Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2781

Kocaya Doğum Günü Mesajı

Kocaya Doğum Günü Mesajı

Özel günler içerisinde en önemli yere sahip doğum günleri her yaşta kutlanır. Yazımızda kocaya doğum günü mesajı aşk, kocaya doğum günü mesajı etkili ve kocaya doğum günü mesajı yeni sözlerimizi okuyabilirsiniz.

Kocaya Doğum Günü Mesajı Kısa

– Aşkım, hayatım iyi ki varsın.

– Doğum günün kutlu olsun bir tanecik kocam!

– Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin.

– Evimin direği yüreğimin sevdası ve sen benim mutluluğumsun.

– Güneşim seni görmeden yükselmez ve ayım seninle olmadan batmaz. İyi ki doğdun.

– Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik kocam.

– Dünyanın iyi kalpli ve şaşırtıcı kocasına mutlu yıllar. Sen hayatımın en iyi armağanısın.

– Aramızda mesafeler olsa da sen her zaman kalbimdesin sevgili kocam. Doğum günün kutlu olsun.

– Doğum günü pastasına mumları üflediğinde bu dilek olmak istiyorum. Mutlu yıllar sevgili kocam.

– Başarımın ardında sana sahiptim. Bana her zaman özelsin. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam.

– Yeni yaş gününü kutlar, sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yıl geçirmeni temenni ederim canım kocam.

– Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgim eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun canım kocam.

– Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun canım kocam. Doğum günün kutlu olsun.

– Doğum gününü eski günler gibi kutlayalım. Kalbimizin özünde kapalı tuttuğumuz anıları çalalım. İyi ki doğdun.

– Kalbin, hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun canım kocam.

– Bu dünyadaki en sevimli ve romantik kocasın. Tek aşkım ve tüm dünyam olduğun için teşekkür ederim. İyi ki doğdun!

– Hayat sensiz değerli olamazdı. Bu değerli hayatımızın her anısına değer veriyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

– Her gün yeni yollarla aşkına düşüyorum. Her gün nefesimi alıyorsun ve bugün yine nefesimi aldın. İyi ki doğdun canım.

– Deniz değil ki gönlüm dalgaları kıyıya vursun. Doğum gününü unutmadım haberin olsun. Nice mutlu yaşlara biricik kocam.

– Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik kocam.

– Hayatın anlamı sensin. Hayat içinde sen olduğun sürece güzel. Hep hayatımda ol, yanımda ol. İyi ki doğdun canım kocacım.

– Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Mutlu yıllar bir tanecik kocam.

– İnşallah yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar ve sevgilerin en güzelini tadarsın. Nice mutlu yaşlara biricik kocam.

– Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun biricik kocam. Doğum günün kutlu olsun.

– Sen bugün sadece dünyaya doğduğunu sanma. Sen öyle bir yere doğdun ki, oradan seni kimse çıkaramaz. Mutlu yıllar biricik kocam.

– Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun bitanecik kocam.

Kocaya Doğum Günü Mesajı Yeni

– Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik kocam!

– Allah’a, sana dünyadaki en iyi şeyi vermesi için dua ediyorum. Umarım tüm hayallerin ve arzuların gerçekleşir. Doğum günün kutlu olsun!

– Sen benim mükemmelimsin, çünkü seninleyken etrafımdaki her şey mükemmel ve kusursuz görünüyor. Mükemmel kocamın doğum günü kutlu olsun!

– Seninle hayatım sevgi, mutluluk ve eğlence dolu. Bana her şey için yaşama ve Tanrı’ya minnettarım. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam!

– Allah’ıma binlerce şükür, senin gibi bir eşim olduğu için nice yıllara.. Yanı başımdan hiç ayrılmadan daha nice nice yıllar geçirmeyi dilerim.

– Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin sevgili kocam. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

– Aramızdaki mesafe sevgiyi sadece daha güçlü ve yoğun hale getirebilir. Bunu sen de hissettiğini biliyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam.

– Sana uzaklarda keyifli bir doğum günü diliyorum. Keşke şu an seninle ve benim için unutulmaz bir gün yapmak için seninle olsaydım. İyi ki doğdun!

– Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyiki doğdun biricik kocam. Doğum günün kutlu olsun!

– Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun bitanecik kocam.

Kocama Doğum Günü Mesajları

– Her zaman hayattaki en büyük başarım olarak kalacaksın. Sen hep hayallerimin adamı oldun. Sana sahip olduğum için Allah’a şükrediyorum. İyi ki doğdun!

– Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik kocam.

– Dünyanın en sevgi dolu, sevecen ve kibar kalpli kocasına mutlu yıllar. bin yıl daha yaşayabilir ve hayatımın geri kalanında beni sevmeye devam edeceğim!

– Bir milyon yılda asla bir kocayı senin kadar sevecen ve neşeli bir hale getireceğimi düşünmemiştim. Sana sahip olduğum için mutluyum. Mutlu Yıllar Balım.

– Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, Nice yaşlara bitanecik kocam.

– Seninle olmayabilirim, ama kalbim her zaman senin için en iyisini istiyor. Bugün iyi vakit geçirmeni dilerim. Öpücüklerimi yoluna gönderiyorum. İyi ki doğdun!

– Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın biricik kocam.

– Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun canım kocam.

– Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Doğum günün kutlu olsun biricik kocam.

– Aramızda aşılması zorlu mesafeler olsa da her zaman kalbimin en derin yerinde seni saklıyor olacağım. Doğum günün kutlu olsun canım kocam, dileklerinde gerçekleşsin.

Kocaya Doğum Günü Mesajı Facebook

– Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice mutlu yıllara biricik kocam.

– Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara canım kocam.

– Benim için her şeysin. Senin için yaşıyorum, senin sevgimesajlarim.com için nefes alıyorum ve senin için hayal ediyorum. Sen hep benim tekim olacaksın ve sadece son nefesime kadar. İyi ki doğdun!

– Kelimeler benim için ne kadar özel ve mükemmel olduğunu tarif edemez. Sadece seni çok sevdiğimi ve doğum günün kutlu olsun dünyanın en yakışıklı eşi olduğunu söylemek istiyorum.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2781