Yeni Sevgiliye Sözler

Yeni Sevgiliye Sözler

Sayfa İçeriği: Yeni sevgiliye sözler, yeni sevgililer için sözler, sevgiliye güzel sözler yeni, yeni sevgiliye sözler kısa, yeni sevgiliye mesajlar, sevgiliye mesajlar yeni

Bu sayfamızda yeni sevgiliye sözler, yeni sevgililer için sözler, sevgiliye güzel sözler yeni, yeni sevgiliye sözler kısa,yeni sevgiliye mesajlar,sevgiliye mesajlar yeni konulu bir yazı hazırladık.

Yeni Sevgiliye Sözler

Hoş geldin hayatıma Bitanem, sevincime sevinç, neşeme neşe kattın, hayatımı aşkınla taçlandırdın. Hoş geldin Sevgilim.

Artık benimde bir sevgilim var, güzeller güzeli, iyilik perisi, güneş kadar sıcak, melekler kadar güzel bir sevgilim var. Canım sevgilim seni çok seviyorum.

Her şey yalan, bir tek sevgilim gerçek olan, var mı başka bizim gibi mutlu olan.

Yeni Sevgiliye Sözler

Haydi, uzat ellerini gireyim hayatına, birlikte yelken açalım bu sonu gelmeyecek aşka, sana söz veriyorum doyacaksın mutluluğa.

Seni tanıdığım gün eyvah dedim; eyvahlar olsun ki bana seni tanımadan, sevmeden boşa geçmiş gençliğime eyvah dedim. Canım sevgilim seni tanıdığım gün hayatı yaşamayı öğrendim, seninle birlikte mutlu günlere adımı yazdırdım.

Tesadüfen karşılaşan iki kişinin ve birbirini deliler gibi seven aşıkların büyük aşkı “Canım Sevgilim tüm sinemalarda, herkesin dilinde, kıskananlar çatlasın.

Seni görmedikçe seviyorum, gördükçe daha da çok seviyorum velhasıl sevgilim ben seni çok seviyorum.

Merhaba diyerek buluşan gözlerimizin şahidi birbirine kenetlenen ellerimiz olsun, seni seviyorum diyen sözlerimizin şahidi birbirimiz için çarpan kalplerimiz olsun.

Aşkımıza bir isim koymadım ben, aşkımız için bir şarkı belirlemeden sevdim ben seni, nazar değer, aşkımızın büyüsü bozulur diye sessiz çığlıklarımla sevdim seni.

Ben seni gördüğüm gün yaptığım bir şakama aşk olsun demiştin ya, işte bende o günden sonra aşk oldu, aşkın bir volkan gibi kalbimde beni yakıp durdu.

Uzaklardan geldim, bir güzeli sevdim, ey güzel sen yeter ki ol benim sevgilim, bu ömrümü senin yoluna sereyim.

Hani bir tabir vardır ya yeni sevgililer gibi ne fısıldaşıp duruyorsunuz diye sevgilim, ben seninle ağzıma açmadan gözlerine bakarak konuşmayı özledim, ben senin yanına sokulup kulağıma seni seviyorum demeni özledim. Ben seni çok özledim canım sevgilim.

Bir okulu bitirdim bir baltaya sap olamadım ama çok sevdiğim bir güzele sevgili oldum. Onun sevgisiyle tüm dünya nimetlerinden vazgeçtim, ben gözlerimi sende açtım be sevgilim.

Bana sevmeyi gösterdiğin için, beni bir sevgili olarak sevdiğin için, benimle mutlu günlere yelken açtığın için teşekkürler sevgilim.

Ne aramış ise boşa aramışım, sevgili diye uzaklarda boşa yorulmuşum, canım sevdiğim hemen yanı başımdaymış bir türlü fark edememişim. Seni çok seviyorum Bitanem.

Sen mazimi kapatan, yarınlarıma neşe, mutluluk, umut katan sevgilim, hoş geldin hayatıma, hoş geldin.

Sen güller kadar güzel, uğrunda can verilecek kadar bitanesin, sen benim deliler gibi sevdiğim çiçeği burnunda sevgilimsin.

Seni geç buldum ama hiç kaybetmeyeceğim, seni severek kara toprağa gireceğim, seni unutmak mı asla asla asla.

Canım sevgilim hayatımın miladi oldun, hayatım senden önce, senden sonra diye ikiye ayrıldı. Senden önce yalnızlıklar içinde, sahte dostlar arasında kaybolmuşum, şimdi ise beni çok seven canım sevgilimi bulmuşum.

Yeni Sevgiliye Sözler

Seni gördüğüm gün çarpmıştı bu kalbim hala da çarpmaya devam ediyor, seni gördükten sonra bu gözlerim başkasını görmez oldu, senin sevginle kalbim mutluluk buldu.

Eski sevgiliye elveda, yeni sevgiliye en güzel sözler ile merhaba. Hayatın bundan sonra benim hayatım, sevgin benim sevgim, kalbin o zaten benim kalbim.

Canım sevgilim sana bakarken ellerim titriyor, gözlerim senden başkasını görmüyor, seni seviyorum derken kalbim çarpıyor, ruhum beni terk edip gidiyor.

Her şey yalan, bir tek sevgilim gerçek olan, var mı başka bizim gibi mutlu olan. Sitemiz tarafından hazırlanan www.sevgimesajlarim.com/yeni-sevgiliye-sozler yazımızı okumaktasınız.

Seni tanıdığım gün eyvah dedim, eyvahlar olsun ki bana seni tanımadan sevmeden boşa geçmiş gençliğime eyvah dedim. Canım sevgilim seni tanıdığım gün hayatı yaşamayı öğrendim, seninle birlikte mutlu günlere adımı yazdırdım.

Belki ben senin ellerini tutamayacağım, sana haykırarak seni seviyorum diye bağıramayacağım, seni hep düşlerimde, hayallerimde seveceğim, sen beni sevmesen bile ben hep seni seveceğim.

Güneşin doğduğuda bir gerçek; battığıda. Kalbimin attığıda bir gerçek; günün bittiğide. Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek, seni çok seviyorum ya işte o en büyük gerçek.

Merhaba diyerek buluşan gözlerimizin şahidi birbirine kenetlenen ellerimiz olsun, seni seviyorum diyen sözlerimizin şahidi birbirimiz için çarpan kalplerimiz olsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz