Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2781

Eşle İlgili Sözler

Eşle İlgili Sözler

Eşler arasında güzel sözler söylenir. Bizlerde bu sayfamızın içeriğinde eşle ilgili sözler uzun, eşle ilgili sözler komik ve eşle ilgili sözler özlem sözlerden oluşan bir yazı hazırladık.

Eşle İlgili Güzel Sözler

– Adın eksik olmasın yanı başımdan.

– Bir çocuğun yüreğindeki saflıkla seviyorum seni.

– Sol yanıma bağdaş kuran adam varlığına çok şükür…

– Bizimkisi bir aşk hikayesi değil, bir aşk destanıdır.

– Şubat ayı varlığına şükür sebebim. Seni karşıma çıkaran ay…

– Sen aşkın en güzel çiçeğe konmuş halisin. Seni seviyorum gülüm.

– Seni ne kadar sevdiğimi tahmin değil, belki tahammül edemezsin.

– Saçlarımız beyazlayana ellerimiz buruşuna kadar seveceğim seni.

– Hayat sonsuz olsaydı da ben her gün sevdiğimi söyleseydim sana.

– Seni görünce gözlerim kamaşıyor, güzelliğin beni tekrar büyülüyor.

– Bakarken kıyamamak mı, Yoksa baktıkça doyamamak mıdır aşk? Özdemir Asaf

– Benim en büyük sırrım sensin. Kimseye anlatamam, sadece yaşarım o sırrı.

– Sen benim yıldız kayarken tuttuğum dileğim değil, Şafak sökerken ettiğim duamsın.

– Birlikte olduğumuz zamanın farkına varmadığım için ilk kez bu kadar mutlu oluyorum.

– Seni seviyorum haberin yok. Mevsimlerin, yılların, yolların haberi var ama senin yok.

– İnsanın bir eşi oldu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş.

– Sen aklıma geldiğinde yüreğim sıcacık oluyor bir tanem, işte bu yüzden seni çok seviyorum.

– Mevsimler değişir, yıllar geçer gider ama ben seni nasıl sevdiysem hep öyle kalacağım bitanem.

– Kelebek kadar ömrümüz olsa dahi, bütün ömrüm boyunca, başka bir şey düşünmeden seni seveceğim.

– Uzaklık deyip de dert ettiğin nedir ki sevgili. Biz Yaradanı da görmeden sevmedik mi? Mevlana

– Canım aşkım. Sana olan sevgim o kadar bereketli ki, ne kadar çok seversem, o kadar çok artıyor.

– Sen önce gözüme girdin, sonra kalbime girdin, artık sen benim hayatımdaki mutluluk kaynağı eşimdin.

– Çok da takılmıyorum artık bu uyku konusuna, uyuyunca geçmeyen şeylerin olduğunu anladığımdan bu yana.

– Sana olan aşkımı, içimde yaşattığım hayallerimi ve sevdamı bir görebilseydin şaşar kalırdın sevgilim.

– Belki herkesi sevebilirdim ben. Sevmeye senin gibi birinden başlamasaydım. Evimin neşesi, canımın içi.

– Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman. Her şeyimsin sevgili eşim.

– Eş dediğin senin gibi olmalı, gözlerime bakınca kalbim mutluluk dolmalı, yanında olunca dünyalar senin olmalı.

– Seni öyle çok seviyorum ki. Başımı omzuna yasladığımda bir tek düşmanım var, oda umursamadan geçip giden zaman.

– Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle.. İşte o kadar seviyorum seni..

– Sen benim eksik kalanımsın sen benim en güzel yanımsın sen benim son nefesime kadar seveceğim hayat arkadaşımsın.

– Öyle saraylar hanlar veremem belki sana ama benim kalbim sıcak bir yuvadır sana. Seni çok seviyorum kalbimin sahibi.

– Biliyor musun ikimizde cehenneme gideceğiz sevgilim, sen kalbimi çaldın diye bense yaratanı unutup sana taptım diye.

– Sen bana bir eş, bir hayat arkadaşı oldun. Sen benim hayatıma anlam katanım oldun. Seni çok seviyorum hayatımın anlamı.

– Benim canım feda olsun eşime, onunla birlikte gözümü kırpmadan giderim ölüme, ondan başka kimse çare olamaz bu derdime.

Eşle İlgili Sözler Komik

– Bir gün bir rüzgar eserse oralara. Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla…

– Sevmek ve sevilmek seninle güzel bir tanem! Sen ki ömrüme ömür katan, aldığım her nefes kadar önemlisin. İyi ki benim eşimsin.

– Seni sevmek yaşamak gibi, seni sevmek nefes almak gibi, seninle olmak dünyanın en güzel yerinde yaşamak gibi. Seni çok seviyorum.

– Aşkımın ortağı kalbimin sahibi. Ruhumun eşi olduğun için teşekkürler sana. Girip hayatıma bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana.

– Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz.

– Varlığın huzur veriyor, gülüşün zaten anlatılmaz. Seni severek şükür ettiğim kaçıncı günüm bugün. Çok şükür varlığına, seni veren Rabbime…

– Allah’ım sana ne kadar şükürler etsem azdır. Sen bana böyle mükemmel bir eş verdiğin için beni böyle mutlu ettiğin için binlerce şükürler olsun.

– Öyle senden çok uzaklarda değilim. Görmesini bilen gözlerin bakışındayım. Belki sana senden daha yakın bir yerde çarpan kalbinin her atışındayım.

– Allah’ım sana ne kadar şükürler etsem azdır. Sen bana böyle mükemmel bir eş verdiğin için, beni böyle mutlu ettiğin için binlerce şükürler olsun.

– Sen benim yanımda olduktan sonra acılarım mutluluk, mevsim kış ise bahar oluyor. Seninle birlikte bir ömrü tüketmek ne güzel. Seni seviyorum Aşkım.

– Sen ummanlara ulaştığım bir gemi, demirlediğim son liman, yapraklarımı titreten en son rüzgarsın. Sen aşkla sevdiğim son insan, vazgeçilmez sevdamsın.

Eşle İlgili Sözler Özlem

– Benim güzel meleğim seni ne kadar özlediğimi bilemezsin, sensiz geçen günler sanki çölde susuz geçen günler kadar yakıcı ve kavurucu, seni çok seviyorum.

– Sana güzel sözler yazmak istedim ama kelimeler yetersiz kaldı ne yazdıysam sana olan aşkımı bir türlü anlatamadı. Seni çok çokkkkkk seviyorum Gözbebeğim.

– Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak ölsem de ruhum seninle kalacak kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata inan ki son sözüm seni seviyorum olacak.

– Ay yıldıza mutluluk fısıldarken. Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken. Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum. İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

– Sen benim en kıymetlimsin en güzel vazgeçilmezimsin. Sevmekle bitmeyenimsin sen benim hakikatlimsin. En derin, en içimdesin, Sen benim çok sevdiğim canım eşimsin.

– Sanma ki senden uzaktayım, ben senden ne kadar uzağa gidebilirim ki, ben seni düşünmeden ne kadar yaşayabilirim ki. Seni sevmek kadar seni özlemekte çok güzel Canım sevdiğim.

– Senin yüzündeki güzelliğin, ruhunun derinliklerinden geldiğini biliyorum. Sırf yüzün güzel diye değil, ruhunun da güzelliğini seviyorum. Hiçbir ayrılık, seni benden koparamaz canım aşkım.

– Sen benim her şeyim olana kadar, anladım ki benim hiçbir şeyim yokmuş. Seni tanıyınca, eşim olunca hayatımdaki tüm hüzün bulutları kaybolup gitti. Mutluluk rüzgarları estirdin benim dünyama.

Eşle İlgili Sözler Uzun

– Sen dünüm olduğun gibi bugünüm, bugünüm olduğun gibi de yarınım olarak kalacaksın. Ben bilmekteyim ki, Allah’ın izniyle sonsuzum olacaksın. Sonsuzluğa birlikte yürüdüğüm yol arkadaşım, canım aşkım, biricik eşim iyi ki varsın.

– Bu gözlerim seni gördü ya, artık başkasını asla görmez. Bu yüreğim seninle güldü ya artık, başkasıyla hiçbir şekilde gülemez artık. Şu kalbim seni sevdi ya artık, bir daha başkasını sevemez. Bir ömür seninim, seninleyim aşkım.

– Aşk şiirdir okunur, yüreklere dokunur, kalbin içine konur, aşk sevgi çiçeğidir. Sevgi aşkın dilidir, sevenin yüreğidir, aşk sevgiye köledir, aşk sevgi ölçeğidir. Seven noktayı koymaz, virgülle de ayırmaz, paragrafı taşırmaz, aşk yüreğin gülüdür.

– Bakarken güzel gözlerine, yüreğim ilk günkü gibi titriyor bir tanem. Adın bende hasret olmuştu, şimdi vuslatım oldun. Gözlerin umut vermişti, şimdi güneşim oldu. Bir makasın iki tarafı olalım her zaman. Biz sarıldığımızda, aramızı bozacak tüm olumsuzlukları kesip atalım canım sevdiğim.

– Bir gün bir melek girdi dünyama ve o benim karım oldu. Bugün ise meleğim bana bir melek daha verecek. Gözlerinin güzelliğini senden sevgimesajlarim.com alan bir bebeğimizin olmasını ne kadar çok istediğimi biliyorsun hayatım. Ben artık dünyanın en mutlu insanıyım. İki meleğe sahip olacağım, benden mutlusu yok bugün..

– Seninle evliliğim boyunca, sadece bir kez pişman oldum. Seninle evlenmekte bu kadar geç kalmamalıydım bir tanem. Bana verdiğin mutluluğa geç kalmış gibi hissediyorum kendimi. Senin sıcak ellerin ile hayatın güzel yüzünü gördüm, yaşamın nasıl da bir cennete dönüşebileceğini öğrendim ben. İyi ki varsın, iyi ki benimsin..

– Ey evime mutluluk veren güzel insan. Seni birkaç saat görmesem bile, özlemenin verdiği acıyı anlatamam. Anlatmaya kalksam, gözlerimden yaşlar akar sel olurdu bitanem. Şükürler olsun ki, bir ömrü seninle geçirmek istiyorum. Yüreğimin sevdiceği, tek gerçeğim. Aşkların en güzeli sensin. Her an bana mutluluk veriyorsun. Bil ki seni çok seviyorum.

– Sen bir zamanlar, karanlığı aydınlatan ay kadar uzaktın bana. Sonrasında, güneşin sıcaklığı kadar yakın oldun dünyama. Aşk ve mutluluğu, bir anda getirdin hüzünlü dünyama. Seni sevmekle, en güzel aşkı yaşayarak gördüm. Hayatıma girip bana en güzel anları yaşattığın, demet demet mutluluklar verdiğin için, sana sonsuz teşekkür ederim canım eşim.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2781