Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2740

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Gün bitip gece başladığı zaman sevgiliye en güzel, en iyi ve en yeni iyi geceler mesajı göndermek onu çok mutlu edecektir. Yazımızda sevgilime iyi geceler mesajı kısa, sevgiliye iyi geceler mesajı romantik ve sevgiliye iyi geceler mesajı hüzünlü sözlerimizi okuyabilirsiniz.

Sevgilime İyi Geceler Mesajı

– Kalbim şu anda seni çok özlüyor, bu yüzden lütfen erken uyu ve benimle rüyalarımda buluş! Tatlı rüyalar seni seviyorum!

– Gözlerim kapandığında senin güzel yüzün açılır rüyalarıma. Dünyanın en güzel gözlerini sürekli görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum her şeyim.

– Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

– Gecenin sessizliğinde gözlerim seni arıyor. Tanıdık bir dost dilinden adını duyunca gönlüm yanıyor. Yüreğimde bir fırtına koparcasına. İyi geceler

– Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin iyi geceler sevgilim.

– Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

– Sana iyi geceler dilediğimde, bu, uyumadan hemen önce seni düşündüğüm anlamına geliyor ve bu gece rüyalarımda olmanı gerçekten istiyorum!

– İyi geceler her şeyim. Kalbimde tüten çiçeğim. İstesem de unutamayıp ömür boyu seveceğim.

– Benim ‘Aşk’ tanımım seninle başlar ve biter ve günlerim seninle başlar ve biter. Iyi geceler ve tatlı rüyalar aşkım.

– En güzel geceleri seninle kapatıp her yeni güne seninle merhaba demek çok güzel her şeyim. Sana iyi geceler diliyorum bir tanem.

– Geceme ışık ol, rüyalarımın ateşi ol, sadece benim ol. İyi geceler olsun aşkım.

– Keşke şu an sesini duyabilsem. İyi geceler sevgilim…

– Bu gece ne kadar gözlerimden uzak olsan da hep yüreğimdesin. Seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum… İyi geceler

– İyi geceler aşkım! Rüyalarımda bile seninle olmayı diliyorum. Çünkü onları benim için renkli yapıyorsun!

– Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için. Yanağına bir buse gönderiyorum. Huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu iyi geceler. Seni seviyorum.

– Gözlerimi kapatmak istediğimde görmek istediğim rüya sensin; tıpkı gözlerimi açtığımda görmek istediğim sen gibi sevgilim. İyi uykular.

– Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

– Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk busem…

– Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum, iyi geceler her şeyim.

– Bu gece kalbini ısıtacak kişi aşkım olsun. İyi uykular bebeğim.

– Sevgi yağmuru olsam yağsam odana, ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla rüyalarında aşk seli olup akşam üstüne. İyi geceler sevgilim.

– Her şeyden çok sevdiğim biricik sevgilim. Her gecemde benimle olman dileğiyle… İyi geceler

– Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum. Her şeyim sonsuza kadar hep benim ol. İyi geceler aşkım.

– Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular.

– Bu gece seninle orada olamayacağım için aydan sana göz kulak olmasını istedim. O yüzden endişelenmeden uyu! İyi geceler aşkım!

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Hüzünlü

– İyi geceler küçük cadım tatlı rüyalar seni çok seviyorum bir tanem rüyanda beni görmen dileğiyle.

– Seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim Gül parem iyi geceler.

– Gülen gözlerinde batıp, doğmayı senden öğrendim… İyi Geceler.

– Karanlık geceni aydınlatsın kalbimdeki aşkın nurlu ışığı. Rüyalarının esas Sevgiliye İyi Geceler Mesajları oğlanı olayım sevgilim. İyi geceler sonsuz aşkım.

– Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda. Bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara. İyi geceler aşkım.

– Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.

– Sen uyurdun. Bilmezdin, ben uzaklardan üstünü örterdim her gece.

– Yaşanmış ve yaşanacak en tutkulu aşkların tek şahidi karanlık geceler ve parlayan yıldızlar diyor ki bana, yat uyu güneş doğacak ve sen yine ona koşacaksın. Ayaklarımın tek gideceği yerdeki büyük aşkıma iyi uykular.

– İyi uykular sevgilim, rüyanda buluşmak üzere.

– Her gece seni düşündüğümde, sana sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu hatırlatıyor! İyi geceler aşkım.

– Benim için dünyasın tatlım. İyi geceler güzel bayan. Tatlı Rüyalar.

– Sevgiliye iyi geceler mesajı yollamak mı istiyorsunuz? İşte birbirinden güzel iyi geceler sözleri…

– Beni seçtiğin ve kayıtsız şartsız sevdiğin için sana çok müteşekkirim. İyi geceler aşkım.

– Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler.

 Sevgiliye Etkileyici İyi Geceler Mesajı

– Güzellikler içinde gecenin bu saatlerinde belki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana iyi geceler diyesim geldi.

– Gökyüzüne bakarım geceleri tatlı rüyalar görmeni isterim tatlı hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim gül yüzlüm iyi geceler…

– Yatakta yatan ve şu mesajı okuyan dünyanın en tatlı kızına: Umarım bu iyi geceler mesajı onu gülümsetir. İyi geceler aşkım!”

– Uyumadan önce ve uyandığımda düşündüğüm tek sevgimesajlarim.com şey sensin. Tatlı rüyalar tatlım.

– Sen hayatımın en değerli varlığı, bana mutluluk veren güneşim, gecelerimi süsleyen yıldızımsın. İyi geceler biriciğim.

– Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2740