Mezuniyet Kutlama Mesajları

Mezuniyet Kutlama Mesajları

Sayfa İçeriği: Mezuniyet Kutlama Mesajları, Mezuniyet Tebrik Mesajları, Resimli Mezuniyet Kutlama Mesajları, Mezuniyet Kutlama Sözleri, Mezuniyet Tebrik Sözleri, Mezuniyet Kutlama Mesajları Tumblr

Bu sayfamızda sizlere mezun olan öğrencilerimizin mezuniyetlerini kutlamak için mezuniyet kutlama mesajları başlığı altında bir yazı hazırladık. Okul yılları insanların en güzel yıllarıdır ve hiçbir zaman unutulmaz. Okula ilk başladığınız ve mezun olduğunuz günü çok iyi hatırlar ve diğer yılların nasıl geçtiğini hiç anlayamazsınız.

Mezuniyet Kutlama Mesajları

Artık yarın okul yılları sizler için bir tatlı anı olarak kalacaktır. Yarın sizleri sınavının daha zor olduğu, kaldığın zaman sana bir şans daha vermeyen bir hayat dersi bekliyor olacaktır. Başarı ve şans her zaman sizlerle olsun.

Şimdi öğrendiklerini uygulama ve yaşama dönüştürme zamanı. Yolun ve bahtın açık olsun güzel insan.

Canım arkadaşım bugün senin ve bizlerin en mutlu günü, senin mezun olman bizleri çok sevindirdi. Başarılarını tebrik eder, mezuniyetini kutlarız artık.

Bunu sonu yok sanki, birini bitiriyorsun diğerine başlıyorsun. Sende liseyi bitirdin şimdi üniversiteye başlayacaksın. Bu başarını tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Bizler senin okulunu bitirmeni dört gözle bekledik ve sonunda bitirdin. Bu başarından dolayı seninle gurur duyuyorum. Tebrikler.

Hak edilen bir mezuniyet için söylenecek tek söz vardır. Tebrik ederim.

Senin gibi azimli ve çalışkan birinin topluma millete hizmet edecek olması bizleri çok sevindiriyor. Mezuniyetini kutlar, dilediğin görevde olmanı Yüce Mevla’dan temenni ederim.

Okumak bitmiyor, okulun biri bitiyor diğeri başlıyor. Liseyi bitirmeni tebrik eder üniversite öğrenim hayatında başarılar dilerim.

Okulda böyle çalışkan ve başarılı birinin iş hayatında süper biri olacağına inanıyorum. Başarılarının devamını diler iş hayatında başarılar dilerim.

Mezuniyetini tebrik eder, bundan sonraki öğrenim hayatında başarılar dilerim.

Şimdi zaman öğrendiğin bilgi ve tecrübelerini hayata uygulamaz zamanı, mezuniyetini tebrik eder iş hayatında başarılar dilerim.

Oğlun bugün mezun oluyor dediler inanamadım bir türlü, şaka yapmayın bana dedim, şaka değil gerçek dediler. Sence de gerçek mi oğlum?

Mezuniyet Kutlama Mesajları

Sen bizleri bırakıp gittiğin için biz çok üzgünüz ama memleketin sana ihtiyacı var. Yolun ve bahtın açık olsun iyi insan.

Senin gibi mücadeleci ve başarılı bir insanın mezuniyetini tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Bugün okuldan mezun oldun ama şimdi hayat okuluyla baş başasın artık. Sana hayat okulunda da şimdi olduğun gibi başarılar diler tebrik ederim.

Mezun olmak her şeyin bittiği anlamına gelmez. Bu sadece bir başlangıç, bunu sakın unutma ama bu günün tadını doyasıya çıkart.

Hadi bakalım bugünün de tadının çıkar ama yarın iş başı yapacaksın haberin olsun.

Bilgi ve tecrübelerini gelecek nesillere aktarma zamanı geldi demek. Seni aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Başarıyı hak etmiş kişilere söylenebilecek tek söz vardır. Tebrikler.

Bugün okuldaki sınavlarını başarıyla geçtin ve mezun oldun ama sakın unutma ki hayat sınavları daha zor ve çetindir. Mezuniyetini tebrik eder, hayat sınavlarında başarılar dilerim.

Okul yılları her zaman en güzel ve unutulamayan yıllar olmuştur. Bugünlerine sahip çık çünkü yarın bunları yaşama fırsatın olmayacak.

Başarı merdivenlerini bir bir çıkıyorsun ve zirveye giden yolda emin adımlarla ilerliyorsun. Ve sakın şunun unutma ki en güzel manzara zirveden izlenir. Mezuniyetini kutlar başarılarının devamını dilerim.

Artık zaman öğrendiklerini hayata uygulama ve bilgilerini aktarma zamanıdır. Mezuniyetini kutlar başarılarının devamını dilerim.

Çok emek verdin, çok çalıştın ve bunu hak ettin. İnşallah verdiğin emeklerinin karşılığını alır ve mutlu olursun. Tebrikler.

Ne iştir ki bir türlü anlayamadım; ailemizden ayrıldık diye ağlayarak geldik bu şehre, şimdi de arkadaşlarımızdan ayrılıyoruz diye ağlayarak gidiyoruz bu şehirden.

Mezuniyet Kutlama Mesajları

Canım evladım senin bu güzel ve kutlu başarını tebrik eder, bundan sonra mutluluk ve huzur içinde çalışmanı Allah’tan niyaz ederim.

Uzun zamandır bu anı bekliyoruz. Başaracağına emindik zaten. Senin başarın ile biz de mutlu oluyoruz. Mezuniyetini canı gönülden kutlarız.

Başarı merdivenlerini adım adım çıkıyorsun ve çokta başarılı oluyorsun. İnşallah bundan sonrada her şey istediğin gibi olur. Mezuniyetini tebrik ederim canım.

Ben bir an hiç okulu bitiremeyecek, hiç mezun olamayacaksın sanmıştım, meğerse bu bir geçici korku imiş, aman diplomana sahip çık onu gözümle görmek istiyorum. Tebrikler arkadaşım.

Başarını tebrik eder, mezuniyetini canı gönülden kutlarım. www.sevgimesajlarim.com başarı tebrik mesajları ve başarı kutlama mesajları gönderiyorum sana.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz