel Mesajlar- Güzel Sözler » İyi Geceler Mesajı Romantik

İyi Geceler Mesajı Romantik

İyi Geceler Mesajı Romantik

Sevgiliye, arkadaşa, kankaya romantik iyi geceler mesajları içerikli bir yazı hazırladık. Yine romantik iyi geceler sözleri, arkadaşa romantik iyi geceler mesajı ve etkileyici iyi geceler mesajını okuyabilirsiniz.

Romantik İyi Geceler Mesajları

– İyi uykular sevgilim, rüyanda buluşmak üzere.

– İyi geceler gözümün görmediği gönlümün hissettiği.

– Gülen gözlerinde batıp, doğmayı senden öğrendim… İyi Geceler.

– Bu gece kalbini ısıtacak kişi aşkım olsun. İyi uykular bebeğim.

– Benim için dünyasın tatlım. İyi geceler güzel bayan. Tatlı Rüyalar.

– Uyumadan önce ve uyandığımda düşündüğüm tek şey sensin. Tatlı rüyalar tatlım.

– Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.

– Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki. İyi geceler iki gözüm…

– Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin iyi geceler sevgilim.

– İyi geceler her şeyim. Kalbimde tüten çiçeğim. İstesem de unutamayıp ömür boyu seveceğim.

– Beni seçtiğin ve kayıtsız şartsız sevdiğin için sana çok müteşekkirim. İyi geceler aşkım.

– Sana gecelerin sessizliğini rüyaların en güzelini görmen için dua edeceğim aşkım iyi geceler.

– Her gece rüyalarıma geri döndüğün sürece ışıklarımı söndürmekten korkmuyorum. İyi geceler sevgili!

– Sen benim gözümün bebeği, gözümün nurusun ama asla gözümdeki uykusu değilsin. Tatlı rüyalar gülüm.

– Gecen mutlu, kalbin sevgimle dolsun. Tatlı rüyaların benimle olsun. İyi geceler, mutlu yarınlar aşkım.

– Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

– Her gece seni düşündüğümde, sana sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu hatırlatıyor! İyi geceler aşkım.

– İyi ki varsın bir tanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. İyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın.

– Benim ‘Aşk’ tanımım seninle başlar ve biter ve günlerim seninle başlar ve biter. Iyi geceler ve tatlı rüyalar aşkım.

– Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum. Her şeyim sonsuza kadar hep benim ol. İyi geceler aşkım.

– Sen hayatımın en değerli varlığı, bana mutluluk veren güneşim, gecelerimi süsleyen yıldızımsın. İyi geceler biriciğim.

– Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum, iyi geceler her şeyim.

– Bu gece ne kadar gözlerimden uzak olsan da hep yüreğimdesin. Seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum… İyi geceler

– Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler.

– Yatakta yatan ve şu mesajı okuyan dünyanın en tatlı kızına: Umarım bu iyi geceler mesajı onu gülümsetir. İyi geceler aşkım!

– Bu gece seninle orada olamayacağım için aydan sana göz kulak olmasını istedim. O yüzden endişelenmeden uyu! İyi geceler aşkım!

– En güzel geceleri seninle kapatıp her yeni güne seninle merhaba demek çok güzel her şeyim. Sana iyi geceler diliyorum bir tanem.

– Keşke başınızın altındaki yastık ya da yatağınızı ısıtan battaniye olsaydım. Keşke geceleri ihtiyacın olan her şey ben olsaydım!

– Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda. Bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara. İyi geceler aşkım.

Etkileyici İyi Geceler Mesajı

– Gökyüzüne bakarım geceleri tatlı rüyalar görmeni isterim tatlı hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim gül yüzlüm iyi geceler…

– Gözlerimi kapatmak istediğimde görmek istediğim rüya sensin; tıpkı gözlerimi açtığımda görmek istediğim sen gibi sevgilim. İyi uykular.

– Sevgi yağmuru olsam yağsam odana, ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla rüyalarında aşk seli olup akşam üstüne. İyi geceler sevgilim.

– Gözlerim kapandığında senin güzel yüzün açılır rüyalarıma. Dünyanın en güzel gözlerini sürekli görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum her şeyim.

– Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

– Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

– Güzellikler içinde gecenin bu saatlerinde belki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana iyi geceler diyesim geldi.

– Gecenin sessizliğinde gözlerim seni arıyor. Tanıdık bir dost dilinden adını duyunca gönlüm yanıyor. Yüreğimde bir fırtına koparcasına. İyi geceler

– Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosundan keskin sana olan özlemim bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim iyi geceler her şeyim.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Romantik

– Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

– Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk busem…

– Sen uyurken aslında ben hep yanındayım. Saçlarını okşuyorum, güzel yüzünü seyrediyorum. Nefesine nefes oluyorum. Beni senden ayırabilecek bir güç yok sevgilim, ben seninim sen de benim.

– Her zaman aklımdasın öylesine sevgimesajlarim.com bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

– Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular.

– Yaşanmış ve yaşanacak en tutkulu aşkların tek şahidi karanlık geceler ve parlayan yıldızlar diyor ki bana, yat uyu güneş doğacak ve sen yine ona koşacaksın. Ayaklarımın tek gideceği yerdeki büyük aşkıma iyi uykular.

– Karanlık çökünce aslında mutlu oluyorum. Çünkü sabah yakın anlamına geliyor. Sabah yakınsa seni görmem de yakındır. Hemen sabah olsun da seni göreyim diye hemen yatıyorum. Hadi sen de geç yatağına uyu, uyu ki sabah gözlerini açtığında beni gör karşında. İyi geceler meleğim.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz