Baba Ve Kızı İle İlgili Sözler

Baba Ve Kızı İle İlgili Sözler

Baba Ve Kızı İle İlgili Sözler, Baba Ve Kızı İle İlgili Sözler Uzun, Baba Ve Kızı İle İlgili Sözler Kısa, Baba Ve Kızı İle İlgili Güzel Sözler, Baba Kızı İle İlgili Sözler, Baba Ve Kızı İle İlgili Resimli Sözler

Baba ve kızı arasında öyle bir bağ vardır ki bunu ancak bu duyguyu yaşayanlar bilir. Bir kızın babaya olan sevgisi yine bir babanın kızına olan sevgisi çok büyüktür.

Baba Ve Kızı İle İlgili Sözler

Canım babam sen benim ilk kahramanım, ilk elimden tutanım, bana hayatı öğretenimsin. Seni çok seviyorum babacığım.

Ben sensiz neyleyim şimdi kime gideyim de derdimi anlatayım, kimin omuzlarında huzur bulayım. Söyle bana baba sen söyle ne yapsın bu kızın.

Baba ve kızı et ile tırnak gibidir hiçbir zaman birbirinden ayrılmazlar.

Ben ne kadar senden çok uzakta olsam da sen her zaman kalbimin en özel yerinde olacaksın canım kızım.

Bir baba kızını her zaman herkesten daha çok sever.

Sen benim ilk mutluluğum ilk gözyaşımsın Rabbim seni her zaman korusun canım kızım güle güle git yolun bahtın açık olsun.

Kendi mutluluğunu kızı için feda eden, kendi rahatını kızı için bozan canım babam Rabbim senden razı olsun.

Yüce Mevla’ma ne kadar şükür etsem azdır bana senin gibi bir babanın kızı olmayı nasip ettiği için. İyi ki varsın canım babam iyi ki benim babamsın.

Seni ben nasıl ellere gelin edeceğim nasıl yüreğimden koparıp başkasına vereceğim canım kızım. Ben sensiz nasıl yaşayacağım.

Neden gittin baba, neden bu kızını bu koca dünyada sensiz bıraktın. Hani sen beni hiçbir zaman bırakmayacaktın.

Bir kızın baba dediğini duyduğum zaman, bir babanın kızım deyip boynuna sarıldığını gördüğüm zaman canım yanıyor, gözlerim doluyor seni özlüyorum babacığım.

Sırtımı güven ile yasladığım koca bir dağın yıkıldığı gündü seni kaybettiğim.

Bir babanın en büyük mutluluğu kızının mutluluğudur.

Ben babamı çok sevdim Allah’ım sende onu çok sev, ben ondan razıydım sende ondan razı ol Allah’ım. Kabrini nur, mekânını cennet eyle.

Bir kızın kendini en güvende hissettiği yer babasının yanıdır.

Sizin kahramanınızın pelerinli veya beyaz atlı olabilir ama benim kahramanımın pelerini de yok atı da ben ona baba diyorum.

Prenses olmak için prense ihtiyacım yok. Ben zaten bir kralın kızıyım.

Yanımda kal kızım sen hep yanımda kal, ben seni hiç bırakmam sende beni bırakma derdin. Ama şimdi sen beni bırakıp gittin. Ben sensiz kendimi çok yalnız hissediyorum seni çok özlüyorum babacığım.

Ben kralım çünkü benim bir kraliçem var ve bizim bir de prensesimiz var çok sevdiğimiz.

Bir kızın yanında babası varsa onun dünyadan asla korkusu olmaz.

Bir babanın, benim biricik kızım, demesi tüm güzel sözleri ezer geçer.

Bir babanın eşinden sonra en çok sevdiği kadın kızıdır.

Kızlar beyaz atlı prensini bekleye dursun benim prensim her zaman yanımda. Seni çok seviyorum babacığım.

Bir babanın kızına sadece sesiyle bile verdiği huzur, ömre bedel…

Ben babamın sevgisiyle büyüdüm, onun öğrettikleri gösterdikleri ile yürüdüm. Bir kız için bir babanın varlığı tarifsizidir.

Senin gülüşün benim baharım, senin mutluluğun benim bayramımdır babacığım. Her zaman gülmen ve mutlu olman dileğiyle seni çok seven kızın.

Sen gittin ya baba ben çok ağladım, hep yalnız kaldım. Seni çok özledim babacığım.

Babalar kızlarının ilk aşkıdır. Baba kız arasındaki aşk başka bir şeydir, farklı bir duygudur, özeldir.

Baba ne kadar sağlamsa, kızı o kadar dik durur. Baba ne kadar gülerse, kızı o kadar hayat saçar. Baba ne kadar hayattaysa, kızı o kadar yaşar. (La Edri)

Ben ömrümde bir adam sevdim adam gibi adam, hiç bırakıp gitmeyen ve karşılık beklemeden seven bir adam, hiç uzatmaya gerek yok o adam benim babam.

Kızlar babalarının yaptığı ve söylediği şeyleri asla unutmazlar. Kızlar aslında en çok babalarına kırılır, en çok babalarıyla mutlu olurlar.

Babam hep derdi ki; başını dik tut prensesim, yoksa tacın düşer.

Hiçbir erkeğin omzu bir babanın omzu kadar huzur ve mutluluk veremez.

Neden kız çocukları babalarını sevgimesajlarim.com her şeyden, herkesten daha çok severler? Çünkü onların kalbini kırmayan, onları karşılıksız seven tek babalarıdır.

Baba ne kadar sağlamsa kızı o kadar dik durur, baba ne kadar gülerse kızı o kadar hayat saçar, baba ne kadar hayattaysa kızı o kadar yaşar.

Baba ve kızı arasındaki bağı başka hiçbir yerde göremezsin, uğruna ölürüm dedikleri aşklarda bile.

Baba ve kız parka giderdik, okuldan birlikte eve dönerdik, baba ve kız arasındaki duyguyu kızı olmayan asla anlayamaz.

Başımı yastığa koyduğumda etrafıma saçılan saçlarım seni getiriyordu aklıma. Saçımı boydan boya okşayışın içimi sızlatıyordu. O yüzden kesti kızın saçlarını baba. Bir daha da uzasın istemedi.

Babası tarafından sevilmemiş bir kız hiçbir zaman sevgiye inanmaz. Sevginin en özeli ve en güzeli bir babanın kızına hissettirdiği sevgidir.

Varlığının tiryakisi yokluğunun delisiyim beni senden mahrum etme canım babam. Bir hata yaptım seni kırdım üzdüm ne olur beni affet. Sizlerden ayrı yaşamak sizi özleyip özleyip de kavuşamamak çok acı geliyor babacığım. Eğer zamanı geri çevirme şansım olsaydı seni hiç üzmez kırmazdım. Dizinin dibinden hiçbir yere ayrılmazdım. Beni affet canım babam

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz