Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Nisan 2024
Anasayfa » Genel » Resimli İyi Akşamlar Mesajları

Resimli İyi Akşamlar Mesajları

Resimli İyi Akşamlar Mesajları

Bu sayfamızda resimli iyi akşamlar mesajları,iyi akşamlar mesajı resimli,iyi akşamlar resimli,akşam mesajları resimli,iyi akşamlar resimli mesajlar,hayırlı akşamlar mesajları resimli içeriği bulunan resimli bir sayfa hazırladık.

İnsanlar gün boyu çalışıp çalışıp da akşam iş çıkışında evine gideceği zaman iş arkadaşlarına, patronuna, amirine iyi akşamlar dilekleriyle işten ayrılır. İşten ayrıldıktan sonra uzaktaki sevgiliye, arkadaşa da iyi akşamlar dilemek ister. İşte o zaman sitemizdeki resimli iyi akşamlar mesajlarını sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Sağlıklı ve huzurlu bir şekilde başladığımız günü aynı şekilde tamamlamak nasip oldu. Yüce Mevlama şükürler olsun. Hepinize iyi akşamlar olsun.

Bugünde halinize şükürler ederek mutlu bir şekilde günü bitirdiyseniz ne güzel sizlere. İyi akşamlar olsun.

Gönlünüzce bir akşam geçirmeniz dileğiyle iyi akşamlar. Bazı insanlar gün içerisinde çalışırken keyifli zaman geçirirler, bazı insanlar ise akşam evine geldiği zaman kendini keyifli hissederler.

Akşam yemeğin mutluluk kıvamında olsun, çayının her yudumu sana keyif versin, akşamın huzurlu ve mutlu olsun. İyi akşamlar.

Marifet bir kişiyi sevmek değil, asıl marifet bir lişiyi her gün yeniden sevebilmektir. İyi akşamlar.

Ne zor bir seçimdir yürek ile akıl arasında seçim yapmak.Ne zordur sevdiğine bir nefes kadar yakın olup da dokunamamak. İyi Akşamlar.

Hiçbir akşamım olmasın sensiz, güneşim doğmasın sensiz, biz ikimiz tek bir ruhuz. İyi akşamlar ruhum. Canım sevgilim senden uzakta ne akşam oluyor, ne geceler bitiyor, ne de sabah oluyor. Seninle birlikteyken de hemencecik akşam oluyordu. Ben anladım ki benim akşamımda, gecemde, günümde, benim her şeyim senmişsin. Canım sevgilim iyi akşamlar.

Bülbül güle, abdal düğüne, çocuk oyuna doymazmış Bende sana doyamıyorum Bitanem iyi akşamlar. Evet ben sana doyamadım, doymayacağım da, ölürsem bile gözlerim açık gidecektir sevgilim. Kıyılır mı cana canana, doyulur mu cana canana.

Resimli iyi akşamlar mesajları için hazırladığımız bu sayfamızdaki resimli sözler sizler için hazırlanmıştır. Bu iyi akşamlar mesajlarını sevdiğinizle, arkadaşınızla, ailenizle paylaşabilir onları mutlu edebilirsiniz. Sevdiklerinize göndereceğiniz sözler onları mutlu edecektir. Onların mutlu olması demek sizin mutlu olmanız demektir. Sitemize katkı olması amacıyla yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz