Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Aralık 2023
Anasayfa » Aşk Mesajları » Aşık Edici Sözler

Aşık Edici Sözler

Aşık Edici Sözler

Bu sayfamızda aşık edici mesajlar, aşık edici sözler, aşık edici sözler 2017, aşık edici sözler facebook, aşık edici sözler kısa, etkileyici sözler konulu bir yazı hazırladık.

Sözler vardır insanı canından bezdirir, sözler vardır aşk nedir bilmeyeni aşık eder. Sizler için hazırlanan aşık edici sözler tamamen özgün sözlerden oluşmaktadır. Sevdiğinize eğer etkileyici sözler söyleyemezseniz onu etkilemeniz çok zor olacaktır. Bir insanı aşık eden onun dilidir, dildeki güzel sözler ve ona hitap şeklidir.

Seni aldatacak kadar ruhsuz ise bu bedenim, bu bedene toprağa gömecek kadar asildir ellerim.

Geceleri içimi aydınlatan ayım, gündüzleri bedenimi ısıtan güneşim, ciğerlerimdeki nefesim, damarlarımdaki asil kanım, sensin sensin kara sevdam.

Seninle birlikte yürüyelim bu hayat yolunda, sen gözlerimin önünde bense kalbinde, birlikte uyuyalım, sen kollarımda bense saçlarında.

Aşk dudaktan çıkan bir kelime değil gözlerden akan yaştır. Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.

Aşık edici sözler bilirim ama kendisine aşık edecek kızlar göremedim.

Aşkından alevler için cayır cayır yanan kalbim seni unutur mu? senden başkasını görmeyen bu gözler sevmek için başka göz arar mı? Benim aşk duygularım senle başladı seninle bitecek Bitanem.

Sevmek ve Aşk! ikiside ayrı şeyler. Aşk kör karanlıkta koşmaya, sevgi gün ışığında yürümeye benzer. Aşıksanız belki varacağınız yere daha önce varırsınız; ancak takılıp, düşebilirsiniz de…

Sen benim yaşama sevincim ve sen benim ölme arzumsun aşkım, senin için yaşarım senin için ölürüm.

Eğer bir gün seni sevdiğimi haykırırken çıkmaz ise sesim, gözlerim aşkından görmez olursa, senin için çarpan bu kalbim atmaz olursa, senden ancak o zaman vazgeçerim.

Bir aşk mecnunun seni deliler gibi sevmesine izin ver ama bir aşkın seni deli etmesine sakın izin verme.

Uzaklık küçük sevgileri yokeder, büyükleri ise yüceltir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp ateşi alevlendirdiği gibi.

Seninle birlikte yürüyelim bu hayat yolunda, sen gözlerimin önünde bense kalbinde, birlikte uyuyalım, sen kollarımda bense saçlarında.

Geceleri içimi aydınlatan ayım, gündüzleri bedenimi ısıtan güneşim, ciğerlerimdeki nefesim, damarlarımdaki asil kanım, sensin sensin kara sevdam.

Bir atlet bile koşarken arkasına dönüp rakiplerine bakar. Sen hep birinin peşinden koştun bir kere dahi dönüp arkana bakmadın benim peşimden koşan var mıdır diye.

Bizim buzdan hayallerimiz,kardan umutlarımız yoktu ki güneş çıkınca erisin. Bizim bir ömür sürecek aşkımız var. 

İnsanlar kırmızı güllerin peşinde koşarken ayakları altında ezilen papatyaların farkına bile varamazlar.

Aşk dediğin insana kaynar suyu başından aşağı döktürür buz gibi suyun içinde yüzdürür, aşk öyle bişey ki geceleyin tatlı uykuyu böldürür.

Yanağıma kondurduğun buse kadar güzeldi seninle aşk yaşamak, seninle birlikte vakit geçirmek.

Aşk karanlıkta yürümeye benzer; düşe kalka gidersin ama sonunda hedefine doğru yol alırsın.

Bana unutursun zamanla her şey düzelir dediler anladım ki bana yalan söylemişler, beni kandırmışlar. Hala seni seviyorum.

asik-edici-sozler

Bizim sevgimiz süslü püslü olmaz, bizim sevgimiz sade ve öz olur anlayana.

Aşkı öğrenmek istiyorsan elini uzat, hayatımdan memnunum diyorsan var git yat.

Üç nokta devam edebileceğinizi gösterir, tek nokta bittiğini gösterir, sen benim yanımda virgül gibisin senden sonra ne geleceği belli olmaz.

Sana aşık oldum, senin aşkından aşk delisi oldum, ama ben seni nerede aradım nerede buldum.

Yasla başını göğsüme sen rüyalara dal ben yüzündeki cennet güzelliğine.

Nedir bana seni aşık eden, yoksa ben miyim sana aşık olurken kaderi bahane eden, sen misin bana kendini sevdiren, yoksa ben miyim sebebsiz seni seven.

Yüreğini öyle bir sevgiye aç ki, bu sevgi seni senden alsın, yüreğindeki sevgiyi öyle bir göster ki, gören herkes kıskansın.

Hazırladığımız bu yazımızda aşık edici sözler üzerine çalışma yaptık. Bu yazımız ile ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz