Komik Doğum Günü Mesajları

Komik Doğum Günü Mesajları

Sayfa içeriğimiz Komik doğum günü mesajları, çok komik doğum günü mesajları, güldüren doğum günü mesajları, eğlenceli doğum günü mesajları,komik doğum günü mesajı konulu bir yazı hazırladık.

Komik doğum günü mesajları ve diğer doğum günü mesajları sayfamızdaki doğum günü sözleri sevdiklerinize göndermeniz için ekibimiz tarafından özenle hazırlandı. Belki bu yazımızda sizlere çok komik doğum günü mesajları veya güldüren doğum günü mesajları hazırlayamamış olabiliriz ama biz şundan eminiz ki eğlenceli doğum günü mesajları olacaktır okuduğunuz bu sözler. Doğum günleri insanların özel günlerden bir tanesidir. Bu özel günde sevdiklerimize göndereceğimiz bir doğum günü mesajı ile ona tebessüm ettirebiliriz.

Komik Doğum Günü Mesajları

Sevdiğimin doğum günü olacak, pastası kesilecek, dilekleri dilenecek ve doğum günün kutlu olsun deyip öpülecek. Daha çok işimiz var hemen çalışmaya başlayalım.

Arkadaş dediğin senin gibi olmalı, arkadaş dediğin 29 Şubatta doğmalı, senin gibi masrafsız olmalı. Doğum günün kutlu olsun.

Annen seni doğurduğu gün elektrikler kesilmiş, sular kurumuş, benzine zam gelmiş. Ne mübarek bir insanmışsın. Doğum günün kutlu olsun mübarek adam.

Sen benim en iyi arkadaşımsın, sen benim için vazgeçilmez bir dostsun. Sen dünyalara değecek bir insansın. Mübalağa sanatına örnekler verdik. Doğum günün kutlu olsun.

Sen o kadar sperm arasından birinci ol dünyaya gel sonrada aşk acısı çek revamı bu arkadaşıma. Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın aşklı olsun.

Eski yaşından ne gün gördün ki yeni yaşına gireceksin. Bence hemen girme önce dileklerimi gerçekleştirmezseniz girmem de. Sıkı bir pazarlık yap. Mutlu yıllara.

Yazın yemekler dışarda kalırsa ekşiye, bu sene de gelemedim görüşmeye, doğum günü kutlaya kutlaya yaşın geçiye, artık gendine bir goca bul seneye.

Pastan büyük ve güzel olsun, mumları bir üflemede söndüresin, çok fazla doğum günü kutlama gençliği öldürürsün. Doğum gününü en samimi duygularımla kutluyorum.

Bugün yüzün mahkeme duvarı gibi olmasın, aklın bir hakimin verdiği aşk kararında kalmasın. Bugün senin en mutlu günün olsun. Yeni yaşın ve doğum günün kutlu olsun.

Sana bir mesaj yolluyorum doğum gününü kutlayacak. Başka bir şey yok gönderecek, hediye filan bekleme bu kardeşin meteliksizlikten ölecek.

Allah’ım bu kardeşimi doğurtan ebeye sıkı sıkı sarılıp yanaklarından doya doya öpeyim. Böyle güzel bir kardeşimi dünyaya getirdiği için tebrik edeyim. Doğum günün kutlu ebem pardon kardeşim.

Ne oldu hani sen yıllara meydan okuyordun, ben yaşlanmam diyordun, o yaşının üstüne bir yaş daha ilave etmeni isteyeceğim. Doğum günün kutlu olsun ihtiyar.

Doğum günün kutlamakla iyilik mi yapıyorlar kötülük mü anlamadım. Yani yaşlandığımızı her sene kutluyoruz senin anlayacağın. Yaşlılığı yeni adımın hayırlı olsun.

Bu mesaj doğum günü kutlamak için gönderilmiştir. Yükü sevgi yüklüdür. Mesajın geçerlilik süresi üç yıldır. Üç yıl boyunca bir daha mesaj gönderilmeyecektir. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun. Harçlığın bol olsun. Eğer bir gün harçlıksız kalırsan bu durumdan baban utansın. İyi ki doğdun. Nice mutlu yıllara.

Allah’ım sana paranın yüzü kadar sıcak, oturduğun yerden bol kazançlı bir hayat nasip etsin. Banka cüzdanındaki sıfırlar bol olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Nice nice mutlu senelere, benden selam olsun gönlü güzellere, bu günü senin en güzel günün her zaman gülmek nasip olsun o gözlere.

Eski yaşını selametle uğurla, yeni yaşını hoş geldinle karşıla, doğum günün kutlu olsun nice nice mutlu yıllara.

Bugün ayın on yedisi, bu çocuğun yok bir kedisi, kedi olmazsa olsun bir sevgilisi, ne çabuk geliyor bu yaşın yenisi.

Doğum günü pastasının üstüne mum dikecek yer kalmadı. Bizim delikanlı pasta yemeye doymadı. On beş, yirmi derken yaş yirmi beşe dayandı. Doğum günün kutlu olsun.

Sen benim en iyi arkadaşımsın, sen benim için vazgeçilmez bir dostsun. Sen dünyalara değecek bir insansın. Mübalağa sanatına örnekler verdik. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününde pastan şekerli olsun, pastanı yiyen herkes şeker komasına girsin, Şeker insanın doğum günü kutlu olsun.

Önceden doğum günün yoktu o zamanlar insanlar hangi yaşta olduğunu bilmiyorlardı. Çok mutlulardı. Şimdi her sene gözüne soka soka bir yaş daha yaşlandın diye kutluyorlar.

Kafasında kalmamış saçı ortaya çıkmış keli, daha doğum günü kutlayacakmış bizim deli, yeni yaşını kutlar öperim seni.

Sevdiğimin doğum günü olacak, pastası kesilecek, dilekleri dilenecek ve doğum günün kutlu olsun deyip öpülecek. Daha çok işimiz var.

En güzel günler geçmişte kalsa da, unutulmaz doğum günleri dostlar uzakta olsa da, bir mesaj yeter dostun gönlünü hoş etmeye. Doğum günün kutlu olsun.

 

Allah’ım yeni yaşında sana biraz para versin, geçimini inşallah artık kendin temin edersin. Böyle daha güzel olacak gibi ne dersin? Yeni yaşın mutlu gelsin.

Arkadaş arkadaşı hiç unutur mu? Doğum günleri hediyesiz olur mu? Paran yoksa bal gibi de olur. Arkadaşım yeni yaşın inşallah istediğin gibi olur.

resimli-dogum-gunu-mesajlari

Sen benim dilimde biten tüyümsün, en güzel kokan gülümsün, gül bahçemde öten en tatlı bülbülümsün. Doğum günün kutlu olsun bülbülüm.

Arkadaş dediğin senin gibi olmalı, arkadaş dediğin 29 Şubatta doğmalı, senin gibi masrafsız olmalı. Doğum günün kutlu olsun. Komik doğum günü mesajları

İnşallah aradığın aşkın seni bulur, matematikten istediğin notun olur, yoksa sınıflarımız ayrı olur. Temennim doğum gününde tüm dileklerin gerçek olur.

Bu sayfamızdaki komik doğum günü mesajları yazımız hakkında yorum yaparak görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz