Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Mayıs 2024
Anasayfa » Doğum Günü Mesajları » Özel Doğum Günü Mesajları

Özel Doğum Günü Mesajları

Özel Doğum Günü Mesajları

Özel günlerin en güzeli, en çok hatırlananı ve kutlananı olan doğum günleri için hazırladığımız özel doğum günü mesajları romantik, özel doğum günü mesajları eşe ve özel doğum günü mesajları resimli sözleri okuyabilirsiniz.

Özel Doğum Günü Mesajları Güzel

– Doğum günü kutlu olsun hep böyle melekler doğsun.

– Unutulduğunu sandığın anda gelen doğum günü mesajı

– İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, benimlesin… Seni Çok Seviyorum.

– Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara. İyi ki doğdun.

– Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Doğum günün kutlu olsun.

– Deniz değil ki gönlüm dalgaları kıyıya vursun. Doğum gününü unutmadım haberin olsun.

– Mutluluk içinde kalman ve her zaman huzurlu olman dileğiyle, doğum günün kutlu olsun.

– İyi ki doğdun, iyi ki varsın… Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri dilerim.

– Sana daha nice mutlu yıllar ve ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyoruz.

– Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Doğum günün kutlu olsun.

– Bugün mutlu olursun, dertlerini unutursun. Doğum günü bugün senin daha ne diye somurtursun.

– Her insan bir yıldızdır. Sen tam bir kutup yıldızı gibisin, yalnız ama güçlü, iyi ki varsın.

– Sen geldin ben tamamlandım, anladım ki senden önce hep yarımdım, İyi ki geldin iyi ki varsın.

– Umarım bu yıl sana bol miktarda gülümseme, mutluluk ve fırsat sunar. Doğum günün kutlu olsun!

– Hayatında istediğin her şeyin gerçekleşeceği güzel bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

– İyi ki doğdun iyi ki seni tanıdım hayatımın anlamı seni seviyorum eyy cann… Mutlu ve uzun yaşa…

– Bana her an getirdiğin mutluluk hissini yaşayacağın bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun!

– Bir seni bir de boş dersleri sevdim. Bugün doğum günün. Bütün iyi dilekleri senin için diledim.

– Tüm hayatın tıpkı bugün olduğu gibi gülümseme, eğlence ve müzikle dolu olsun. Nice senelere canım!

– Sevgili dostum, yeni yaşında her şeyin gönlünce olması dileklerimle. Seni seven tek ve kadim dostun.

– Doğum günü pastan senin kadar tatlı, doğum günü partin de senin kadar unutulmaz olsun. Mutlu yıllar!

– Bugün, herkesin hayatına mutluluk getirdiğin yıl sayısını kutlayacağımız gün. Doğum günün kutlu olsun!

– Doğum gününde senin için dileğim, her zaman mutlu ve sağlıklı olman. Asla değişme! Mutlu yıllar canım.

– Sana dünyanın en güzel hediyesini vermek isterdim, ama seni sana veremem ki? Doğum günün kutlu olsun aşkım.

– Elini kalbine koy, gözlerini kapat, ruhumu sana gönderiyorum. Birazdan öpüleceksin, yeni yaşın kutlu olsun.

– Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

– Bırak düşünmeyi, bırak üzüntüyü, at içinden bütün kötü duyguları. Senin doğum günün bugün üfle hadi mumları.

– Mendili ipek, kokusu mis çiçek, her gün giysin çeşit çeşit yelek. Yemesin karpuzu kelek, bugün doğan bir melek.

– Hmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur buldum. Doğum günün kutlu olsun!

– Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun!

– Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun.

– Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun… Doğum günün kutlu olsun.

Özel Doğum Günü Mesajları Romantik

– Adını yazmışlar gök yüzüne fırtınalara düşmüş kaderime yolumu çizmişsin sen yine emrin olur gülüm baş üstüne,nice yıllara

– Bugün seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara.

– Umutlarını ve neşeni koruyabileceğin, hayattaki zorlukların seni yıldırmayacağı bir yıl geçirmeni diliyorum. Güzel yaşlara.

– Umutlar adın olsun, baktığın her yer huzur dolsun, gözyaşların kurumuş duygulara merhem olsun, doğum günün kutlu olsun canım.

– Tüm hayallerinin gerçekleştiği ve hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olduğun bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

– Doğum günün kutlu ve mutlu olsun. Yeni yaşın sana sağlıklı, huzurlu ve bol şanslı dopdolu bir ömür getirsin. Nice güzel yaşlara…

– Yanında değilim ama bil ki. Kalbinin en derin yerinde Bu özel günü seninle birlikte kutluyorum. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

– Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

Özel Doğum Günü Mesajları Eşe

– Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem.

– Biliyorum, çok daha önemli işlerin var, fakat lütfen bugün dünyayı kurtarmaya bir ara ver ve bugünü kendine ayır. Doğum günün kutlu olsun!

– Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

– Sıcak havalarda klimalı ortama girildiği zaman yaşanan mutluluğu, yılın her günü yaşayacağın güzel bir yaş dilerim. Nice güzel, mutlu yıllara.

– Sen hayatım boyunca tanıdığım en ilham verici insansın. En zor günlerimde yanımda oldun. Seni tanımak, en harika şeylerden biri. İyi ki doğdun.

– Sevgi sevilen kişiye bir armağandır. Kabul edilip edilmemesi önemli değildir. Önemli olan duyguların ifade edilmesidir. Doğum Günün Kutlu Olsun.

– Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

– Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana kalbinden geçen tüm isteklerini vermesini diliyorum… Doğum günün kutlu olsun…

– Ne dersin bugünü en güzel günlerin başlangıcı yapalım ve bugün en kötü günün olsun! Doğum günün kutlu olsun. Güzel yürekli insan doğum günün kutlu olsun

– Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

– Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara…

Özel Doğum Günü Mesajları Resimli

– Her doğan güneşte umutlanacağın yeni bir gün ve batan güneşte mutluluğuna mutluluk katacak yeni bir gece olacak yeni bir yaş diliyorum. İyi ki doğmuşsun.

– 160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum…

– Bugün hep gülümse ve her zaman gülümsemek için bir neden bul kendine. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama, muhakkak “hayat katar” yıllarına. Doğum günün kutlu olsun.

– Ne istersen alabileceğin, neyin cevabını ararsan bulabileceğin ve hayatındaki tüm boşlukları doldurabileceğin mükemmel bir yıl geçirmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun!

– Bütün güzel günler sadece senin, sen ise sadece benim ol bir tanem, iyi ki doğdun iyi ki benimsin bebeğim her şeyim senin, sen mutlu oldukça benim için her gün doğum günüdür.

– Tanıştığımız zamanı hala hatırlıyorum, o zamanlar çocuktuk! Ve yıllar sonra şimdi de, ilk günkü gibiyiz. Dostum, umarım tüm dileklerinin gerçekleşeceği mutlu bir yıl geçirirsin!

– Senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. İyi günde kötü günde birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini de eklememiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

– Beni desteklemek ve cesaretlendirmek için her zaman yanımda oldun. Ben de her doğum gününde senin yanında olacağım. Umarım mutluluk dolu bir yıl geçirirsin. Doğum günün kutlu olsun!

– Dostluğumuzu daha da pekiştirecek bir yıl olsun. Yeni yaşın sana mutluluk, huzur ve şans getirsin. Doğum gününü kutlar, her daim yanında olduğumu bilmeni isterim. Nice mutlu senelere…

– Mutsuzdum hayata küsmüştüm sanki umutsuzdum bir anda sen geldin değişti dünyam,bugün benim için çok anlamlı eğer bugün sen doğmasaydın nasıl aydınlanırdı dünyam… iyiiki doğdun bebeğim

– Hayatımda tanıdığım en eşsiz insansın, seninle paylaştığımız anılar için her gün geçmişe teşekkür ediyorum. Nice mutlu yeni anılar yaşamak dileğiyle iyi ki doğdun ve iyi ki arkadaşımsın.

– Bolca sevgi, biraz şans, biraz heyecan, birazda kalbimden katıyorum bu mesaja umarım bunların birleşmesinden çıkacak sonucu söylersin bana doğum günün kutlu olsun canım nice güzel yıllara.

– Bana verdiğin mutluluk için sana sonsuz teşekkür ediyorum. Kaç yaşında olursak olalım, kaç doğum gününü kutlarsak kutlayalım, her zaman senin yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

– Kötü günlerin geçmişte kalacağı, güzel günlerin ise her gün yaşanacağı güzel bir yıl geçirmeni diliyorum. Önündeki 365 gün boyunca yeryüzündeki iyi olan şeylerle karşılaşmanı diliyorum. Güzel yıllar dilerim.

Özel Doğum Günü Mesajları Anlamlı

– Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara…

– Mutlu yıllar can yoldaşım, arkadaşım ve güzel sevgilim…Hayatıma mutluluk getirdiğin için teşekkür ederim. Seni tüm kalbimle seviyorum ve sana olan hislerim her geçen gün daha da güçleniyor. Doğum günün kutlu olsun!

– Ne zaman gülümseyecek bir nedenim olmadığını düşünsem, yaptığın komikliklerle beni güldürüyorsun. En kötü zamanlarımda bile bana böyle sevgimesajlarim.com hissettirdiğin için seni tanımış olmaktan dolayı çok mutluyum. Doğum günün kutlu olsun!

– Birlikte ağlayıp, birlikte güldüğümüz şu fani dünyada, beklentilerinin keyif verici şekilde gerçekleşmesi dileğiyle, bugünün tüm içtenliğiyle hayatının gözlerin kadar güzel geçmesini dilerim doğum günün kutlu olsun sevgilim.

– Mutlu günler çabuk geçer, bugünün de vermiş olduğu huzur ve neşe hayatında güzel bir anı olarak kalsın, yaşadığın her gün birbirini kıskandırırsın, sen her zaman benim için özel insansın unutma bunu doğum gününü kutlarım canım.

– Senin gibi bir insanla tanıştığım için ne kadar şanslı olduğuma inanamıyorum. Hayatımın her gününü çok özel kılıyorsun. Doğum günün umarım şimdiye kadarki en özel günlerden biri olur. Seninle doğum gününü kutlamak için sabırsızlanıyorum!

– Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. iyi ki varsın. Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa her doğan güneş sana onu getirsin Doğum günü kutlu olsun.

– Tanımadıklarınıza değil ama uzaktan da olsa tanıdığınız birisinin doğduğu zamanı biliyorsanız bence bugünü değerlendirin ve onu sevindirin. Bu amaçla doğum günü sözlerini burada bulacaksınız. Bunlardan başka çok ısrar edilerek bunu da ekleyin dediklerinizi de sayfamızın sonlarına doğru burada olacak.

– Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım… senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere… Doğum günün kutlu olsun!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz