Amcaya Hayırlı Olsun Mesajları

Amcaya Hayırlı Olsun Mesajları

Sayfa İçeriği: Amcaya Hayırlı Olsun Mesajları, Amcaya Hayırlı Olsun Sözleri, Amcama Hayırlı Olsun Mesajı, Ev Alan Amcaya Hayırlı Olsun Mesajı, Araba Alan Amcaya Hayırlı Olsun Mesajı, İş Yeri Açan Amcaya Hayırlı Olsun Mesajları, Amcaya Resimli Hayırlı Olsun Mesajı, Amcaya Hayırlı Olsun Mesajı Facebook

Amcaya Hayırlı Olsun Mesajları

Canım amcam yeni evin hayırlı olsun. Rabbim hayırlısı ile borçlarını da ödemeyi nasip etsin.

Yeni işin tebrik eder seni gönülden kutlarım. Yüce Mevla hayırlı, bol ve bereketli kazançlar nasip etsin. Hayırlı olsun amcam.

Dünyayı değiştirenler, ancak bunu yapabileceklerini düşünecek kadar çılgın olan insanlardır. Bu çılgının bir tanesi de şimdi bu mesajı okuyan canım amcamdır.

Allah kazasız belasız binmeyi, güle güle kilometre yapmayı nasip etsin. Yakışıklı amcamın ilk arabası hayırlı uğurlu olsun.

Artık bir iş adamı olarak ilk adımı attın, bundan sonra ki adım zincir iş yerleri olsun. Rabbim utandırmasın, hayırlı bol kazançlar nasip etsin. Hayırlı olsun.

Başarı basamaklarını bir bir çıkıyorsun, sana da bu yakışır bu gün atandığın bu görevinde sana başarılar dilerim.

Çok çalıştın asla pes etmedin ve sonunda atanarak en sevdiğin mesleğe başladın çok şükür. Rabbim ömür boyu mutlu olmayı ve hayırlı kazançlar kazanmayı nasip etsin. Hayırlı olsun amcam.

Bugün babalığının ilk günü seni yürekten kutlarım. Rabbim evladınızı analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Bebeğiniz hayırlı bir evlat olsun amcam.

Yeni işyerinin sana ve ailene hayırlı olması ve bol kazançlar getirmesi dileğiyle yeni iş yerin hayırlı olsun amcam.

Eleman lazım olursa ben buradayım hemen hazırım çalışmaya, kazandığın paraları koyacak yer bulamazsan da ben yine buradayım amca bey. Yeni iş yerin hayırlı olsun.

Kazancın bol ve bereketli, işin sağlam ve düzenli yeni iş yerin hayırlı uğurlu olsun Allah girmiş olduğun bu yolda utandırmasın. Hayırlı olsun amca.

Sabahın ilk müşterisi senin olsun, her müşterin şeker gibi olsun, kazancın hayırlı bereketli olsun, yeni işyerin hayırlı olsun.

Artık amcamda üniversiteli oldu. Üniversiteli olmayı çok hak etmiştin ve rabbim sana nasip etti. Seni tebrik eder kutlarım amca.

Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz. Daha nice başarılı işlerde çalışman dolayısıyla yeni işin hayırlı olsun başarılı amcam.

Hak edilmiş başarılar için söylenecek tek söz vardır. Tebrik ederim ve bir temenni başarılarının devamını dilerim amcam.

Ailecek sağlık sıhhat ve afiyet içerisinde yeni evinizde mutluluklar dilerim. Hayırlı olsun.

Anne karnında 9 ay 10 tutsak edilen ve bugün özgürlüğüne kavuşan bebeğinize Allah’tan sağlıklı ve mutlu olacağı bir hayat diliyorum. Bebeğiniz hayırlı ve sağlıklı bir evlat olsun.

Çok bekledin ama sonunda emeğinin karşılığını aldın. İnşallah bundan sonra hiç sıkıntı çekmezsin hayırlı olsun Amca Bey.

Yeni atandığın görevinde başarılar dilerim amca. Allah görevini hayırlısı ile yapanlardan eylesin.

Sonunda istediğin evi aldın. Bu evi almak için çok çalıştın ve çok bekledin ama sonunda başardın. Allah borçlarını ödemede kolaylık versin, yeni evin neşeli, huzurlu, mutlu olsun.

Evliliğini tebrik eder seni yürekten kutlarım amca. Rabbim bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Hayırlı olsun amcam.

Canım amcam terfi aldığını duyunca çok sevindim. Çünkü sen bu terfiyi çoktan hak etmiştin. Seni yürekten kutlarım. Hayırlı olsun.

Amcaya Hayırlı Olsun Mesajları

Hayırlı olmasını diler, bu ilk adımın daha nice adımlara vesile olmasını temenni ederiz.

İlk annelik duygusu, ilk babalık duygusu ve ilk bebek heyecanı bu ilkler sizlere huzur ve mutluluk getirsin. Bebeğiniz hayırlı ve uzun ömürlü olsun.

Motoru güçlü, tekeri hızlı, sürüşü güvenli olsun, aldığın bu ilk araban sana ve ailene hayırlı olsun. Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.

Mutluluğunuzu ölümsüzleştirdiğiniz bu güzel günde aranızda olamamaktan büyük üzüntü duymaktayım ama gönlüm sizlerle, sizin mutluluğunuzla. Hayırlı olsun.

Amcam, yeni evinizde mutluluklar dilerim. Hayırlı olsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz