Sevgiliye Yılbaşı Mesajları

Sevgiliye Yılbaşı Mesajları

Sayfa İçeriği: Sevgiliye Yılbaşı Mesajları, Sevgiliye Yılbaşı Mesajı, Sevgiliye En Güzel Yılbaşı Mesajları, Sevgiliye Yeni Yıl Sözleri, Sevgiliye Yılbaşı Mesajları Uzun, Sevgiliye En Güzel Yeni Yıl Mesajı, Sevgili İçin Yeni Yıl Mesajları

Yeni yıl gelirken eski yıl yavaş yavaş toparlanır ve neyi var, neyi yoksa alır gider. Acısıyla, tatlısıyla yaşanan bir yıl daha geride kalırken yeni bir yıla girmek için hazırlanırken Sevgilinizin yeni yılını kutlamak için ona yeni yıl mesajları göndermek isterseniz yazımız tam sizin içindir.

Sevgiliye Yılbaşı Mesajları

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

Yeni yılında benli olsun, yeni yılımda da hep sen ol, ömrüm seninle olsun, yıllarım senin verdiğin mutlulukla dolsun mutlu yıllar Bitanem.

Yeni yıldan tek isteğim var seni benden bir an bile olsun ayırmasın, gözlerim hep sana baksın, kalbim hep seninle atsın. İyi senelere canım.

Olsun yeni yılımız senli benli, olmasın ömrümüz birbirimizsiz. Yeni yılın kutlu ve mutlu olsun Aşkım.

2017 yılının bendeki önemi çok büyüktür. Çünkü bana seni getirdi ama 2018 daha da önemli olacaktır; seni daha çok seveceğim ve seninle daha çok mutlu olacağım Sevdiğim.

Daha çok yeni yıllar gelip geçecek, yıllar sürekli değişip duracak ama değişmeyen tek şey sana olan sevgim olacak Göz Bebeğim.

Birlikte mutlu ve huzurlu bir ömrümüz olması dileğiyle yeni yılın sana ve bana birliktelik getirmesini dilerim.

Yeni yıla nasıl girersen bir yıl öyle geçermiş derler. Ben senin gözlerine bakarak, senin ellerini tutarak girmek isterdim bir yılım öyle geçsin diye.

Yeni yıl bize unutamayacağımız mutluluklar yaşatsın, yaşadıklarımız acıları mutsuzlukları unuttursun.

Yeni yıldan tek istediğim çevremdeki herkes sussun, sadece sevdiğim konuşsun, sadece sevgilim gülsün, o konuşurken zaman dursun geçmesin.

Sevgiliye Yılbaşı Mesajları

Olmasın yeni yılda yeni dileklerimiz, yeni umutlarımız, olsun birbirine aşkla bakan gözlerimiz. Bitanem yeni yılın kutlu olsun.

Seni sevmeme sebep olan Rabbime bu yılda şükür ettim, yeni yılda da şükür edeceğim. Seninle bir ömür boyu mutlu olacağız inşallah. Seni çok seviyorum Aşkım. Mutlu senelere.

Kalbim nasıl ki hep seninle doldu, yeni yıla da hep seninle girecek, düşüncelerim nasıl ki hep seninle oldu yeni yılda da hep seninle olacak. 2017, 2018, 2020, 2030 hiç fark etmez yine seni seveceğim yine seni düşüneceğim. Seni çok seviyorum Bi Tanem.

Yeni yıl bizim için mutluluk ve yeni umutlar getirsin, yeni yıl bizi birbirimizden ayırmasın. Yeni yılın kutlu olsun Sevgilim.

Yeni yıldan tek isteğim sevgilimle kuytu köşelerden buluşmaktan artık kafelerde buluşmaya terfi etmek. Mutlu senelere sevgilim.

Sana bedduam İnşallah yeni yılda mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalırsın ve mutluluktan sırıl sıklam ıslanırsın. Daha nice mutlu senelere Yaban Gülüm.

Seni bir yıl değil, seni on yıl değil seni sonsuz sevmek isterim, seni her yıl bir öncekinden daha çok seveceğim bir yeni yılımız olsun.

Onlar sanıyorlar ki biz ayrıyız, biz eski yıldan birlikte çıkıyoruz, yeni yıla da birlikte giriyoruz. Çünkü biz birbirimiz görmeden de çok seviyoruz. Yeni yılın Kutlu olsun Bebeğim.

Yeni yıla nasıl girersen yılda öyle geçermiş derler. Ben senin gözlerine bakarak, senin ellerini tutarak girmek isterdim bir yılım öyle geçsin isterdim. Yeni yılımız kutlu olsun Bitanem.

Sevgiliye Yılbaşı Mesajları

Yeni yıldan tek isteğim var seni benden bir an bile olsun ayırmasın, gözlerim hep sana baksın, kalbim hep seninle atsın. İyi senelere canım.

Canım sevdiğim aşk bankasındaki mutluluk şubesine birlikte geçireceğimiz 365 gün 6 saat mutluluk yüklemişler. Seninle birlikte çok daha güzel nice yeni yıllara, yeni yılın kutlu olsun.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim; Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Mutlu ve güzel nice yeni yıllara Bitanem.

Sana yeni yılda sunacak en değerli hediyem, kalbimdir. Kalbim senindir artık ona iyi bak çünkü onun içinde canımdan çok sevdiğim sen varsın. Mutlu senelere Aşkım.

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yıllara, nice senelere mutlu güzel yıllara aşkım.

Yeni Yıl Mesajları
Yeni Yıl Mesajları
Yeni Yıl Mesajları
Yeni Yıl Mesajları

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz