Anneye Öğretmenler Günü Mesajları

Anneye Öğretmenler Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Anneye Öğretmenler Günü Mesajları, Anneye Öğretmenler Günü Sözleri, Öğretmen Anne İçin Öğretmenler Günü Mesajı, Anneme Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı, Öğretmen Olan Anneye Öğretmenler Günü Mesajları, Öğretmenler Günü Mesajları Anneye, Anneye Resimli Öğretmenler Günü Mesajları

Anneye Öğretmenler Günü Mesajları

Sen bu dünyanın en iyi, en güzel, en candan, en mükemmel öğretmenisin. Yüce Mevla’m seni her daim sağlıklı ve başarılı eylesin. Canım annem Öğretmenler günün kutlu olsun.

Gözümün nuru bitanecik meleğim başımızdan eksik olma. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesinin, öğretmenler günü kutlu olsun.

Güzel annem öğretmenler günün kutlu olsun. Her günün öğretmenler günün kadar özel ve güzel olsun.

Canım annem senle her şeyim tamam iyi ki benim annemsin öğretmenler günün kutlu olsun.

Emekli de olsan sen bizim gönüllerimizin öğretmenisin, sen her zaman mükemmel bir öğretmen olarak kalacaksın. Güzel annem öğretmenler günün kutlu olsun.

Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem öğretmenler günün kutlu olsun.

Bir öğretmen düşünün öğrencilerini kendi evlatları gibi seven ve düşünen, bir öğretmen düşünün her şeyiyle mükemmel bir insan, evet bir öğretmen bu öğretmen şuan bu mesajı okuyan gönüllerin sultanı canım annem.

Anne olmak çocuğunun canı yandığında keşke benim başıma gelseydi diye düşünmektir. Fedakar annemin öğretmenler günü kutlu olsun.

İdealist, başarılı, görevini layıkıyla yapan, arkadaşları tarafından çok sevilen, herkes tarafından parmakla gösterilen neyse anneciğim kendimden çok söz etmeyeyim öğretmenler günün kutlu olsun.

Tüm fırtınalarda sığınacağım tek limanım hep sendin, hep de sen olacaksın canım annem. Öğretmenler günün kutlu olsun anneciğim.

Karanlıkları aydınlatan, öğrencilerinin en zor zamanlarında onların ellerinden tutup yönlendiren, hiç bıkmadan usanmadan çalışan mesleğine aşık canım annem öğretmenler günün kutlu olsun.

Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez. Bütün dünya benim olsa, bir tane annem etmez. Canım öğretmenim öğretmenler günün kutlu olsun.

Öğretmen neyse öğrencileri odur demişler desene anneciğim senin de mükemmel, başarılı öğrencilerin olacak. Öğretmenler günün kutlu olsun anneciğim.

Yalanlarla dolu bu koca dünyada, beni yalansız sevdiğin için teşekkürler annem. Öğretmenler gününü kutluyorum canım annem.

Sen kanatlı bilgi meleğisin, güller bahçesinin en güzel bahçıvanısın, sen eğitim ordusunun en güzel neferisin. Öğretmenler günün kutlu olsun annem.

Gözyaşların sadece mutluluktan olsun, en kötü günümüz de böyle olsun anneciğim. Seni seviyorum anneciğim. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Yollarını çiçeklerle süslediğim canım annem öğretmenler günün kutlu olsun.

Evimizin neşesi, yuvamızın birleştiricisi fedakar annem öğretmenler günün kutlu olsun. Allah’ım her gününü mutlulukla doldursun.

Emekli oldum diye unutuldum sanma sen öğretmenliğin boyunca öyle izler bıraktın ki hiçbir zaman unutulmayacaksın. Öğretmenler günün kutlu olsun emekli öğretmenim.

Zaman ne çabuk geçip gidiyor değil mi annem. Daha dün gibi beni sınıfına götürüp masanda ben resim yaparken sen öğrencilerine ders anlattığın, seninle birlikte okulda geçirdiğim günler hiç aklımdan çıkmıyor. Şimdi büyüdük koca koca insanlar olduk ama anneciğim sana söz veriyorum bende senin gibi idealist, başarılı, mükemmel bir öğretmen olacağım. Seni çok seviyorum öğretmenler günün kutlu olsun anneciğim.

Her derdime derman olan, bana hep sahip çıkan sen oldun annem, bana verdiğin o kocaman sevgi için sana minnettarım. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Sen benim gölgem gibi nereye gidersem yanımdasın, sanki bir parçam gibi ne olursa olsun yüreğimin en güzel köşesindesin annem. Öğretmenler günün kutlu olsun annem.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz