Kuzene Veda Sözleri

Kuzene Veda Sözleri

Sayfa İçeriği: Kuzene Veda Sözleri, Kuzene Elveda Sözleri, Kuzene Güle Güle Git Sözleri, Kuzene Hoşcakal Sözleri, Kuzene Yolun Açık Olsun Sözleri, Kuzenime Veda Sözleri, Kuzene Ayrılık Sözleri, Kuzene Veda Sözleri Resimli

Kuzene Veda Sözleri

Kuzen seninle birlikte geçirdiğimiz o kadar güzel günlerden sonra sana veda etmek çok zor olacak. Senden ne kadar uzakta da olsam kalbim her zaman seninle olacak. Elveda kuzen.

Biz kuzeniz bugün ayrılsak bile ileride yine bir gün birlikte olacağız. Tekrar görüşmek üzere kendine iyi bak kuzen.

Biz seninle iki akrabadan daha çok iki candan samimi arkadaşız, biz seninle her şeyimizi paylaştığımız iki sırdaşız. Seni çok özleyeceğim kuzenim yolun açık olsun.

Ayrılıkları oldum olası hiç sevmemişimdir çünkü sevdiğin insandan ayrılacaksın, birlikte geçirdiğin o güzel günlere veda edeceksin. Tekrar görüşmek üzere hoşcakal kuzen.

Senin gibi bir kuzenim olduğu için çok şanslıyım ben, sen benim en samimi arkadaşım, en güvenilir dostumsun. İyi ki varsın kuzenim. Görüşmek üzere elveda.

Sen benim yalnızlığımın en iyi dostusun, çaresiz günlerimde bana yardımcı olan, sen benim en iyi kuzenimsin. Güle güle kuzenim yolun açık olsun.

Gitmek ne kadar zor olsa da gitmek zorundayım senden ayrıldığım için çok üzgünüm, seni özleyeceğim kuzen. Kendine iyi bak tekrar en kısa zamanda görüşmek üzere elveda.

Kuzenler yıldızlar gibidir karanlık çökünce ortaya çıkarlar.

Sen gökyüzündeki yıldızlar gibisin uzak ama bir baktığım da görebildiğim. Her zaman kalbimde olacaksın kuzen. Elveda.

Biri var hayatımda yanındayken kendimi güvende hissettiğim, biri var ben üzülünce üzülen derdime ortak olan, biri var beni kendinden çok seven kim mi bu mesajı okuyan kuzenim. Kendine iyi bak kuzen.

Herkes arkadaş uğruna ölsün benim en iyi arkadaşımda sırdaşımda canım kuzenimdir. Yeniden görüşmek üzere kendine iyi bak kuzen.

Hayat; yaşamayı, mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; hak etmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk; paylaşmayı bilen için vardır. Yolun açık olsun kuzen.

Kuzen dediğin candır, kandır, candan çok sevilen bir insandır. En kısa zamanda yeniden görüşmek üzere kuzen güle güle git elveda.

Bende kuzen dediğin zaman akan sular durur, ne dert varsa unutulur. Mevzu kuzen ise onun için her şey feda edilir. Elveda kuzen.

Canım kuzenim aramıza girse de sıra dağlar, senin sevgini benden asla alamazlar. Senin bende yerin her zaman ayrı olacaktır. Görüşmek üzere hoşcakal.

Kuzen onunla birlikteyken gerçekten olduğun gibi görünebileceğin ruhunun tüm gizliliklerini ona anlatabileceğin biridir. Onunla birlikteyken kendini korumana gerek yoktur. Ayrılsak da her zaman gönüllerimiz bir olacaktır.

Seninle yaşadıklarımızı hiçbir zaman unutmayacağım. Ve kuzen seninle birlikte daha çok güzel günler geçireceğiz. Şimdilik bir virgül koyuyoruz sonra kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Kuzenler gökyüzündeki yıldızlar gibidir. Her zaman birbiri için orada dururlar ve vakti geldiği zaman ışık verirler. Güle güle git kuzen.

Benim hayatımda öyle değerli insanlar var ama sen onlardan çok değerlisin benim için kuzen. Seni çok özledim geleceğin günü dört gözle bekliyorum.

Git rüzgar kuzenime onu nasıl sevdiğimi anlat mutluysa usulca gel yanıma mutsuzsa kuzenin her zaman yanında diye fısılda kulağına unutmasın yüreğim daima onunla.

Kuzenler birbirinden çok uzakta da olsalar her zaman birbirini ararlar sorarlar, birbirini severler. Kuzenler dağlar arkasındaki güneş gibidir. Göremezsin ama orda senin için parladığını her zaman bilirsin. Gidiyorum ama aklım hep sende kuzen.

Sen benim ilk tanıdığım arkadaşımsın. Ve her zaman da en iyi arkadaşım olarak kalacaksın. Seninle o kadar güzel günler geçirdik ki; o günleri asla unutamam. Elveda kuzen.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz