Kardeşe Tebrik Mesajları

Kardeşe Tebrik Mesajları

Sayfa içeriği: Kardeşe Tebrik Mesajları, Kardeşe Tebrik Sözleri, Kardeşe Evlilik Tebrik Mesajları, Kardeşe Nişan Tebrik Mesajları, Kardeşe Güzel Tebrik Sözleri, Kardeşi Tebrik Etme Mesajları, Kardeşin Başarısını Tebrik Etme Sözleri, Kardeşe Tebrik Mesajları Resimli

Kardeşe Tebrik Mesajları

Canım kardeşim yeni işinin sana mutluluk ve hayırlı kazançlar getirmesi dileğiyle seni gönülden tebrik ederim.

Daha nice başarıları canım kardeşim, başarını tebrik eder seni kutlarım.

Bu mutluluğunuza şahit olmak isterdim ama gelemedim. Canım kardeşim evliliğinizi tebrik eder bir ömür boyu mutlu olmanızı Rabbimden temenni ederim.

Yüce Mevla’m başarılarını daim etsin, bahtın açık olsun. Tebrik ederim güzel kardeşim.

Nişan evlilik yolunda atılan ikinci adımdır. Sizi tebrik eder ömür boyu mutlu olmanızı dilerim. Nişanda gelemedim ama söz düğünde geleceğim.

Daha nice başarıları sevdiklerinle kutlaman dileğiyle. Tebrik ederim.

Azim ettin, çalıştın, gayret gösterdin, yılmadın ve sonunda hedeflediğin başarıya ulaştın. Seni tebrik ederim canım kardeşim. Başarılarının devamını dilerim.

Yeni işinde başarılı, huzur ve mutlu olmanı dilerim güzel kardeşim. Tebrikler.

Bir yastıkta mutluluk ve huzur içinde bir ömür geçirmeniz dileğiyle evliliğinizin hayırlı olmasını diler sizi tebrik ederim.

Hayat sana hep güler yüzünü göstersin, gülen yüzün hiçbir zaman solmasın. Canım kardeşim başarıları daim olsun. Tebrikler.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın. Ömür boyu mutluluklar.

İstediğin okulu kazanmana çok sevindik. Azim ettin ve sonunda başardın. Tebrikler güzel kardeşim.

Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz, daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle tebrikler yakışıklı kardeşim.

Sevgi, sadakat ve mutluluk dolu bir ömür dileği ile her ikinize de mutluluklar diler ikinizi de tebrik ederim.

Canım kardeşim yeni iş yerinin hayırlı olmasını dilerim. Rabbim bol ve helal kazançlar nasip etsin.

Terfi olacağın günleri sabırsızlıkla bekleyen sevdiklerini, mutlu ettin. Seni çok seviyoruz. Tebrikler kardeşim.

Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yasam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle sizi yürekten tebrik ederim.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle sizi tebrik ederim.

Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yasam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Nikâhınıza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Umarım her şey gönlünüzce olur.

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yasamanızı dilerim. Mutluluklar, tebrikler.

Hayatta üzüntüler paylaştıkça azalır, sevgiler ise paylaştıkça büyür ve çoğalır. Sevginizin sürekli büyümesi dileği ile mutluluklar.

Kardeşe Tebrik Mesajları

Mezun olmanı tebrik eder sana bundan sonraki hayatında başarılar dilerim kardeşim. Ama unutma ki mezun olmak her şeyin bittiği anlamına gelmez aksine her şeyin yeni başladığını, yepyeni bir hayata merhaba demenin kapılarının açılmasıdır. Başarıların daim olsun.

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim sevgimesajlarim.com ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum ve sizi tebrik ederim.

Bu mutlu gününüzde yanınızda olamadığımız için gerçekten çok üzgünüz. Ama düğününüzde kendimizi affettireceğiz. Mutluluklar ve sevgiler sizi tebrik ederiz.

Hedefi ön ikiden vurdun, fıstık gibi kızı kaptın. Hadi bakalım elinizi çabuk tutun, yuvanızı bir an önce kurun. Düğün davetiyenizi de bekliyorum. Tebrikler.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz