Kocaya Güzel Sözler

Kocaya Güzel Sözler

Bu yazımızda Kocaya güzel sözler, kocama güzel sözler, eşlere güzel sözler, eşe güzel mesajlar, kocaya güzel mesajlar, kocama mesaj konuları üzerinde bir sayfa hazırladık. İnsanların en büyük hayallerinden birisidir iyi bir eş bulup onunla hayatını birleştirmek. Eşiniz iyi ve güzel olursa hayatınızda huzurlu ve mutlu olur.

Kocaya Güzel Sözler

İnsanın bir eşi olmalı yolda yürürken gururla yürüdüğü, bir eşi olmalı insanın gözlerine bakarken yüreğinin yerinde duramadığı ve bir eşi olmalı insanın uğruda her şeyi göze alıp ondan vazgeçemediği.

Hayat ne gariptir; birini seversiniz önce aşkınız olur, sonra aşkınızı onula paylaşırsınız sevgili olur, sevgi artıkça kalp yerinde duramaz nişanlı olur ve finale gelinir ömür boyu mutluluğun kocan olur.

Ey kocacığım bak benden uzakta başka kadınlara bakarsan, ben yokum diye rahat rahat davranırsan, aradığımda sürekli toplantı yaparsan yemin ederim seni kör bıçakla keserim.

Bana kimlerin senin gibi baktığını bilmiyorum ama ben sana baktığım gibi kimseye bakmadım güzel kocam benim.

Eş dediğin insanın hayatıdır aslında, eş bir hayatı iki bedende yaşamaktır. Sen benim hayatımın anlamı oldun, hayatta her zaman destekçim ve beni düşünen oldun. Seni çok seviyorum canım kocam.

İnsan önce annesini sonra babasını severmiş ama evlendikten sonra ömürlük seveceği bir insan daha olurmuş. Eve işte o ömür boyu seveceğim insan sensin benim güzel kocam.

Kocaya güzel sözlere ne gerek var, o romantiklikten anlamaz, ona tasarruf et ona bu en büyük romantikliktir.

Eğer bir kocan varsa kocaman yürekli bir koruyucun var demektir, eğer kocan varsa sıcacık bir ailen var demektir ve eğer kocan varsa sevgin, aşkın, sol yanın var demektir.

Ben seninleyken ağladım ama gözlerime yaş dolmadı, yürüdüğüm yollarında engel kalmadı,kalbime sus dedim olmadı, benim kalbim sana hiç doymadı. 

Bugün tencerem de  buram buram sevgi var, yanında bir tutam mutluluk var, içecek olarakta aşk şarabı var. Soframda sevgili olarakta sen varsın bitanem. Erken gel seni seviyorum.

Canım kocacığım sana bir şey itiraf etmek istiyorum eğer sevmeye senden başlamasaydım herkesi sevebilirdim.

Bak kocacığım seni seviyorum sana aşığım ama aşkın gözüne güvenip de bana yanlış yapma aşkın gözü kör olabilir benim iki gözümde gayet sağlam. Mesajı geç okudun ne yapıyordun.

Günler, aylar, yıllar geçse de gönül sana doyar mı? Senin için çarpan bu kalbim sensiz hiç atar mı? Bu gözlerim seni gördü başka göz arar mı? Benim canım kocam seni seviyorum.

Ben seni yanındayken her şeyin nasıl geçtiğini bir türlü anlamıyorum ama sen yanımda yokken zaman bana inat geçmek nedir bilmiyor.

Evimin sarsılmaz direği, gönlümün iyi kalpli meleği, benim dünya döndükçe seveceğim sevgimin tek sahibi canım kocam seni çok özledim.

Eş seçimi ve iş seçimi, eşini iyi seçemezsen ömür boyu mutlu olursun, işini iyi seçemezsin başarılı olamazsın demiş atalarımız. Ben eşin en iyi seçmişim çünkü onunla beraber mutluluktan uçuyorum.

Ben senin canına can, damarına kan, hayatına anlam olmak için varım. Ben sen benim hayatımda olduğun sürece yaşarım. Sensiz bu dünyayı yakarım. Seni seviyorum canım kocam.

Ya hayatımdaki tüm güzellikleri seninle yaşadım ya da hayatımdaki tüm güzellik sendin? Seni çok seviyorum güzel kocam.

Seni ilk gördüğüm anla şimdi ki heyecanım aynı ama seni ilk gün sevdiğim ile şimdi ki sevgim bir değil çünkü seni şimdi canımdan çok seviyorum. 

kocama-guzel-sozler

Sen benim gözlerime baktığın zaman benim kalbim sızlıyordu sence bu normal mi be sevdiğim? Seninde beni düşündüğün zaman kalbin heyecanla atıyor mu?

Seni bana verdiği Yüce Mevlama ne kadar şükürler etsem azdır. Senin gibi biriyle evlenmek benim için en büyük lütuftur. Ben seni her zaman seveceğim, bu dünyadan da ahiretten de seveceğim.

Dünyanın en güzel insanına kocama güzel sözler göndermek istedim ama zaten ona gönderdiğim her söz güzeldi.

Sevgi çoğalınca güzelmiş, sevgi sevgiliye sunulunca özelmiş ve sevgi senin gibi insanda mükemmelleşirmiş. Benim her şeylerden çok sevdiğim canım kocam.

Bende koca denildi mi akan sular durur, kış olan mevsim birden yaz olur. Koca sevildi mi geçici değil ömürlük olur.

Seni sevince illa sarhoş olmaya ne gerek var. sen beni “Sar” ben “Hoş” olurum senin için.

Ben seninle evlendiğim zaman pişman oldum, o pişmanlığım da seninle keşke daha önce evlenseydim oldu. Sen benim geç kalmış sevgimsin ama hiç bitmeyecek ömürlük sevdiğimsin.

kocaya-guzel-sozler

Biliyorum şuan yanımda olsaydın beni öperek uyandırır günaydın canım derdin. Ama olsun sen benim uzakta da olsa tek sevdiğim uğrunda öldüğümsün. 

Koca bulmak çok kolaydır belki bir saat içinde olmadı bir gün içinde bulursun ama sevgine layık koca bulmak ve onu ömür boyu mutlu etmek zordur. Ben bu zoru başardım. Seni çok seviyorum kocacığım.

Hayat ne gariptir; birini seversiniz önce aşkınız olur, sonra aşkınızı onula paylaşırsınız sevgili olur, sevgi artıkça kalp yerinde duramaz nişanlı olur ve finale gelinir ömür boyu mutluluğun kocan olur.  

Ey Allah’ım bu mutlu hayatı bana nasip ettiğin için, böyle bir insanı benim kaderime yazdığın için, bana böyle güzel duygular yaşattığın için sana sonsuz teşekkürler.

Aşkımız yıllara meydan okuyacak, cümle alem bizim mutluluğumuzu kıskanacak, sevgimiz hiç bir zaman bitmeyecek. Seni seviyorum Aşkım.

Evlilik parası, malı, mülkü olanla değil, cesur yüreği, kocaman kalbi olan, sevdiğini bir ömür boyu mutlu edecek olanla yapılır. Yani seninle yapılır canım aşkım.

ese-guzel-mesajlar

Sevgimizi çamaşır makinesinde yıkadım, en güzel havalarda kuruttum, bize yakışır şekilde katladım. Bak şimdi ikimizinde üstünü örtüyor.

Eğer bir gün güneş doğmazsa sabah olmazsa seni o zaman sevmeyeceğim canım kocam.

Okumuş olduğunuz kocaya güzel sözler yazımız hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşmanız bizi mutlu edecektir. Düşüncelerinizi yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

 1. Dilşad dedi ki:

  Benim güzel kocama en güzel sözler layıktır. O benim bitanem her şeyimdir. Ben onunla varım, onunla yaşarım, onunla güler onunla ağlarım. O benim evimin direği, yüreğimin çiçeği, o gelmediği zaman ev dört duvar oluyor, o geldiği zaman bir oda bile yetiyor. Seni çok seviyorum kocacığım.

 2. karadeniz uşağı dedi ki:

  Dilşadcıgim kocaya güzel sözlere ne gerek var köy önüne en güzel yemekleri, daya arkasından tatlıyı işte o zaman en iyi sen olursun ve en güzel sözleri söylemiş olursun ?

 3. Fatma dedi ki:

  Canım kocam sen olmadan ben bir hicim sen varsan ben bu dünyanın en mutlu insanıyım

 4. tulay dedi ki:

  Gokhanim.♡soLumun diqer yarisi.
  seni tanidiqim qundEn soNra,sen bAna insanLara karSi kaybettiqim quweni qeri werdin.!en zor anLarimda bir anNe seFkatiyLe sariLdiqin icin tesekKur eDrim.♡kurbAn oLduqum ,rabbim askerdEn tez zamanda hayirLisiyLa qeLmeni nasip etsin insaLlah..senin dELi hatUnun seni cok ozLeDi.♡♡ez te hizdikim hebunamin..

 5. Nermin dedi ki:

  Canım kocacığım seni çok seviyorum sen benim ömrümün sonuna kadar sevecek olduğum ilk ve son aşkımsın

 6. Yagmur dedi ki:

  Canım kocacıgım sen benim ilkimdin sonum oldun cok şükür bin şükür seni bana verene canina can kanına kan atardamarım seni cok ama çok seviyorum..

 7. Cemile dedi ki:

  Benim biricik eşim hasanım sen benim bu dünyada başıma gelen en güzel hediyesi SENİ COK SEVİYORUM (CEMİLE HASAN)bir omur boyu

 8. Bahar celik dedi ki:

  Görücü usulu bi aşk istiyorum gordükce göresim ğörmedikce ölesim gelsin …..bitanecik kocisim

Yorum Yaz