Abiye Veda Sözleri

Abiye Veda Sözleri

Sayfa İçeriği: Abiye Veda Sözleri, Abime Veda Sözleri, Abiye Veda Etmek Sözleri, Abiye Veda Mesajları, Abiyi Uğurlama Sözleri, Abiye Ayrılık Sözleri, Abiye Hoşça Kal Sözleri, Abiye Resimli Veda Sözleri, Abiye Veda Sözleri Facebook

Abiye Veda Mesajları

Bazı vedalar vardır ki ayrılması öyle çok zor olur ki içinden bir parça kopup gider, tıpkı abimden ayrılmanın zor olduğu gibi. Senden ayrılmak zor olsa da ayrılmak zorundayım hoşçakal abiciğim.

Vedalar gözüyle sevenler içindir, çünkü gönlüyle sevenler ayrılamaz. -Hz. Mevlana-

Vedalar her zaman hüzünlüdür, vedalar her zaman gözyaşı ile olur kimisi gözden akar, kimisi yüreğe damlar.

Sen benim kahramanım, sen benim en değerli, en çok sevdiğim abimsin. Seni çok seviyorum canım abim en kısa sürede görüşmek üzere elveda abiciğim.

Canım abim yolun açık olsun güle güle git yeni görevin hayırlı olsun.

Birlikte geçirdiğimiz o güzel günler gözlerimin önüne geldikçe gözlerim doluyor ah abim deyip içimi çekiyorum. Seni çok özledim canım abim.

Bir evin içinde birbirimizi yedik gitse de kurtulsam demiştim ama keşke demez olsaymışım, keşke gitmeseydin daha şimdiden seni çok özledim abiciğim. Tez zamanda geri dön.

İnsanın bir abisi olmalı her zaman yanında olan, ona her zaman yanlışı doğruyu gösteren, hatasını bile kırmadan gülerek düzelten benim canım abim gibi bir abisi olmalı. Güle güle abiciğim.

Vedalar gelip geçicidir önemli olan gönüllerin birliğidir. Her nerede olursan ol kalbim her zaman seninle olacaktır.

Yolların açık, bahtın açık, kalbin mutlu, evin huzurlu olsun. Güle güle güzel insan.

Ahtım seni sevmekti ya varsın imtihanım özlemek olsun.

Yapacak bir şey yok yine özler yine bekleriz. Çay içer, kitap okur, namaz kılar, dua ederiz yolun açık olsun abiciğim.

Ben bugün burada isem bunda benden çok abimin katkısı vardır. Sana ne kadar teşekkür etsem yine de azdır. Elveda abiciğim.

Seni çok özleyeceğim, seni her zaman seveceğim demiyorum seviyorum zaten yolun açık olsun abiciğim.

Soğuk günlerde kendi üşüyüp montunu bana veren, sıcak günlerde kendi sıcakta yanıp beni gölgede koruyan canım abim. Ben senin yaptıklarını nasıl öderim. Seni çok seviyorum abiciğim güle güle kal.

Vatan görevi bu herkes yapacak, abim askere konvoyla gidiyor düğünle dönecek, o yokken buralar hep sessiz ve mahzun kalacak.

Benim hayatımda her güzel olan her şeyin altında “abim” imzası var. İyi ki varsın ve iyi ki benim abimsin. Seni çok seviyorum yakışıklı prensim. Görüşmek üzere hoşçakal

Şart mı dudaklarımla kal demem, gözlerim çığlık çığlığa kal diye haykırırken.

Severken ayrıldı ellerimiz ağlayarak küstü gözlerimiz hayata, şimdi nedensiz çıkmazlardayız sebepsiz elvedalar yaşıyoruz hayatımızda.

Ölümü tattırmak istiyorsan bana elveda demen yeter sensizlik zaten ölüm olacak son lafın elveda olacaksa beni boş ver git abiciğim.

Gençliğine güvenip vakit çok erken derken, belki elveda bile diyemezsin giderken.

Biliyorum sen eve geldiğin zaman yine birbirimiz yiyeceğiz ama olsun yine de sen benim biricik abimsin.

Ah uzaklar ah benim canım kadar sevdiğim abimi benden aldınız ama olsun biz beden olarak birbirimizden uzaktayız ama kalbimiz her zaman birlikte.

Hayatın acımasız ve korumasız olduğunu sen gidince anladım abim. Meğer sen benim en büyük koruyucummuşsun. Seni çok özledim benim yakışıklılar yakışıklısı abim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz