Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler

Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler

Sayfa İçeriği: Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler, Sevgiliyi Mutlu Eden Mesajlar, Sevgiliye Mutlu Sözler, Sevgilimi Mutlu Edecek Sözler, Sevgiliyi Mutlu Edecek Uzun Mesajlar, Sevgiliyi Mutlu Mesajlar Tumblr, Sevgiliyi Mutlu Eden Güzel Mesajlar

Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler

Ben seni tanımdan önce bana kim senin gibi baktı bilmiyorum ama ben seni tanıdıktan kimseye sana baktığım gibi bakmadım.

Gözlerinden süzülen bir damla yaş olmak isterdim. Gözlerinden doğup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek için.

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.

Hani bazen “aşk olsun” derler ya işte bende olacaksa seninle aşk olsun istiyorum.

Hani gözler var ya sözleri anlatır, Hani sözler var ya gözleri ağlatır, Hani anlar var ya değeri geç anlaşılır, Bir de aşk var ya seni bana anlatır.

Biz sevdiğimizin sadece iyi günlerinde yanında olmak için sevmedik. Ömrüne ömür katmak, yoluna yoldaş olmak, birlikte mutlu bir hayat sürmek, gerekirse uğrunda ölmek için sevdik.

Seni bana veren Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Seni çok ama çooookkkkk seviyorum.

Seviyorum derken kalbim titriyor. Yanında her şey yalan bir sen gerçek geliyorsun gözlerim senden başkasını görmüyor sevgilim.

Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen kar tanesi. Sen! Sevgilim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin.

Ben seninle birlikte geçen bir saniyenin bile hesabını yaparken, sensiz bir gün geçirmek çok ağır geliyor be güzelim. Ömrün senin yanında, senin kollarında geçsin, ölüm mü gelecekse seninleyken gelsin.

Benim senden öncesi yoktu. Vardı ama sadece nefes alıp veriyordum. Seni tanıyınca mutluluğu, sevmeyi, sevilmeyi, yaşamayı öğrendim. Ben hayatı sende bildim, hayat diye seni bildim Bitanem.

Hadi gel tut ellerimi. Benimle yan. Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Zaman; bekleyenler için çok yavaş, korkanlar için çok hızlı, yas tutanlar için çok uzun, sevinenler için çok kısadır ama sevenler için sonsuzluktur. Tıpkı seninle ben gibi.

Şakayla başladı şimdi kor alev gibi yanan bir aşk ateşine dönüştü bizimkisi. Yani aşk olsun dedin ve aşk oldu. Şimdi sıra seninle mutluluğu dilemede…

Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen yanıma gel. Yanıma gel ki; sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

Sen geleceğimin hayalleri, geçmişimin en güzel anıları olacaksın. Sen dünyalar kadar sevdiğim canım sevgilim olacaksın.

Gece midir insanı hüzünlendiren yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Ben sevgilimi mutlu etmeye çalışmam, onun da beni mutlu etmeye çalışmak gibi bir gayesi yoktur. Biz birlikte olduğumuz zaman dünyanın en mutlu insanı oluyoruz. Mutluluk için başka şeye ne gerek var.

Hadi aşkım gökyüzünde bir yıldız seç. Senin kadar güzel ve parlak olsun. Benim için de bir yıldız seç, parlaklığı önemli değil yeter ki sana yakın olsun.

Seni çok özledim. Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çizdim. Seni ne kadar özlediğimi bilmek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim sevgilim…

Sen Yüce Mevla’ya dilenen bir dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın.

Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan senin üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm, inan uğrunda ölmeye değer be gülüm.

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da; Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de; Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek; Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz